Dark Dungeons Anti-D&D Comic

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
Потребителски аватар
RaynerApe
Регистриран: съб дек 22, 2001 11:52 pm
Контакти:

Dark Dungeons Anti-D&D Comic

Мнение от RaynerApe » чет дек 26, 2002 2:36 pm

Изображение

Потребителски аватар
skycycle
Регистриран: нед дек 23, 2001 2:02 pm
Контакти:

Мнение от skycycle » чет дек 26, 2002 4:55 pm

:shock: :evil: :?: Моля те, кажи ми, че това не е истинско!!!

[няма граница между богове и хора]
[леко и неусетно едното]
[се съчетава с другото]
из "поговорките на муад'диб", "дюн", франк хърбърт

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » чет дек 26, 2002 9:11 pm

Oh, man! This rocks :)

Определено ми промени възгледа върху ролевите игри. Мисля да стана монах... някъде далеч :)

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » пет дек 27, 2002 12:32 am

[оф-топик]хъм...при мен не излиза. защо?
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Bezimenniq
Регистриран: пет мар 08, 2002 5:31 pm

Мнение от Bezimenniq » пет дек 27, 2002 2:23 am

щото сървъра/линка е прецакан. и без това е супер тъп комикс, не ти трябва да го четеш, ще вземе да ти стане нещо. примерно ще спреш да играеш ролеви игри и ще повярваш в бог:-)
Jim Martin also now has the 235th largest pumpkin ever measured.

Потребителски аватар
DeepBlue
Grandinquisitor
Регистриран: вт юни 18, 2002 7:42 pm
Контакти:

Мнение от DeepBlue » нед дек 29, 2002 5:38 pm

Ебати лайнянат глупост! След туи кажете че религията не е за промиване на мозъци!
ХИХИХИ! Ами така е ще се самоубиват като нямат множествена щизофрения като мене.
ААХХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!
The Evil Will Prevail!()

Потребителски аватар
gorbag
Регистриран: нед авг 04, 2002 9:34 pm

Мнение от gorbag » нед дек 29, 2002 8:28 pm

радвам се, че картинката се прецака по средата, защото и от толкоз се чувствам 2 пъти по-тъп от преди(повярвайте ми възможно е :P )
предполагам че след като четете моя пост значи и вие сте се прецакали да видите комикса, така че нека ви е гадно и на вас 8)

Потребителски аватар
Curunir
Регистриран: нед дек 29, 2002 10:28 pm

Мнение от Curunir » нед дек 29, 2002 11:14 pm

Хрмз... Комиксчето не ми зареди, но аз го имам на харда си, свалено по време на множеството си бродения из Google със query-та като D&D+fun, D&D+humour и т.н. Ами, комикса е идиотски като цяло, то си личи отдалече, само не знам защо го има на една купчина отявлени анти-рпг сайтове, посветени на "опзаването на душите на децата от деструктивното влияние на Д&Д" пфффххх... не че не е нормално да се намира по такива сайтове, ненормалното е че има толкова сайтове.
Вижте сега, хора, мисля че няма нужда да осяснявам, че съм против подобни морални изстъпления и че ги намирам за смешни, става дума за друго нещо. Не знам защо има хора, които при вида на подобни неща казват: Мухахахах! Ивил шал привейл, ю шал ол сафър май хорибъл раф!
Прощавайте, ама не сте прави. Надявам се, че повечето от нас още сме християни и не е редно да се говори така. Не искам да звуча нравоучително, но май така излиза. Абе просто искам да кажа, че истината е няъде по средата. Не може нито да горим книги, нито да прекаляваме в "злите" си излияния...
Пфффт. Голяма уста имам, ей Богу!
Стига толкова, мисля, че сте ме разбрали...

Потребителски аватар
RaynerApe
Регистриран: съб дек 22, 2001 11:52 pm
Контакти:

Мнение от RaynerApe » пон дек 30, 2002 1:09 am

НИМА ИСКАТЕ ДА КАЖЕТЕ, ЧЕ СИ ИЗГОРИХ ДВАТА ЕНДИВАЛА НАПРАЗНО И ЧЕ ТЕ НЯМАШЕ ДА МИ ПРИЧИНЯТ ТЕЖКА ФОРМА НА ИДИОТИЯ? МНОГО ГРЕШИТЕ, НЕВЕРНИ И ИЗГУБЕНИ ДУШИ! ЗАЩОТО АКО ОЩЕ В ТОЗИ МОМЕНТ НЕ ИЗГОРИТЕ ДВАТА СИ ЕНДИВАЛА И НЕ СЕ ОТКАЖЕТЕ ДА ПРОДАДЕТЕ ДУШАТА СИ ЗА ТРЕТИ ВЕЧНО ЩЕ ГОРИТЕ В ОГЪНЯ НА ОТЧАЯНИЕТО И ДОРИ ЧАКАШ СТУДЕНА ВОДА НЯМА ДА СЕ НАМЕРИ КОЙ ДА ВИ ДАДЕ!

"ЗАЩОТО БОГ ВЗЕ В РЪКА ЧЕРНАТА КНИГА И РЕЧЕ: ВЪХ, ЕФЕНДИ, ТУЙ ДОРИ НЕ ИЗПОЛЗВА D20. И РЕЧЕ БОГ: ДА СЕ ИЗГОРИ КНИГАТА. И КНИГАТА ПРОПАДНА В ПРОПАСТ ПОДЗЕМНА. И ОТРЕЧЕ БОГ, РАХАТ!"
--- "ХХХ Библия в комикси" стр. 21

Потребителски аватар
DeepBlue
Grandinquisitor
Регистриран: вт юни 18, 2002 7:42 pm
Контакти:

Мнение от DeepBlue » ср яну 01, 2003 6:29 am

Аз Ендивал 2 няма да си го изгоря (само него имам), просто щото е светотатство да се горят книги, а и щото ми харесва историята на света. Ко щете ме псувайте и ми викайте, че съм болен мозъ,к ама тва е положението (не че не съм болен мозък ама това е друг въпрост).
Иначе на изявленията, че сме били християни мога да отговоря само, че аз не съм. Нито съм мюсюлманин, нито евреин, нито квото ще да е там. Аз съм АТЕИСТ. Не вярвам никви натрапени ми богове. Точка. Стига с тия религиозни простотии. Исус няма да ви спаси щото го няма. Злото няма да възтържествува окончателно над доброто и обратното също няма да се случи, защото те са двете страни на една и съща монета, така че са немислими едно без друго.
Иначе освен зарибявката не съм забелязал никво друго врено влияние на ДунгеонсАндДрагонс, но пък то къде ли го няма това(книги/филми/игри/etc.)! Така, че тия дето са го мислили тоя комикс могат само да ми *бибиииииииииипбипбипббибибибииббипбипбибибп*.
Аз казах.
"И бог каза:
- Не вярвай в мен нито в други богове, защото единственото вечно и неизбежно нещо в тая вселена е ентропията и друго такова няма! А срещу нея даже и аз нямам сили да се боря."
Из де да знам коя си библия , нам кои си том, и т.н.

Потребителски аватар
Myxata
Регистриран: пон яну 14, 2002 6:47 pm
Контакти:

Мнение от Myxata » нед яну 05, 2003 2:49 pm

Абе дайте някакъв линк...искам да го видя - ня ня ня!!! :cry:
Или го качете някъде, и така става.Може също да го турите на
някакъв файл и да ми го пратите на DungeonMyxa@abv.bg !
Заемете се в ръце за каузата деца на органа на вселената!

Мухата
<@gandalf_grey> примерно да се чукаш с малки мъртви котенца :)
<DungeonMyxa> това е педонекрозоофилия
<DungeonMyxa> или кюрифилия

Inskill
Регистриран: пет фев 08, 2002 12:09 pm
Контакти:

Мнение от Inskill » нед яну 12, 2003 3:25 pm

zna4i i az sum na tova mnenie deto go kaza dungeon myxata i az imam poshta inskill@abv.bg :twisted:
May the fotce, be with you!

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » нед яну 12, 2003 10:56 pm

Аз пък не съм на това мнение. Всъщност на мнение съм че тази тема е вече спам, и може да мине под ключа.

Заключена

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”