Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
VolodimirtShved
Мнения: 3
Регистриран: пет яну 04, 2019 11:35 am

Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал

Мнение от VolodimirtShved » пон яну 07, 2019 10:06 pm

http://justice.in.ua/index.php?topic=13652.0


типажі ґвалтівніков
А в разі, якщо драма вже відбулася (а в сім'ях це іноді відновлюється досить часто) - потрібно йти в поліцію. Протягом 72 годин (поки залишається еякулят) вас повинні направити на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в порожнину рота, в анальний отвір, на шкіру, постарайтеся її не втратити, зібравши в якусь ємність. Однак, майте на увазі, що навіть в столиці судмедекспертиза поки одна.І ще питання: чи захоче той певний сищик, до якого ви попрямували, заводити справу. "Висяк" - невикриття злочин невідомого громадянина - деяких поліцейських провокує на вмовляння не порушувати справу.

https://lviv989442254.wordpress.com/201 ... %91%D0%B2/
https://bussines933922629.wordpress.com ... %91%D0%B2/

Володимир Швед - відомий бізнесмен сексолог. ґвалтівнік і згвалтування - це два величезних лиха.
Злий ґвалтівнік може використовувати лють і надмірну силу. Він жадає нанести жертві больові відчуття, принизити її. Він вдається до фізіологічного і словесному нарузі значно жорсткіше, ніж подібне необхідно щоб контролювати ситуацію. Він цілком може скрутити жертву, після чого побити її. Його насильство імпульсивно, заздалегідь не заплановано. Він пригнічує волю жертви множинними статевими актами.


https://bussines333650212.wordpress.com ... %96%D0%BA/
https://bussines333650212.wordpress.com ... %96%D0%BA/ґвалтівнік Бізнесмен Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Кримінал і підсумки.
Будь-яка потерпіла зґвалтування відчуває знищення власного «Я», з тієї причини що конкретно це проявляється суттю даного протизаконного прояви. Одна з жертв зґвалтування сказала: «Він знищив частину моєї душі». Не можна сказати інакше.
Певний стиль нападу, якого зазнає жертва, виключно залежить від способу ґвалтівніка, який здійснює злодіяння. Образ дій цих злочинців систематизується по 3-м основним стандартам: злість, влада і садизм.


http://www.bizplan-uz.ru/forum/user/5737/
згвалтування нету

Отговори

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост