Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Володимир Швед - відомий бізнесмен, згвалтування

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
VolodimirtShved
Мнения: 3
Регистриран: пет яну 04, 2019 11:35 am

Володимир Швед - відомий бізнесмен, згвалтування

Мнение от VolodimirtShved » нед яну 06, 2019 4:35 am

http://justice.in.ua/index.php?topic=13652.0


типажі ґвалтівніков
Так, вони можуть говорити, що у них особисто великі зв'язки, що вони можуть негайно знайти жертву і розправитися з нею особисто, в разі, якщо та стане говорити.

http://justice.in.ua/index.php?topic=13652.0
https://bussines933922629.wordpress.com ... %91%D0%B2/

Переважна більшість ґвалтівніков - це чоловіки. І дуже багато з цих ґвалтівніков виявляються рецидивістами - вони займаються зґвалтуваннями неодноразово. Різні старші ґвалтівнікі, перебуваючи в ув'язненні, розповідали, що своє перше згвалтування вони зробили у віці від 14 до 24 років.
Переважна більшість громадян помиляється на рахунок того, що в суспільстві їх товаришів, партнерів або інших чоловіків в їх обстановці не буває ґвалтівніков, однак це, як не сумно, абсолютно інакше.


https://gavriliada.com/seksolog-biznesm ... ltuvannja/
https://bussines333650212.wordpress.com ... %96%D0%BA/Правда, якщо час дня дуже пізніше, можна нікого не дочекатися. З однією жінкою був прецедент: виліз з кущів хлопчисько трохи нижче її. Схопив за руку, наказав: "Швидко в під'їзд". Вона, трошки прийшовши в себе, сказала: "Ти що, з глузду з'їхав?" А сама дивиться: чи немає ще кого неподалік. І як закричить несамовито: "Па-а-па! На допомогу! "Хлопець навіть відскочив від несподіванки. "Ну, ти що кричиш? Ножем вдарю - відразу умолкнешь! "А вона відчуває, що немає ножика, і повторно як заволав:" Люди! Врятуйте, адже він один! "Зникнемо недруг в темних кущах, ніби й не було.
Чи можна дізнатися злочинця «по обличчю»?
Цих правопорушників звуть «статевими маніяками», вони найбільше турбують громадськість, створюючи хибне відчуття, що садистські насильницькі дії поширені більш, ніж інші типи згвалтувань.


http://nashehovrino.rossia.news/forum/user/8526/
згвалтування нету

Отговори

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост