Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
VolodimirtShved
Мнения: 3
Регистриран: пет яну 04, 2019 11:35 am

Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал

Мнение от VolodimirtShved » пет яну 04, 2019 11:37 am

https://gavriliada.com/seksolog-biznesm ... ltuvannja/


Гра з жертвою. В результаті скоєння злочину багато і далі продовжують надавати на жертву насильства вплив. Особливо, якщо та сміє подати скаргу. І при всьому цьому вони можуть вести себе образливо, писати і затверджувати про деталі згвалтування, про те, що потерпіла сторона по суті відчувала задоволення, поширювати різні особисті деталі. Найчастіше викликають приятелів, які так само насміхалися над жертвою насильства, поширюють про неї особисто чутки. Іноді намагаються знову зробити насильство, тому що «вона ж хоче».
Представники чоловічої статі гвалтують чоловіків (діточок, підлітків) за такими ж причин, що і жінок - маючи на меті зганяння озлоблення, прояви владності і контролювання. Головне завдання ґвалтівніка - панування, приниження і розправа за допомогою згвалтування.

https://lviv989442254.wordpress.com/201 ... %91%D0%B2/
https://lviv989442254.wordpress.com/201 ... %91%D0%B2/

Згвалтування, пояснюється Володимир Швед - бізнесмен - це перемога ґвалтівніка. Навіть якщо він в цей мить буде і не випробовувати збудження. Має можливості остерігатися. Зможе не метикує в тому числі і, що він виробляє. Але те, що ґвалтівнік, який здійснює згвалтування в представлений годину злочинець - це також не діспутіруется.
Велика частина ґвалтівніков - це чоловіки. І дуже багато з них є рецидивістами - вони роблять згвалтування багато разів. Багато дорослих ґвалтівнікі, перебуваючи в ув'язненні, зізнавалися, що своє перше згвалтування вони справили будучи у віці від 14 до 24 років.


http://vgolos.com.ua/articles/odioznyj- ... 65143.html
https://bussines933922629.wordpress.com ... %8C%D0%B2/Озлоблений ґвалтівнік може використовувати жорстокість і зайву силу. Він бажає нанести жертві насильства біль, піддати її приниження. Він схиляється до фізичного і словесному образі набагато жорсткіше, ніж подібне необхідно щоб тримати під контролем обстановку. Він цілком може скрутити жертву насильства, після цього бити її. Його примус імпульсивно, заздалегідь не заплановано. Він знищує волю жертви нападу численними сексуальними діями.
Переважна кількість ґвалтівніков не має психічних патологій. Входячи на шлях протиприродною форми поведінки, яким є насильство, вони несуть за це абсолютну відповідальність. Вони вважаються осудними.
Будь-яка потерпіла зґвалтування відчуває знищення власного «Я», з тієї причини що конкретно це проявляється суттю даного протизаконного прояви. Одна з жертв зґвалтування сказала: «Він знищив частину моєї душі». Не можна сказати інакше.


http://www.skyshop.aeromar.ru/forum/user/21955/
згвалтування нету

Отговори

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост