Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

LOTRO

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Re: LOTRO

Мнение от CONAN » съб ное 13, 2010 2:06 pm

Какво е сайд?
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Cor Angar
Регистриран: пет юли 18, 2008 11:14 pm

Мнение от Cor Angar » съб ное 13, 2010 4:00 pm

Сигурно за сайт говорим но понеже не познавам терминологията на играта не смея да го редактирам да не стане грешка :)

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Мнение от Kaladris » съб ное 13, 2010 5:19 pm

Надявам се да се шегуваш с това, че ходиш да редактираш правописните грешки на хората по принцип?

marinkov
Регистриран: вт яну 20, 2009 3:59 pm

Мнение от marinkov » съб ное 13, 2010 8:08 pm

ggeorgiev написа:От няколко дни не мога да отворя европейския сайд ..... само при мене ли е или имат някакъв проблем ?
Към Булсатком ли ти е нета?
One GAME will rule them all!

ggeorgiev
Регистриран: ср фев 03, 2010 1:26 pm

Мнение от ggeorgiev » съб ное 13, 2010 9:37 pm

Да ..... не ми казвай, че тряа да го сменям :)

marinkov

Мнение от marinkov » съб ное 13, 2010 9:57 pm

ggeorgiev написа:Да ..... не ми казвай, че тряа да го сменям :)
Блокирали са АйПи адреса на Коудмастърс по незнайни причини.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » съб ное 13, 2010 10:21 pm

Булсатком и интернет. Хаха, големите смешници.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Mushrambo
Регистриран: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Мнение от Mushrambo » съб ное 13, 2010 11:56 pm

Булсатком са машини няма да обиждате! Само те дават стойностни мачове :P

Потребителски аватар
YamiRaziel
Регистриран: вт сеп 01, 2009 8:30 pm

Мнение от YamiRaziel » вт яну 18, 2011 4:42 am

И аз съм вече при вас. Първия ми герой е Lore-master, Wither, почти 16 левъл, реалм Eldar, киншип Bulgaria :)
Играта е приятна и зарибяваща. Най-готиното е, че го няма онова чувства което имаш когато играеш WoW. Тоест - платил съм, добре ще е да играя... Тук можеш да си влизаш буквално когато ти е на сърце, без да ти пука въобще. Готиното е, че като гледам и Turbine точки си се трупат нормално с дийдс. Още съм в първата човешка месност и вече имам 84 турбин точки, като съм купил 1 quest pack за introduction-a 5 points и Lone Lands Quest Pack - 5 points.
Не съм играл повече от 15 часа. Тоест със стабилен грайнд и няколко алта, смятам, че човек може да си закупи всички quest pack-ове, да си махне gold cap-а и да си вземе експанжъните (те май са към quest pack-овете), поне Мория е :)
За сега е зарибявка :)

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » чет яну 20, 2011 12:18 am

Реших и аз да пробвам псевдо-безплатния вариант... Имам шампион ниво 19, казва се Симханор и е в сървъра Елдар. Засега не съм в никой киншип, мога да пробвам българския.
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
YamiRaziel

Мнение от YamiRaziel » вт яну 25, 2011 2:54 pm

4uk4ata не бих казал, че е псевдо-безплатен. 16 левел съм (в сесия съм) и имам 104 турбин точки.
Най-важнинте ти неща въобще не са скъпи:
- gold cap removal - 500 точки
- допълнителни торби - 400 точки (едната мисля)
Какво повече ти трябва? Можеш дори експанжъни да си купуваш с точките които се грайндят лесно. А ако не ти се грайнди, еми плащаш и това е :) Все пак е далеч по на оферта от това да плащаш всеки месец. Мен лично ме вдъхновява да играя като знам, че така си отключвам разни благинки :D

Маринков, зарибих и някои мои приятели и засега сме дошли към 6-7 нови играча в кина ви :)

marinkov

Мнение от marinkov » вт яну 25, 2011 4:30 pm

YamiRaziel написа:Маринков, зарибих и някои мои приятели и засега сме дошли към 6-7 нови играча в кина ви :)
Браво! Аз в последно време се развличам повече с Earthrise и World of tanks... чакам да пуснат още кънтент в Лотро :)

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » чет яну 27, 2011 12:48 am

YamiRaziel написа:4uk4ata не бих казал, че е псевдо-безплатен. 16 левел съм (в сесия съм) и имам 104 турбин точки.
Най-важнинте ти неща въобще не са скъпи:
- gold cap removal - 500 точки
- допълнителни торби - 400 точки (едната мисля)
Какво повече ти трябва? Можеш дори експанжъни да си купуваш с точките които се грайндят лесно. А ако не ти се грайнди, еми плащаш и това е :) Все пак е далеч по на оферта от това да плащаш всеки месец. Мен лично ме вдъхновява да играя като знам, че така си отключвам разни благинки :D

Маринков, зарибих и някои мои приятели и засега сме дошли към 6-7 нови играча в кина ви :)
Ами играя откъм... хмм, малко под месец, имам къмто 400 точки и засега спестявам за:
- яздене (играта ми дойде с няколко примейд героя, от които почнах един)
- ползване на окциона
- махане на лимита за злато
- ънлокване на други герои
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
YamiRaziel

Мнение от YamiRaziel » чет яну 27, 2011 5:28 pm

Значи според моите проучвания за най-тарикатски и евтин гейм експириънс, определено е нужно да платиш поне 1 месец.
Причина: спестява адски много грайнд и отключва monster play-a, който не може да бъде отключен по друг начин.
Предимства ако станеш веднъж ВИП:
- след изтичането на ВИП месеца ставаш премиум играч и никога не повече не можеш да се върнеш на free account (най-ниското).
- махаш голд лимита на всички герои с които се логнеш по време на ВИП периода (опцията си остава отключена дори и като се демоутнеш на премиум акаунт).
- отключва всички торби на всички герои с които се логнеш по време на ВИП периода (опцията си остава отключена дори и като се демоутнеш на премиум акаунт).
- отключва всички ДОСТЪПНИ Virtuous slot-ове на всички герои с които се логнеш по време на ВИП периода (опцията си остава отключена дори и като се демоутнеш на премиум акаунт).
- всички герои с минимум 20 левел получават безплатен куест който ги учи на riding skill-a.
- генерира 500 турбин точки.
- прави възможните слотове за герой 5, а след изтичане на ВИП периода, стават 3. Героите създадени в 2-то допълнителни слота остават заключени (не изтрити), до допълнителното им отключване.
- отключва акционите, маха чат ограниченията, подобрява благинки като скирмишите и др. (не всички стоят след изтичането на ВИП периода, но могат допълнително да се отключат с точки).

Естествено всички тези неща с достатъчно алтове и игране могат да се отключат и без да се плаща, с изключение на Monster Play-a. Всеки си решава как е най-добре за него. Време срещу пари! :D
Според мен с правилно използване на ВИП дори за 1 месец, може да се направи доста добра стратегия за минимум истински пари и максимум екстри от играта. Точките пък могат да се използват за неща като quest pack-ове, ескспанжъни и други скъпи екстри.
Важно е да се отбележи, че точките се генерират на акаунта, не на героя. Тоест може да си направите алт-ове на други светове в които нямате намерение да играете за грайндене на точки, а в главния ви свят да държите героите за истинската игра. Доста от най-важните и скъпи екстри след закупуване се отключват за целият акаунт, не само за героя.
Това е моето мнение за сега, ако някой има въпроси може да ме пита :)

Потребителски аватар
DpakoH
Регистриран: вт сеп 08, 2009 5:34 pm

Мнение от DpakoH » пет яну 28, 2011 1:42 pm

някой играе ли по-неангажиращо ЛОТРО, почнах скоро и си търся компания, че иначе ще ми изтъпее бързо?!

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”