Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Модератори - п.....вие-знаете-какво...си

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
iboB
Регистриран: вт юли 08, 2003 8:48 am
Контакти:

Модератори - п.....вие-знаете-какво...си

Мнение от iboB » нед авг 15, 2004 1:48 am

Ами любимата ми тема тук беше една за грамотността и неграмотността (която аз я бях пуснал :roll: ) Та скоро ми се наложи да я дам на поредния джигит като линк и влизам тук, търся, търся пак и после търся още веднъж, след това я потърсих малко и накрая вече наистина я потърсих.
И колкото повече я търсих, толкова повече я нямаше!!!!!!111!!!!! (тия единици са, щото ми трепери ръката от ярост и не мога да задържа шифта)
Е как можете да ми затриете любимото творение?!?... И то без лс, мейл, любовно писмо или поне дума в ирц.

Гадове!!!!

ПП Ейййййй ама много се кефих на тая тема ей!!!!!
垣や雄牛
飛込みや陰核
牛の目に涙

Потребителски аватар
Ways
Регистриран: чет яну 24, 2002 6:51 pm

Мнение от Ways » нед авг 15, 2004 10:42 am

Нищо не ти пречи отново да я пуснеш в Общи Приказки... навремето и аз й бях фен... ма покрай реформите я забравих...
Сега като се замисля... "Искам я пак". Тамън сега като има Общи Приказки, никой няма да мрънка, че не била на място :wink:

Потребителски аватар
Hacy
Регистриран: пет яну 03, 2003 10:43 pm
Контакти:

Мнение от Hacy » нед авг 15, 2004 11:48 am

Хмммз... Ако правилно помня тази тема е от много много много отдавна. И е много вероятно да е сдала багажа, когато ни пилиха на главата, че в Метафорума имало много спам, а в ОРД не можехме да мятаме тези теми...

Разгледах цялото Кошче - няма я там. Предполагам темата е била пратена в кошчето при първото (и най-голямото) прочистване на Метафорума, след което кошчето беше изпразнено и предполагам тогава темата е била изтрита завинаги. Не мога да кажа кой от модераторите на Метафорума е "виновен", но сме сметнали, че не е за тук и сме я пратили в кошчето. Няма да обсъждам дали това е било добро или лошо решение, това е въпрос на гледна точка и определено ще предизвика ненужен спор, за да си чешеме езиците. Така или иначе нищо не можем да направим, за да я върнем.

Заключена

Върни се в “Метафорум”