Where do we go from here? (music)

Adventures in the Ninth World.
Потребителски аватар
Ayzel
Регистриран: пет фев 12, 2010 9:02 pm

Where do we go from here? (music)

Мнение от Ayzel » чет мар 27, 2014 12:40 pm

Привет!

Темата е с идея да може да се сложат разни мнения и идеи вълнуващи играчите и тяхните персонажи , относно
бъдещите действия на групата.
Възможно е да се разгледат и дългосрочни освен краткосрочни цели.

Аз ще бъда кратък за момента, колкото да дам начален тласък и по-късно ще се включа по-масивно когато имам изградени идеи и желания. За момента се интересувам от следното :

- Накъде искате да тръгнем / да се установим / да се разпеним в безпирно грабене и убиване / етс. Аз лично се кефя на която и да е посока, като може би повечко съм нагоден към цивилизацията - The Steadfast

- Искам да си намеря някои неща , като примерно някакъв Firearm тип нуменера вместо арбалет, че да мога да пуцкам с 2 пистолетоподобни неща или с нещо по наподобяващо пушка/автомат/етс.

- По-голямото ми желание е да имаме як метод на транспорт - нещо определено нуменерско - Разбира се от толкова много Файнъл Фентазита съм брутално пристрастен към идеята за
летящ кораб - звучи и си го представям изключително забъркано като мобаил бейс.

- От това изхождам , че The Steadfast е най-доброто място някой като Ланс да гони идеите и желанията си , колкото и брутално материални да са - тези по-горе не са всички, но са доста желани.

What say you?

Отговори

Върни се в “Numenera - Ancient Apocalypse”