Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Къде според вас трябва да се проведе НС5?

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.

Къде според вас трябва да се проведе НС5?

Някъде около София
13
26%
Отново в Пловдив
10
20%
Другаде (примерно в Търново)
27
54%

Общо гласове: 50

Потребителски аватар
Diablo
Регистриран: пон фев 11, 2002 5:55 pm
Контакти:

Мнение от Diablo » ср апр 21, 2004 3:57 pm

Като цяло ЦПШ е много готино място за една национална среща, с тази разлика, че тя не трябва да бъде провеждана по време на зиминя сезон, защото тогава просто е фул. Нали разбирате хората обичат да карат сноуборд, макар там да не е най-подходящото място за това.

Потребителски аватар
Raven
Регистриран: вт мар 23, 2004 10:12 pm

Мнение от Raven » чет апр 22, 2004 3:13 pm

Че е готино така е :),но не вярвам да ви се иска обща тоалетна и легла като в казармата :cry: :wink: .Затова предложих Битовата къща където е направен тотален ремонт(едвам я разпознах...) и всичко е на 6.Цените ме мързи да ги преписвам от матрицата,а у нас временно нямам нет :cry: .Суун...

п.п:И сред нас има такива,които обичат сноуборд :wink:

...There's still another game to play
And life is beautiful that way...

Потребителски аватар
Diablo
Регистриран: пон фев 11, 2002 5:55 pm
Контакти:

Мнение от Diablo » чет апр 22, 2004 5:44 pm

Ааааа, битовата че я ремонтираха, ремонтираха я. Ама я направиха адския хотел. То това не са гъзарийки, че плочки по пода, че готини легла. Миналата зима бях там и май цените не бяха като за рпг-среща.

Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Мнение от Blizzard » чет апр 22, 2004 11:56 pm

Мисля, че на тази тема и дойде времето за заключване. Гласуваха 50 човека, което си е горе-долу активната членска маса на форумите (дори малко повече, според мен). Резултатите едва ли могат да се променят съществено. Поне аз си направих два извода. Първо - темата интересува хората, при това много. Второ - повече от половината гласували искат срещата да е на ново място. Чудя се само дали ако предложението бе конкретно (да речем "Търново") щяха да са толкоз много, но това ще се обсъди като му дойде времето... Толкоз по въпроса от мен.

*Щрак*
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Заключена

Върни се в “Метафорум”