Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[кино] Edge of Tomorrow

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

[кино] Edge of Tomorrow

Мнение от CTAHuMuP » пон яну 13, 2014 4:51 pm

Новият филм на Том Круз, още не е излязъл.

Повдигам темата още от сега, защото в книгата, на която е базиран филмът, главният герой е 20-годишен японец новобранец/редник с 6-месечна подготовка и книгата започва с първата му битка евър. Във филма главният герой е 50-годишен американец подполковник. DA FAK man, това е все едно да адаптираш Хобита и да кажеш, че главният герой няма да е млад хобит, ами ще е гондорец на средна възраст и да кастнеш Хироюки Санада в ролята.

Не казвам, че филмът ще е тъп, но way to go raping the Japanese sci-fi novel, Hollywood!
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Re: [кино] Edge of Tomorrow

Мнение от CONAN » пон яну 13, 2014 5:49 pm

Ти не издържа, че в Играта на Ендър полковника е дебел, а във филма е слаб Харисън Форд... Това е вече outrageous :)
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » пон яну 13, 2014 8:16 pm

Не не не, просто си представям как е протекъл разговорът в студиото:

- OK, so we're casting a young jap in the main role right?
- What? Were you fucked by the fucking Rain Man last night? What kind of a retarded idea is that? How about domestic box office? No american is going to pay good money to watch a yellow skinned monkey called Nabiya Mikura!
- Fair point. But we'll rock the foreign box office.
- WHAT foreign box office? The motherfuckers in Europe are even more chauvinistic than we are! They don't even watch movies with blacks and reds because they don't have our guilty conscience, let alone yellows! Only the japs are going to watch the movie and they are what, 1 million in their tiny island up there?
- Fuck that shit, we're casting a Caucasian!
- Damn straight.

А защо са решили да е ПЕТДЕСЕТ ГОДИШЕН белокож вече е отвъд мен. Смяната на расата я разбирам, но смяната на възрастта и военния опит не.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » чет яну 30, 2014 9:24 am

a i she e PeGE trinaise lek, knigata e 4erva navsekade. Such outrage.

RoseGul
Регистриран: пет ное 14, 2014 11:50 am

Мнение от RoseGul » пет ное 14, 2014 11:51 am

Мисля да си го причиня идния уикенд (какво ли не съм готов да направя заради Аймакса), така че стискайте палци да оцелея и да мога да споделя впечатления. Смятам да си изключа мозъка (сработи за Хензел и Гретел, трябва да сработи и за това), но все пак инциденти се случват.
Fai

Потребителски аватар
evgeni
Регистриран: пон авг 24, 2015 1:04 pm

Мнение от evgeni » нед сеп 06, 2015 11:27 am

Здравейте! Някой може ли да сподели мнения за филма?

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”