Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Петиция за отваряне на Задната стая!

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.

Да стане ли Задната Стая публичен форум?

Да
13
43%
Не
8
27%
Аз съм мекотело!
9
30%

Общо гласове: 30

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Re: Петиция за отваряне на Задната стая!

Мнение от Yago » чет ное 18, 2010 4:42 pm

Станимире, виждам че не само си се поддал на провокацията на Бродника и си написал някакво голямо мрънкане, но и тона и съдържанието са на границата на приличието. Можеше просто да пуснеш линкове, за да се запознаят хората с контекста. За другото да не говорим.
CONAN написа:Ако сега действахме както преди, Уондъръра щеше да има много много дълъг бан, наместо да си плещи глупостите и да се опитва да адвокатства.
Аз нямам спомени по времето на Аквариус да е имало такова нещо. Имаше един кратък период, в който имаше доста своенравни банове, но нито Аквариус беше админ тогава, нито те още са в сила.

Модератор: Тема e заключена поради непрекъснат flamewar.
ум колкото на замажан синигер

Заключена

Върни се в “Метафорум”