Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[ooc] Палатката за разтуха

Модератор: CTAHuMuP

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Re: [ooc] Палатката за разтуха

Мнение от херцог Авис » съб сеп 12, 2009 7:37 pm

Защото мога. Така че, стоп цивринг лайк Прунц.

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Мнение от AngerNogar » нед сеп 13, 2009 11:21 am

Не поствам, защото не виждам какво смислено мога да направя в настоящата ситуация. Чичото е на Томас, а "колегите"/привичките/законите са на карнатския контингент от партито. Като комбинираш това с престъпно ниската ми каризма - мога само да си чопля носа, докато никой не забелязва. Което и правя.
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » нед сеп 13, 2009 2:11 pm

Аз да предупредя, Миро масс-ефектира, така че не очаквайте да е особено активен водещ през почивните дни ;)

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » пон сеп 14, 2009 12:15 pm

Сцената с шерифа отива към своя край, след обяд ще постна развитието и колко опит получавате. Оставям ви още 2-3 часа в случай, че някой реши, че има още нещо за казване/правене.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » пон сеп 14, 2009 1:46 pm

Ми аз мислех да го арестувам (шерифа това) ама май ще му се размине, от мен да мине ;) . Иначе напомням на всички, че когато сте на 10 квадрата от мен (или по-малко) имате +2 Инициатива. Или по-скоро го припомням на водещия :)
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » пон сеп 14, 2009 2:00 pm

абе аз мислих да се бием , ама като видях мира как нареди враговете в пруска редица и реших по 10 в линия и викам - аде да не е толкова кратко приключението ха ха ;)

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » вт сеп 15, 2009 1:50 am

Само да напомня, че по предвартелната информация наложена от Миро НИЕ СМЕ ПРИЯТЕЛИ ;) с Тио дори сме "гадженца" ;)

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » ср сеп 23, 2009 11:06 am

Малко непредвидено ми се удължи ваканцията до сряда вместо до понеделник, но няма значение, защото реших да прекратя играта. Установих, че явно не мога добре да обясня, изкажа и предам в писмен вид атмосферата и това, което се случва в играта. Аз си представям едно нещо и определени мотиви на неигровите персонажи с изградени логически връзки между тях и нещата в играта, а накрая играчите разбират съвсем друго от постовете ми, виждат друга логика и поведение в случващото се, съответно героите им правят някакви неадекватни и нелогични (от моя гледна точка, защото знам какво става, но очевидно не мога да го предам ясно и разбираемо) неща. В резултат играта не се "получава" за мен, а вярвам и за вас. Затова по-добре да спрем с това насилие и да си останем с добрите спомени (ако има такива).
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Заключена

Върни се в “Нова надежда”