Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[OOC] Кръчмата - тема за обсъждане

Форумно приключение с правилата на D&D4E.

Модератор: kozleto

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Re: [OOC] Кръчмата - тема за обсъждане

Мнение от ChoChan » съб юни 06, 2009 2:06 pm

Аз и вчера това разправях, след като такива пънове като теб взимат матури по бел и т.н. с успех над средния ми е трудно да си въобразя какви хора имат двойки. Единственото, което се е изменило, прунце, е нивото на българското образование, не се заблуждавай, че си станал по-умен.
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Prince of Essembra
Регистриран: чет май 17, 2007 6:24 pm

Мнение от Prince of Essembra » съб юни 06, 2009 2:14 pm

Проблема не е в учениците, а както виждата самото образование е закърняло.

Това е моята теза, във всяко мое мнение по нагоре също можеш да я откриеш. Не ми слагай думи в устата. НИКЪДЕ не съм писал, че съм много умен. Дори в области в които съм добър предпочитам да си трая и някой друг да ме похвали, от колкото сам да се правя на господин 100 кила. На това му викат такт. Само неразбрах и не съм го очаквал от тебе, от къде я извади тая настървеност. Ееее 10 поста разправям, че системата се проваля и покрай нея учениците, а и не само в тази тема, спорът е воден 100 пъти на форума с мое участие и още 100 пъти преди да се регистрирам, така че защо решаваш да цъфнеш с 2 изказвания не на място, аз немога да си го обясня. Виж ако някой друг ги беше плещил тези ок, но за тебе ми е различно мнението.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » съб юни 06, 2009 2:50 pm

Малко се поразгорещихме, ама няма нищо, важното е да е забавно за всички участващи :) Тъй като, обаче, може нещата да излязат извън границите на добрия тон, мисля да ви отнема възможността да стигнете до там като заключа форума.

Но понеже съм администратор имам привилегията да кажа последната дума и тя е, че Принцът и според мен е на доста по-добро ниво спрямо преди 2-3 години и се лаская с мисълта, че за това са виновни и нашите наливания през това време. Браво и на нас, и на него :)

П.П. Is it just me or the Pryncess is HOT?!
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » съб юни 06, 2009 3:14 pm

She is hot.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Заключена

Върни се в “А уж беше проста задача...”