Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Епизод 3] Странни срещи

Форумно приключение с най-новите правила на Dungeons & Dragons.

Модератор: CONAN

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Re: [Епизод 3] Странни срещи

Мнение от CONAN » чет окт 09, 2008 4:30 pm

- Ами... не е говорил за делата много. Знам че преди да се оттегли от светския живот е бил на важен пост, някакъв съвет на деветимата, или нещо такова... Оттук оттам съм чувала разни неща, предимно от идващите му гости. Все магьосници, според мен. Дори този Сиян, дето споменахте е идвал, името е особено, не е местно.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » чет окт 09, 2008 4:39 pm

- Не мога да се отърва от усещането, че тук има някаква по-дълбока история замесена. - Така заключи еладрина и се излегна върху завивката си. - Дано занапред да имаме този късмет, както досега, май ще ни е нужен. Когато мистероизни убийци тръгнат по следите на членовете на магьоснически съвет... извинявай, несъобразително от моя страна... сигурно не ти е леко. Просто си мислех... на глас. Ако тези хора могат така да се разправят с толкова могъщи хора... извинявай, пак... можи би по-добри да си мисля мълчаливо.
- Хубави звезди днес... - добави след известно време неловко мълчание.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Malcolm_X
Регистриран: вт авг 17, 2004 11:29 pm
Контакти:

Мнение от Malcolm_X » чет окт 09, 2008 4:59 pm

Ален направи "обиколка" на импровизирания им лагер, огледа в тъмното (нищо не виждаше разбира се) и се върна към огъня към Алверад и новата им спътница. Изслуша разказа на Сша'ни и се намеси:

-- Хах, значи ти олицетворяваш историята за крадлата, която е намерила късчето уют в сивия и грозен свят и е станала крайно лоялна към новия си домакин? Интересно... таман се разочаровам от хората докрай и се появява някой като теб, който да ми вдъхне искрица надежда...

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » чет окт 09, 2008 6:43 pm

- Амиии... не точно... - започна да овърта Сша`ни. - Господаря имахме уговорка за да ме остави жива, да му слуша и да се обучавам една година, един месец, една седмица и един ден против волята си. След изтичането на този срок и някакви... равновесия мога да си избера дали да остана. Още малко оставаше и тези глупаци взеха, че го убиха, а тъкмо се бях решила да поостана...

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » пет окт 10, 2008 1:25 pm

Разговорите постепенно затихнаха, и героите подновиха смените и съня си. Поне Сша`ни спеше дълбоко със сигурност....

Заключена

Върни се в “Гората на демона”