Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Игрова] Епизод І: Опасна Дивеч

Star Wars Saga Edition Game.
Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » съб юни 28, 2008 12:30 pm

- Какво?! Той вече беше умрял и ти само му взе меча ли? - ококори се Сорен - Какво ми пука, всъщност, важното е че ще натрием носа на командира!

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Мнение от Azmodael » съб юни 28, 2008 3:22 pm

Ранд не беше толкова сериозно ранен от гранатите и може би затова забеляза липсващите оръжия, които преди минути сам бе отнесъл настрани, за да бъдат взети от Миралуката. Той просто кимна едва забележимо на Валден.

-Май сбърках в преценките си за теб... както и да е, добра работа. Ние тук сглупихме като последни идиоти, тези гранати замалко да ни довършат. Да се връщаме бързо преди онзи звяр да дойде привлечен от взрива.

-Сорен, ако останат малко от медицинските припаси дай тук да овържем и тези драскотини. Последното, което искам е тропическа треска от немарливост. Преди всичко се погрижи за Карак де, той отнесе повечето от фрагментите.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » съб юни 28, 2008 6:46 pm

Бяха напуснали тази сувалка едва преди 3 часа, но сега им се струваше че са минали години. Колко самоуверени и наивни са били тогава, и какви променени са сега, след срещата съм смъртта очи в очи. Докато Сорен сменяше превръзките на Карак, за когото бяха спретнали импровизирано легло на пода. Рандъл и Валден седяха на същите онези места , на които бяха седяли при пристигането. Може би в тях тлееше надеждата, че така повтаряйки моминте от миналото, те могат да го върнат и да си спестят ужасните спомени от последните три часа. Но не действаше .... ехото на оглушителните гранатни взирове, тихото ръмжене на нарглатча, обезобразения от звяра труп на джедая, лазерните лъчи забиващи се безмилостно в жива плът .... всичко това постояно изплуваше на повърхността на съзнанието им и ги подтискаше.

Гласа на инструктор Тарс достигаше до тях като далечен ромон ....

- Изненадан съм. Трябва да призная, че се справихте изключително добре. вно съм сгрешил в приценката си. Ще отбележа в рапорта си своите положителни впечатления относно вашата група. Сега ще се насочим към Нартрана, един от главните градове на тази планета. Там доброволец Ганн ще получи нужното му медицинско обслужване. Имате една седмица за да се възстановити, преди да получите новото си назначение.

Инструкторът, още веднъж огледа групата, после двата светлинни меча в ръцете си, след което се върна в пилотската кабина, оставяйки доброволците потънали в своите мисли.

Заключена

Върни се в “Междузвездни Войни: Златният Век”