Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Следващият Open RPG Day е на 17-и Май!

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
Потребителски аватар
Асен
Регистриран: съб юни 07, 2003 9:20 am

Следващият Open RPG Day е на 17-и Май!

Мнение от Асен » вт апр 08, 2014 7:05 pm

Така стана, че 17-и май, събота, изглежда най-добрият момент за провеждане на следващият Open RPG Day. Въпросът е кои от вас смятат да идват?
Съобщавам ви го даже с предимство. На останалите форуми ще почнем реклама на събитието едва другата седмица. Да не кажете пак, че не ви уважавам и обичам... :twisted:

(Както съм писал вече в този форум,всички са поканени да играят. За водене ще трябва да си говорим допълнително).

За момента кой ще води и какво се уточнява, така че инфо по този въпрос засега няма. Вече съм се самоодобрил като водещ, но ако има достатъчно желаещи, бързо ще се преквалифицирам на играч!
And Jesus said unto them, "And whom do you say that I am?"
"You are the eschatological manifestation of the
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Re: Следващият Open RPG Day е на 17-и Май!

Мнение от 4uk4ata » вт апр 08, 2014 10:38 pm

Аз съм за, вероятно ще пробвам да водя я ORE, я нинджа бъргър.
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

TTD
Регистриран: нед ное 23, 2008 6:33 pm

Мнение от TTD » пет апр 25, 2014 6:29 pm

На 17-и май сте има фестивал на фантастиката в музея на Земята и хората, така че се получава засичане на събития.

Моят съвет е, ако датата не е затвърдена докрай, да се измести за седмицата след 17-и.

Потребителски аватар
Асен

Мнение от Асен » нед май 04, 2014 7:33 pm

TTD написа:На 17-и май сте има фестивал на фантастиката в музея на Земята и хората, така че се получава засичане на събития.

Моят съвет е, ако датата не е затвърдена докрай, да се измести за седмицата след 17-и.
Седмицата след това аз не съм на разположение, но не е от такова значение. Поради "сериозното" отношение на всичко живо, преди малко отмених събитието.
Ние (вероятно) ще се съберем на 17-ти, ако някой иска да ни види, било опитен играч или новак, да заповяда!
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
4uk4ata
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » чет юни 19, 2014 1:42 am

Хора, изглежда има леко затихване, но искам да пробвам да събера няколко водещи за края на юли. Кой би се хванал за среща на 26/27 юли?
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
Gallean
Регистриран: чет юни 09, 2005 9:05 pm

Мнение от Gallean » чет юни 19, 2014 6:10 am

Ако съм в тук, аз.

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » пет юни 20, 2014 9:27 am

Ако съм в София бих искал да водя Hollow Earth Expedition
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Потребителски аватар
Асен

Мнение от Асен » нед юни 22, 2014 12:47 am

4uk4ata написа:Хора, изглежда има леко затихване, но искам да пробвам да събера няколко водещи за края на юли. Кой би се хванал за среща на 26/27 юли?
Аз, разбира се, в зависимост дали времето ще ми съвпадне с работата ;).
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
4uk4ata
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » вт юни 24, 2014 10:47 pm

Ок, ако някой друг се интересува пишете тук или на лични какво ви се води или в краен случай дали ви се играе.

Отговори

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”