Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Търся си играчи за one-off приключение

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Търся си играчи за one-off приключение

Мнение от Аквариус » пон мар 03, 2014 10:45 pm

Миналата седмица на едни палачники някакви хора проявиха интерес към DnD книгите ми. Нито един от тях не бе играл (или поне не сериозно) и им беше интересно. Убедиха ме да им водя няколко пъти, започнях да се подготвя и изключително много се зарибих по настолни ролеви игри отново. С други думи, нещо ме хванаха лудите.

Приготвих едно малко приключение (D&D 4e, първо ниво), което да им водя. Започнахме и всичко изглежда да върви добре, но други хора също проявиха интерес и започнах да оформям втора група, на която да водя същото нещо. Съвсем близо съм до това да сформирам и трета, та си казах – what the hell, нека питам в RpgBG.net. Все пак за това го има тоя форум... right?

Ениуей. Търся си хора, които искат да играем заедно. Става въпрос за 2-3 сесии в относително generic фентъзи свят, изиграни в 2-3 последователни седмици. Игрите ги предпочитам 50/50 roleplay/битки. Държа да има някакво вживяване в героите и колкото може повече да се играе in-character. Ще се радвам, ако някой стар познат се присъедини. Също така, напълно отворен съм към нови играчи – ако искате да въведете някое приятелче в това хоби, това ще е подходящо. Мога да помогна с правенето на герои и научаването на правила, ако има нужда. Играем вкъщи. Започваме, когато се съберем достатъчно хора.

Ако имате интерес, ще се радвам да ми пишете тук или на stefan точка kanev в гмейл.

П.П.: Игнорирах sticky темата тук, понеже тя ми се струва напълно неефективен начин за организиране на каквато и да е. Още повече, последното мнение на първа страница в тази секция е от 2012, така че едва ли има шанс тя да бъде "flood-ната" с тема като тази.
П.П.П.: В стара традиция от вече 10+ години, забравих да спомена за кой град иде реч – София.

Потребителски аватар
Madmartigan
Регистриран: вт фев 19, 2013 9:26 pm

Re: Търся си играчи за one-off приключение

Мнение от Madmartigan » пон мар 03, 2014 11:03 pm

Ех, жалко, че си в София. Насъбрал съм вече материал за 4е, но за съжаление след 6-7 сесии с групата ми преустановихме за известен период от време поради заетост. Но сега сме си наумили лятото да се събираме отново, а и с 3-ма колеги от работа може би ще сформираме още една група след време. Успех, успех в начинанието :)

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » ср мар 05, 2014 11:39 am

Къде е вкъщи и кой дени ще играете? И от колко часа?
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » ср мар 05, 2014 3:37 pm

Вкъщи е в Лозенец, дените в които ще играем зависят от това как се уговорим, както и часа. Ако проявяваш интерес – драсни ми един мейл.

Отговори

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”