Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Нов човек

Какво са ролевите игри? Как се играе? Как се играе добре? Как се води добре? Защо се прави така, а не иначе? И какво мислите за... Ето само част от въпросите, които рано или късно сполетяват всеки ролеви фен. Тук е мястото за всякакви ролеви теми, били те обвързани с конкретна система или не.
naskokotkata
Регистриран: съб сеп 10, 2016 9:59 pm

Нов човек

Мнение от naskokotkata » съб сеп 10, 2016 10:08 pm

Здрасти, казвам се Наско от Пловдив и наскоро се зарибих по ролевите игри, макар и да следя форума от около 5 месеца. Напълно начинаещ съм и единственото, с което разполагам е стартър сета на днд 5 и макар да знам за трите книги не искам да ги купувам преди да съм изиграл една две кампании. Та дали има някой да ме вземе в неговата група ще съм му много благодарен.
П.С. На 14 съм, но английският и математиката не са проблем. :)

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Re: Нов човек

Мнение от Azmodael » чет ное 17, 2016 10:10 am

naskokotkata написа:Здрасти, казвам се Наско от Пловдив и наскоро се зарибих по ролевите игри, макар и да следя форума от около 5 месеца. Напълно начинаещ съм и единственото, с което разполагам е стартър сета на днд 5 и макар да знам за трите книги не искам да ги купувам преди да съм изиграл една две кампании. Та дали има някой да ме вземе в неговата група ще съм му много благодарен.
П.С. На 14 съм, но английският и математиката не са проблем. :)
Този форум остаря заедно с хората с него. Най-младите членове са вече на по 25-26 год :) Моя съвет е да навиеш някакви съученици да пробвате.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Re: Нов човек

Мнение от CONAN » чет ное 17, 2016 2:21 pm

Въпреки че хората в него са остарели, те са готови да окажат подкрепа в случай на нужда :)

Ако имаш въпроси относно ролевите игри и всичко свързано с тях - питай. Аз лично не мога да допринеса с предоставяне на място за игра в съществуваща група, но поне акъл (колкото е останал от остарявенато) мога да дам. :D
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Отговори

Върни се в “Настолни Ролеви Игри”