Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

(ИИ)Специфични правила и FAQ

Заигравка с правилата на D&D3.5

Модератор: Yago

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » вт дек 18, 2007 2:34 pm

още началото на темата написа:Хората са предимно светлокожи, със светли коси и бради. Някои от братовчедите им са тъмнокоси, а робите понякога са с по-тъмна кожа и коси.
Елфите са стройни, светлокоси, с остри скули и поглед. На жените им е присъщо неземно изящество, а на мъжете, студена суровост.
Джуджетата са ниски и набити, със здрави мишци и буйни коси и бради, които често държат строго подрязани или прибрани.
Полу-великаните са едри на ръст и широки в раменете, кръвта на хора и великани явно течаща в техните жили.
Полу-елфите най-често деца на свободен човек и елфска жена, но понякога са родени от баща елф и робска жена. Възможни са и други случаи, но те най-вероятно биха били буквално единични за града(другите също са малобройни).
Ако беше джудже, великан или полу-елф бих разбрал да се оплачеш от липса на детайли, но не и така.
Чакам да чуя от Харон какво ще прави, и ако не си каже нищо, сигурно ще започваме.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Prince of Essembra
Регистриран: чет май 17, 2007 6:24 pm

Мнение от Prince of Essembra » вт дек 18, 2007 3:08 pm

Като гледам нямам голям избор, значи съм жилъв, строен елф, с руса коса, светла кожа и зелени очи. :wink:

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » вт дек 18, 2007 3:19 pm

Мда, нямаш избор и всички руснаци, данайци и скандинавци изглеждат еднакво. :roll:

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Мнение от Azmodael » вт дек 18, 2007 3:28 pm

Аз търсех да те хвана в ICQ, щото там се обсъжда по-бързо, но не би.

За нинджата - обучаван е в някой задморски град в изкуството на акробатиката, прикриването и най-важно в изкуството на незабележимото прерязване на гърлото на набелязаната цел. Животът му никога не е бил лек, учителите му всяка година прибирали децата без родители от сиропиталищата, за да има намерят дом и семейство. това, което малцина знаят, е че слабите, страхливите, глупавите и несъобразителните такива рядко оживявали повече от година-две в суровите условия. Първоначално представеното им като игра обучение бавно ги превръщало в хладнокръвни и себични чудовеща, без самите те дори да го осъзнават. Без да им е познат друг живот с меката си и поддатлива на оформяне природа децата ставали жертва на алчността и жестокостта на "родителите" си, за да се превърнат в хладнокръвни и ловки убийци. Елън не правел изключение... до един момент. В едно от кратките си посещения до малкия град той се запознал със свещеник, който проповядвал, че животът дори на най-миризливия скитник е по ценен и от кралска корона. Самият Елън не може да си обясни защо думите на възрастния мъж оказали такова силно впечатление върху него... но срещите им продължили когато той имал възможност, а такава му се отдавала, защото учителите уверени в изключителните му сбособности го изпращали често извън уединеното училище. За да се стигне до фаталният ден - изпита. Елън не иска и не обича да си спомня, нека просто кажем, че щом настъпил решителният момент - първото съзнателно прекъсване на човешки живот той се поколебал... и отказал. Отказ, който съсипал настоящия му живот, защото той се оказал цел, преследвано животно, финалното изпитание на всички други успели нещастни същества, готови и щшастливи да наричат себе си нинджи. Преследването се проточило и след като разбрал, че в този му свят приятелство не може да съществува (човекът, който му бил най близък се опитал да го намушка в гръб) успял да се качи скришом на кораб в пристанището. Сега е просто беден и странен скитник в Ейвиндхолм, който говори завалено местният език, прекалено млад да бъде опасен пресъпник и все пак прекалено опасен за да е случаен скитник. Парите му (откраднати от училището) бързо се топят, а знанията му се въртят около убийства. Убийства, които той все още не е склонен да извърши...

Ако ти се аресва пусни ме ;)

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » вт дек 18, 2007 8:17 pm

Ей този избор на друйд много ме изкефи. Сега е по разчупена групата, с великан друйд. А и доста добре се връзва със сетинга.

1. Човек рицар.
2. Джудже клерик.
3. Елф роуг.
4. Великан друйд.

Най застъпените раси, всяка с своят представител, абе цветни сме от всякъде :wink:. Кога почваме Яго и какво мислиш за изборът на герой ??? ( групата като цяло )

Какви са расовите характеристики на великана, май имаше нещо в Races of Stone ?

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » вт дек 18, 2007 8:38 pm

A цепеницата видя ли :). Тя е да вкарва групата в правилния път.

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » вт дек 18, 2007 8:50 pm

Какъв animal companion си избираш ???

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » вт дек 18, 2007 9:03 pm

Riding Dog сигурно. Не, че ще мога да го яздя ;)

Въпрос към водещия - мога ли да си тренирам тежък кон в тежък боен кон с Хендъл енимъл ако го взема за компания?

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » вт дек 18, 2007 10:50 pm

Не, защото сорта е различен. Бойните коне не само се тренират, те се и отглеждат.

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » вт дек 18, 2007 11:09 pm

само да попитам -чакаме ли още някой?
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » вт дек 18, 2007 11:12 pm

Мен. Възможно е да почна утре, ако не изскочи нещо странно и неочаквано. За същинско започване ще изчакам Харон да си донапише героя.

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » вт дек 18, 2007 11:38 pm

а, с мен нямаш проблем, само се информирах ;) аз мога да чакам доста ;)
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » ср дек 19, 2007 12:14 am

Значи райдинг дог ще е.

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » пет дек 21, 2007 5:10 pm

Давам колкото пари ми останат на този, който ми напише секцията с екипировката ;)

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » нед дек 23, 2007 11:21 am

Sooooo...?

Triple post ftw!

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон дек 24, 2007 12:42 pm

Така, забавянето се дължи на един недостатък на форумните игри който наскоро открих - много си зависим от настроението си. За разлика от настолните, не си изолиран и заобиколен от свои хора, и да забравиш за ядосващия ден. Да не говорим пък, че разни неща в самия форум може също да ти убият настроението. Мисля че ако успеем да влезем в ритъм, няма да има повече подобни закъснения. Не забравяйте че скоростта ни е "поне едно мнение на всеки два дни", т.е. не се притеснявайте ако не можете да пишете всеки ден, но по възможност, опитвайте да отговаряте в рамките на 2 дни. :wink:

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » пон дек 24, 2007 1:45 pm

Тоя проблем и аз съм го забелязал. Няма лек за него ;)

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » чет дек 27, 2007 6:43 pm

Двата дена не минаха ли ?

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » пет дек 28, 2007 12:48 am

Сега е празнично време, всеки пише когато може. Почваме да се ръчкаме взаимно след 1-ви.

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » пет дек 28, 2007 1:40 am

Какво значи празнично време, като гледам, че всеки от нас, без Малколм е поствал по форума, тоест е активен, следователно може да играе и в секцията с игрите, освен ако Яго не планира нещо голямо и му трябва време.

Това е идеята на форумната игра, когато може. Аз съм о.к. с това, стига ,,когато", да не е никога.

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » пет дек 28, 2007 4:13 pm

Принце, като не знаеш - не говори. ;)
Може да сме активни, но чакаме яго. Да, може да ти се играе. И на мен ми се играе. Но с препиране най-много още да забавиш играта.

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » чет яну 03, 2008 6:14 pm

Close it ? :cry:

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » чет яну 03, 2008 8:09 pm

Предвид че наскоро сме почнали и е празнично, още чакам двама души да постнат. След края на тази седмица, ще се старая да поствам веднъж на два дни, без да се интересувам кой е постнал и кой не. Това обичайно ще означава игнориране на някой герой, или приемане че продължава да се занимава със същото.

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » нед яну 13, 2008 2:56 pm

Добре си се объркал щото аз още съм горе и ми е малко скучно. А иначе не съм заспал наблюдавам развитието, но още не съм на ясно точно как да се впиша с вас, все пак съм наемник и трябва благинка, за едната кауза не ми се мре.

Потребителски аватар
Azmodael
Контакти:

Мнение от Azmodael » нед яну 13, 2008 3:00 pm

Ще умрем от кучето на съседа?

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » нед яну 27, 2008 12:01 am

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

стига бе... втора игра... не е чесно... :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » нед яну 27, 2008 10:08 am

Аз пък бих казал че е нормално :o

Потребителски аватар
Prince of Essembra

Мнение от Prince of Essembra » нед фев 03, 2008 11:52 am

Какво правим ?

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » нед фев 03, 2008 2:32 pm

нищо, не зацепи ли?

Потребителски аватар
VORAC
Регистриран: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от VORAC » съб фев 09, 2008 2:33 pm

Хайде играйте бе! :) Никакъв радор нечуван не се е случвал този път. А пък аз в иследя приключенията с нездрав интрес. Макар, че излизат по-рядко от ООtS!
According to the dwarven tradition, a dwarven male who is unable to best his wife in a show of physical strenght, is called an Engineer.
AoW2Изображение

Отговори

Върни се в “Ейвиндхолм”