Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Коментари по героите

D&D приключение
Потребителски аватар
Prince of Essembra
Регистриран: чет май 17, 2007 6:24 pm

Мнение от Prince of Essembra » ср окт 10, 2007 4:17 pm

Яго може би съм прекалено ТЪП, обаче моляте поясни кое в рейндж атаката и нейният бонус те притеснява и посочи колко трябва да бъде в действителност.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » ср окт 10, 2007 4:21 pm

Принцът е неграмотник и явно има предвид ranged атак бонуса си, който е +3, а не обхвата на атаката (range без d, както е писал), който е 100 фута или колкото там в зависимост от оръжието му за стрелба.

Отивам да си разбия скиловете на ранк + абилити + бонуси, добра идея е.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср окт 10, 2007 4:24 pm

Извинявам се.
Не се досетих че този рейндж забит между бележки за дългия меч се отнася до бонуса към стрелкови атаки.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Prince of Essembra
Регистриран: чет май 17, 2007 6:24 pm

Мнение от Prince of Essembra » ср окт 10, 2007 4:32 pm

Лол. Явно грешката пак е моя, щото съм изял 1 буква, ама извинете ме, то си личи в какъв контекст е написано. БАБ/ Меле/ Рейндж. Как ще пиша обхвата без да съм споменал конкретното оръжие. А в меле съм вмъкнал бонуса на меча, защото използвам него, а не всяко друго оръжие и слабо ме вълнува обикновенният бонус. И не е особенно трудно от него да извадя 1 при необходимост.

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » ср окт 10, 2007 10:29 pm

Prince of Essembra написа:Хам има 2 таланта, аз мисля че за човек на второ ниво са точно. От класа няма умения за първите 2 нива. Само се чудя като е взел Фокус на меча, на 3 ниво какво ще вземе от класа, те се припокриват. Или може би той не е сигурен, че ще стигнем 3 ниво :lol: :cry: .
Принце, за пореден път, доказваш, че четеш по-зле и от мен... мога да взема талант по избор, освен ако съвсем не съм ослепял...

Явно съм изпуснал нещо доста грандиозно, защото откъде трябва да взема тоя трети талант? Щото нещо, не се сещам... 1 бонус от human и един стандартно... от къде е третия? Бонус таланта ми е на следващото ниво. :roll: малко се пообърках...
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » ср окт 10, 2007 10:32 pm

Мда, тук си прав. Трябваше да си изтегля книгата в работата вместо да пиша наизуст.

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » ср окт 10, 2007 10:43 pm

Е, не съм бил абсолютно тъп :D иначе сега инвентара как е?
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » ср окт 10, 2007 11:10 pm

Владее сцените. :thumbsup:

Отговори

Върни се в “Играта на Чефиту”