Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Коментари, Out-of-character talk & shitz

D&D приключение
Отговори
Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср окт 24, 2007 5:01 pm

Че има, има. Ама лостеф спойлне още няколко пъти, лошо е, колкото ще да ме кефите ти и Чочо. И кръчмаря. И сетинга.

Стефан може и да ъпдейтва по-често, вместо само да мине, да се лол-не на патката и да се изфиряса.
ум колкото на замажан синигер

Гост

Мнение от Гост » ср окт 24, 2007 5:26 pm

Добре, след като вече няколко пъти ме "обвиняваш" в спойлване, да взема най-сетне да питам за какво иде реч, че не разбирам. Да, казах ти че ще имаш време за баня. Толкова. Другото което съм писал тук вместо в игралната тема е било все неща, които героите ви се предолага да знаят. Все още не съм ви казал нивата на кръчмаря и горския, нали? Няма и да ви ги кажа. И броя разбойници не знаете всъщност. Забележките ми към Принца бяха по-скоро принципни обяснения защо е проява на елементарен здрав разум да не щурмуваш презглава нощем. Дори аз самия не съм сигурен колко общо са бандитите, могат да варират в много широки граници. Трябва да са достатъчно, че да не можете да ги избиете сами, когато са всички заедно, но всичко 20+ отговаря на това условие засега. Не мога да ви спойлна за нещо, което и аз самия не знам още.
Сериозно, ако имаш забележки - давай ги конкретно, а не "спойлваш". Многократно ти е казвано вече, че понякога не се разбира какво имаш предвид с някои изказвания, уточнявай се.

Цензурирано общо събрание на цензурирания факултет. Цял ден, да го цензурирам в цензурата.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » ср окт 24, 2007 5:36 pm

Когато Миро ме разбира и ми казва "Мда, има си го той този проблем, казах му и аз "Ма да не спойлваш този път."" - естествено е да приема, че знаеш за какво ти говоря. Няколко пъти си давал игрова информация в тази тема, отговарял си на незададени въпроси, спекулирал си със ситуации, вкарвал си метаигрово мислене. Не радва.

Иначе, разбира болката ти. Имаше един период в който ако закъснявахме за игра, знаехме че е по вина на Софийския и Техническия.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » ср окт 24, 2007 5:47 pm

Да, впрочем първото ми мнение в тая тема е мрънкане на тема, че издаваш. Забелязал го бях в приключението със Съни и затова когато Яго писа, че метагеймиш и спойлваш много се съгласих с него. Може сега да е по-малко отколкото тогава, но пак си го има. Не си длъжен да се обясняваш за играта извън играта бе, защо го правиш? Това е много тъпо/дразнещо.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » ср окт 24, 2007 5:50 pm

Мен да си ме видял да пиша тука "Балиан каза това, защото онова и наля Лия защото си мисли едикаквоси, пък за Фридрих си мисли незнамщоси, а ще предложи едисикакво след малко"? Само веднъж за цялата игра отидох и метагейм казах на Яго, че Лия е разбрала, че на Балиан му е гадно, задето я е налял, защото ситуацията беше такава, че понеже съм некадърен писател не успях с думи много убедително да предам чувствата на Балиан, които иначе биха били прозрачни дори за млада девойка (женска интуиция, туй-онуй).
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » ср окт 24, 2007 5:52 pm

Я женска интуиция, я Проницателност 9. Ако ти си некадърен писател, аз съм принцеса Мононоке.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » ср окт 24, 2007 6:07 pm

И сори за малко по-острия тон, не искам да ти се карам или нещо, ма найш колко много съм ви набрал на двамата с Хари, задето секи път като играете заедно се счупвате от метаигрови разговори :) Бъркате ми не в гъза, ми не знам.

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » съб окт 27, 2007 10:34 pm

само да вметна официално - Станимир може да подбутва героя ми в определени ситуации - както при последната. Ако не съм с възможност да пиша, приемайте, че Томас върши каквото му е наредил Балиан или му помага, както може. ;) Очертава ми се доста буйна седмица и не знам, кога ще имам нет и кога - не.
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Гост

Мнение от Гост » пон окт 29, 2007 4:27 pm

Ако някой ще прави нещо по-специално докато рицарите ги няма или след това, или по-рано сутринта - има време да си го напише. Утре или вдругиден продължаваме със събитията на следващия ден.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » ср окт 31, 2007 10:21 pm

Вас нещо ви скъсват от работа, а?

Потребителски аватар
Bohu
Регистриран: съб авг 23, 2003 12:22 pm
Контакти:

Мнение от Bohu » съб ное 03, 2007 2:00 am

Нобс и Колън ??? : ))))

Трябва да знаете, че съм приказно красив !!!

My Place
Изображение

Гост

Мнение от Гост » съб ное 03, 2007 4:38 pm

Чшшшт, тихо, няма ме по имената. :wink:

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » съб ное 03, 2007 5:54 pm

Двайсехиляди имена, мой човек.
Едно е Ситипопопопополис, друго е Държавия, а съвсем трето са Нобс и Колън.
Тъкмо да се престраша да постна нещо, така, въпреки изключително дългото и предрешаващо заглавно мнение и този детайл малко ме позастреля.

Гост

Мнение от Гост » нед ное 04, 2007 3:08 pm

20000имена точка цом не ми върши работа - дава ми каруци имена с някакви значения. Само дето разбирам с какви глупости се кичат хората като имена. На мен ми трябват две - лесни и прости за помнене, а не да си ровя назад по постовете как се казваше еди-кой-си. И не ми трябват с дълбок и проникновен смисъл. Правил съм си герои с имена със "значение", така и никой не забеляза, само дето изхабих бая време за всеки. Искам две, прости, лесни. Пробвах и случайните генератори на фентъзи имена. Не мерси, езикът ще ми трябва още към 50-60 години.

И... ОК, смених ги вече. Сигурно и сега някой ще пререве. А с тия пичове изобщо не се предполагаша да се и срещате дори (освен ако не го пожелаете, за което съм готов). Просто исках да имат някакви имена, вместо да са просто "сержанта и ефрейтора". ОК, уотевър, сменени са, муув он.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон ное 05, 2007 10:04 am

А кои са Нобс и Колън? Някакви герои от книга ли, какво?

Гост

Мнение от Гост » пон ное 05, 2007 10:59 am

Герои на Пратчет. От сериите за стражата. Пълни клоуни. You don't want to know. Really.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон ное 05, 2007 12:14 pm

Всъщност, според мен на Миро ще му допаднат.
Сержант Миро и ефрейтор Караджов.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » вт ное 06, 2007 10:58 pm

Усеща се липса на приказно красиви хора.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пет ное 09, 2007 11:56 am

Нещо умряхме, а?

Гост

Мнение от Гост » пет ное 09, 2007 12:35 pm

Аз мога да си го карам на монолог, макар че ми е тъпо. То си личи, че мога да го карам, де. :oops: Очаквах някой да попита горския как точно мисли да процедира, какво точно ще правите, нещо от сорта. Освен ако не очаквате да почна да ви водя за носа "Сега оттук, после натам, така, полека..." Тръгвате на непривична задача перз непознато за вас място и не проявявате елементарно любопитство. Джейсън си знае за него си и нямам намерение да го превръщам в "играча на Водещия".

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пет ное 09, 2007 1:26 pm

Ми и диалог не върви, нали се сещаш. Нещо Миро тука, Боху...

Гост

Мнение от Гост » пет ное 09, 2007 1:54 pm

Да бе, нали и аз това казвам. Дори не ми се налага да се оправдавам със заетост (три нощи седмично прибиране след 22.30, всяка седмица)...

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » нед ное 25, 2007 3:08 pm

Ако няма да се занимаваш Стефане, давай да затваряме.

Отговори

Върни се в “Играта на Чефиту”