Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Off topic]

Форумна игра в D&D света Eberron.
Потребителски аватар
Ambartanen
Регистриран: чет авг 14, 2003 11:03 pm

Мнение от Ambartanen » вт фев 19, 2008 4:36 pm

Между другото ние с Джаред знаем ли общ език освен Common?

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Мнение от AngerNogar » вт фев 19, 2008 6:30 pm

Елфически
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » чет фев 21, 2008 8:35 am

yes yes....цяла седмица ние с Миро спим като пънове, ся вие ще се върнете пребити и ще кажете "айде да спим"

smooth move
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Hazalad
Регистриран: пет фев 13, 2004 3:39 pm
Контакти:

Мнение от Hazalad » чет фев 21, 2008 9:44 am

Ми можехте да се джойнете ама кво да праиш - гоблински манталитет:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » чет фев 21, 2008 10:48 am

Майна, ако можеш да ми кажеш поне ЕДНА логически издържана от гледна точка на характера на стария, мързелив Фарук причина да се присъедини към сайърци, вместо да спи, ще ти купя PS3.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет фев 21, 2008 12:20 pm

или изтощената до смърт 15 годишна девойка да тръгне да explore-va очевидно infested пещера

Потребителски аватар
Hazalad
Контакти:

Мнение от Hazalad » чет фев 21, 2008 3:58 pm

Ей ся ще ви кажем бе, споко:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет фев 21, 2008 5:59 pm

Ве Чочиту откъде знае, че ще се върнете и кажете "Айде да спим"?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » чет фев 21, 2008 6:16 pm

CTAHuMuP написа:Майна, ако можеш да ми кажеш поне ЕДНА логически издържана от гледна точка на характера на стария, мързелив Фарук причина да се присъедини към сайърци, вместо да спи, ще ти купя PS3.
Ми и Джинкс не успя да измисли такава, затова не се е опитвал да навива Фарук да слезе да изследва. От друга страна нашите герои имат причина да изследват кулата, имаха и причина да искат да го направят сами. Сега поне като изследвахме намерихме нещо, което има шанс да ви навие да дойдете с нас, не виждам какъв е проблема.

Вярно е, че беше малко тъпо да ви оставим, но пък вие можехте да си разигравате нещо вместо просто да спите, нали?
СТАНиМиР написа:Ве Чочиту откъде знае, че ще се върнете и кажете "Айде да спим"?
И аз това се чудя :)

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет фев 21, 2008 6:37 pm

Какво да разиграваме в 4-5те часа които спим, защото сме дед тайърд. И ест, че ви чека таговете.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пет фев 22, 2008 10:51 am

Не съм казал, че има проблем, просто отговарях на Митко, който изкара нас виновни, че 2 седмици умряхме от скука, докато вие си играехте и се забавлявахте.

За какво е нужно това насилие със спойлерите, тогава, след като явно само аз не ги чета...

Потребителски аватар
Hazalad
Контакти:

Мнение от Hazalad » пет фев 22, 2008 10:59 am

Не съм ви изкарвам виновни бе, но ние определено не сме виновни, че си разиграхме персонажите честно и почтенно, за което останах с впечатление, че ни обвини чо:)

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пет фев 22, 2008 11:10 am

Според мен и вие не сте виновни, щом сте имали нещо спешно да правите в кулата. Явно историята просто е такава, че да ни раздели.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пет фев 22, 2008 12:39 pm

Аз никой не обвинявам в нищо, просто ви хейтя, че си "разигравате" персонажите. Освен това повече никогаш няма да играя lawful good cleric, зашото следващия път, когато някой толкова много ми игнорира персонажа, ще го оставя да му се изсипят червата на пода и няма да си хабя всичките лечителски магии за него. Но сега, тъй-като си "разигравам" персонажа, не мога да го направя.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пет фев 22, 2008 2:09 pm

ChoChan написа:Освен това повече никогаш няма да играя lawful good cleric...
Така каза и предния път като игра Лофул Гут клерик :)

"Деца мои!" :)))

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » пет фев 22, 2008 2:52 pm

CTAHuMuP написа:За какво е нужно това насилие със спойлерите, тогава, след като явно само аз не ги чета...
И аз не ги чета :oops:

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пет фев 22, 2008 3:35 pm

А, добре. Таман бях почнал да се чувствам предаден от Чочиту :) Ся кат знам, че не съм сам ми е по-добре.

Потребителски аватар
Hazalad
Контакти:

Мнение от Hazalad » съб фев 23, 2008 2:58 pm

ChoChan написа:Освен това повече никогаш няма да играя lawful good cleric, зашото следващия път, когато някой толкова много ми игнорира персонажа, ще го оставя да му се изсипят червата на пода и няма да си хабя всичките лечителски магии за него.
Thanks for the 2 hp, ma`am! Когато аз играх клерик, опазвах групата жив доколкото ми беше във силите и не очаквах благодарност от никого. Не очаквах извинение дори от Караджов или от варварката, когато двамата ми изсипаха червата на пода (под действието на кънфюжъна, който Караджов пусна), и продължих след като ме изкараха от клинична смърт да лекувам без да се оплаквам. Нямам спомени и да си благодарила на чефо, когато ви спасяваше задниците в моята сесия. Призванието на клерика е да поддържа групата, но рядко получава признание за това. Deal with it.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » съб фев 23, 2008 6:44 pm

По правило в настолните ролеви игри рядко всеки може в най-голяма пълнота да изиграе персонажа си, както по принцип би го направил. Именно това е идеята на форумните игри, ако не греша. А именно факта, че имаш цялото време на света да обмислиш действията и думите си и да отреагираш перфектно.

Това, че ти не очакваш благодарност и признание от другите играчи, не значи че и всички останали не трябва да го очакват. Пък и факта, че сега намилаш по въпроса и чак с болд, ми показва, че си предарам грейт дийл мислене по въпроса. Освен това двата примера нямат нищо общо, защото ако си спомняш историите, и на двете споменати приключенски групи, героите бяха прекарали години+ заедно, а нашите са се запознали преди часове, и 2 или не 2 hp[неблагодарен гъз такъв] клеричката ми си дава максимума от жизнените сили, за твоя тъп гъз.

Потребителски аватар
Hazalad
Контакти:

Мнение от Hazalad » съб фев 23, 2008 10:21 pm

Въпроса опира до това, че ТИ очакваш благодарност, не героинята ти:) ТИ се оплакваш от липсата и, не героинята ти. Въобще не ми отне време да го измисля, тенкс за комплимента иначе:) И героят ми ти благодари, и ТИ отново, а не героинята ти остана недоволна, че не съм "роуплейнал" благодарността, ами само съм я споменал. Спора е безсмислен, така че нека просто си играем персонажите и това е:) А за в бъдеще ще се постарая да ти благодаря пропърли щом вече знам колко важно е това за теб, обещавам.

А, да. Това наистина го измислих малко след като бях постнал отговора: лоуфул добрите хора не очакват благодарност за деянията си. Те винаги постъпват така, както се очаква от добрите хора да постъпят в дадена ситуация. Това е труден за изиграване уклон, и едва ли бих се справил признавам си. Ти се справяш чудесно. В играта:)

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » съб фев 23, 2008 11:00 pm

Hazalad написа: Ти се справяш чудесно. В играта:)
така си е, я!

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » вт фев 26, 2008 2:44 pm

Само че в момента съм супер зает. Ще се опитам да напиша нещо по някое време днес, но може да не успея преди късния следобяд (мое време).

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет фев 28, 2008 10:43 am

Пише се жертвопринОшение, за бога! :) Дано това е моят принОс към вашата писмена култура.

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » чет фев 28, 2008 5:38 pm

:oops:

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет мар 06, 2008 9:58 am

Митьо, пише се оТдавна! :) Редактирах ти поста, че не можех да го гледам това "одавна" там, че и два пъти написано.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пет мар 07, 2008 11:59 pm

AMBI, YOURE GOING DAAAAWWWN

wake up

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » съб мар 08, 2008 9:34 pm

Просто в двете седмици преди ваканцията съвсем ми скъсват задника от изпити и проекти. Ще се опитам да се включа по някое време днес.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » ср мар 12, 2008 11:49 am

Митьо, постът ти не е много правилен, той просто пита какъв е тоя меч :P

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » ср мар 12, 2008 3:05 pm

Ми всъщност си е доста прав. Щом Миро описва презрителните мисли на героя си, значи ги показва с отношението си към нашите герои и съответно ние забелязваме, че се държи като гъз, дори го виждаме точно на кои наши думи свива презрително устни или почти се разсмива. Все пак ако ние не забелязваме това, той на кого и защо описва мислите?

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » ср мар 12, 2008 3:27 pm

Изобщо не е прав, освен ако героят му няма някаква способност, с която съвсем точно да може да чете мисли, защото това, което отговаря Джарет е все едно се води диалог. Дори и да вижда нескрити реакции на Фарук, в никакъв случай не може да напише такъя отговор, освен ако, както казах, не чете мисли ор съмтинг.

Пък и Фарук, дори и да реагира, на това което мисли, от това, което се е казало досега, а то е - "има медуза, търсим меч, имам огледало!!!". няма как да знаете отравение на кое са външните му реации.

А иначе се описва фор дъ сейк оф литераурен дух :)

Най-малкото е смешно това, което пише - "не ме сравняваи с войници, войната не ме имтересува, баща ми е тъп, и няма да ми казва какво да правя" на въпрос "какъв е тоя меч". И като цяло първите 4-5 реда ми се струват не на място.

Пък ся, ако искате да вниквате в поведението му и гадаете какво мисли, еми поне хвъеляйте сенс мотив или нещо.

Отговори

Върни се в “Shattered Kingdoms”