Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

BG Gameplay Channel-EGBG TV

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
egbgtv
Регистриран: ср юли 03, 2013 7:51 pm

BG Gameplay Channel-EGBG TV

Мнение от egbgtv » ср юли 03, 2013 7:55 pm

Здравейте на всичкии... :) Аз съм Dji,един noob,които снима gameplay клипове и ги качва в Youtube.Занимавам се със това близо 2 години и канала ми расте благодарение на вас-зрителите на EGBG TV.
Ако клиповете Ви харесват може да се абонирате и харесате моите/нашите клипове.В момента снимам поредици на GTA:Vice City и Spec Ops The Line..Очаквам вашите очаквания,изисквания и естествено вашите предложения !
Имам и други предавания и развлекателни видеа :)
Всичко може да видете в канала ми : https://www.youtube....user/elitgamebg
Не забравяите да харесате клиповете :)
Edit: Аз като аматьор се опитвам да Ви забавлявам и да ви е интересно в канала.Ще ми помогнете много(ще ви целувам краката :D ),като се абонирате и като следете вашата любима поредица :clap:

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Re: BG Gameplay Channel-EGBG TV

Мнение от Kaladris » чет юли 04, 2013 3:07 am

Абе, винаги като видя нечий подобен канал, се питам защо хората дето най-малко го умеят това, най-много се натягат да го правят

Потребителски аватар
Mushrambo
Регистриран: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Re: BG Gameplay Channel-EGBG TV

Мнение от Mushrambo » нед юли 07, 2013 10:07 pm

Вече съм добре запознат с творчестовто на ртози приятел. Препоръчвам ви да гледате клипвоете му, значително по-смешни са от комиците :D

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”