Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Game of thrones - RPG

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
mirddin
Регистриран: ср апр 01, 2009 4:14 pm

Game of thrones - RPG

Мнение от mirddin » чет май 17, 2012 9:52 pm

Да зарадвам феновете на Мартин - излезе РПГ игра по Игра на Тронове . Честита да ви е . Преди време уж правеха реалновремева стратегия (която дори си имаше тема във форума), но освен скрийшотове не съм виждал/чувал нищо за нея .
П.с:
Играта я видях в Замунда.
Последна промяна от mirddin на пет май 18, 2012 7:34 am, променено общо 1 път.
Всички пътища водят към Амбър

Потребителски аватар
Ways
Регистриран: чет яну 24, 2002 6:51 pm

Re: Game of thrones - RPG

Мнение от Ways » чет май 17, 2012 10:45 pm

Графика от 2002 година, nice.

Потребителски аватар
Absent
Регистриран: чет мар 06, 2008 8:59 pm
Контакти:

Мнение от Absent » пет май 18, 2012 10:19 am

Ъъъъ... Ней , сър . НЕЙ !

В началото се замислих , но това - http://www.gametrailers.com/video/review-game-of/730247 , ме отказа от раз.

Не мога да кажа , че уважавам , но приемам и разбирам идеята да се експлоатира нещо популярно с цел да се направи лев. Ама това прилича на игра , която се разпространява безплатно със сп. Паралели "100% Игра на тронове" .
Честно можеше да налеят поне малко старание....Ревюто казва всичко.
Обичам лепило .

Потребителски аватар
YamiRaziel
Регистриран: вт сеп 01, 2009 8:30 pm

Мнение от YamiRaziel » пон май 21, 2012 4:16 am

Не се полъгвай по ревютата, 90% от тях се правят от кретени. Не съм играл играта, но не ми изглежда ЧАК толкова зле колкото всички реват.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » пон май 21, 2012 9:02 am

YamiRaziel написа:Не се полъгвай по ревютата, 90% от тях се правят от кретени. Не съм играл играта, но не ми изглежда ЧАК толкова зле колкото всички реват.
Ако поне я беше пробвал, можехме да се подлъжем по твоето ревю.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
YamiRaziel

Мнение от YamiRaziel » пон май 21, 2012 6:31 pm

Може да не съм я пробвал, но поне си направих труда да изгледам повече от един клипа свързани с нея. Ти имаш нещо да кажеш по темата или просто се заяждаш?

Потребителски аватар
Cor Angar
Регистриран: пет юли 18, 2008 11:14 pm

Мнение от Cor Angar » пон май 21, 2012 7:01 pm

Айде по-полека с определенията.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон май 21, 2012 8:47 pm

YamiRaziel написа:Може да не съм я пробвал, но поне си направих труда да изгледам повече от един клипа свързани с нея. Ти имаш нещо да кажеш по темата или просто се заяждаш?
Определено се заяждам с твоето заяждане.

Потребителски аватар
YamiRaziel

Мнение от YamiRaziel » пон май 21, 2012 10:30 pm

Тук от моя страна нямаше заяждане. Значи вие може да изказвате мнение как еди коя си компания е некадърна или един кой си продукт е смотан, но моя коментар по-въпроса за това, че повечето ревюта на игри са правени от хейтъри и въобще не са обективни се счита като заяждане, и то към теб?

Потребителски аватар
icon
su -
Регистриран: пон май 26, 2003 1:11 am
Контакти:

Мнение от icon » вт май 22, 2012 6:54 am

YamiRaziel написа:Значи вие може да изказвате мнение как еди коя си компания е некадърна или един кой си продукт е смотан
Могат. Може да не ти е известно защо, но могат и има конкретни причини за това.

Троленето е успешно само когато е достатъчно осведомено иначе е самоосмиващо се. Приеми го - не те бива, като трол.
“А small man with a big shield will drive the archers mad.”

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » вт май 22, 2012 10:10 am

YamiRaziel написа:Тук от моя страна нямаше заяждане. Значи вие може да изказвате мнение как еди коя си компания е некадърна или един кой си продукт е смотан, но моя коментар по-въпроса за това, че повечето ревюта на игри са правени от хейтъри и въобще не са обективни се счита като заяждане, и то към теб?
По-скоро с предните потребители в темата.
Освен това, ти не каза че повечето ревюта не са обективни, а че ревютата са писани от кретени, без да предложиш собствено мнение. И след като каза на всички да не се доверяват на хората играли играта, услужливо предложи собственото си мнение, като човек, който не я е тествал.

Така че ти влезе в темата, пусна едно ужасно непродуктивно хейтърско мнение, и после седна да се оплакваш, че другите се заяждат с теб.

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » вт май 22, 2012 10:59 am

Все пак... ако някой я е играл, дали ще може да сподели нещо? От преразказ по картинки(видео) нямаме нужда, и сами можем да си направим изводи, ако ги гледаме.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » вт май 22, 2012 12:59 pm

xsmind написа:Все пак... ако някой я е играл, дали ще може да сподели нещо? От преразказ по картинки(видео) нямаме нужда, и сами можем да си направим изводи, ако ги гледаме.
Може да я пробвам през почивните дни, чисто от любопитство.
Друг е въпроса с какво моето мнение ще е по-заслужаващо доверие. :)

Потребителски аватар
YamiRaziel

Мнение от YamiRaziel » вт май 22, 2012 2:28 pm

Yago написа:
YamiRaziel написа:Тук от моя страна нямаше заяждане. Значи вие може да изказвате мнение как еди коя си компания е некадърна или един кой си продукт е смотан, но моя коментар по-въпроса за това, че повечето ревюта на игри са правени от хейтъри и въобще не са обективни се счита като заяждане, и то към теб?
По-скоро с предните потребители в темата.
Освен това, ти не каза че повечето ревюта не са обективни, а че ревютата са писани от кретени, без да предложиш собствено мнение. И след като каза на всички да не се доверяват на хората играли играта, услужливо предложи собственото си мнение, като човек, който не я е тествал.

Така че ти влезе в темата, пусна едно ужасно непродуктивно хейтърско мнение, и после седна да се оплакваш, че другите се заяждат с теб.
Ами не, не е точно така. Всъщност казах, че са писани от кретени, защото съм ги видял и това ми е впечатлението. След това предложих свое мнение, като казах, че според мен играта не изглежда зле, което беше отговор на по-горният коментар свързан с нея.

icon - не съм трол и не съм имал намерение да ставам такъв. Това, че имам определена неприязъм към някои потребители базирана на постоянните им коментари е нещо съвсем различно. А за това кой какво право имал на какво мнение, ще ти кажа само, че грам не ме вълнува.

Аз спирам до тук с този страничен въпрос.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон май 28, 2012 9:22 am

Лоша оптимизация, фокус върху битките, слаба диалогова система.
Историята изглежда доста линейна и слаба като за нещо, което хората твърдят е основното предимство на играта.

Потребителски аватар
simona99
Регистриран: нед авг 16, 2015 6:36 pm

Мнение от simona99 » вт авг 18, 2015 1:46 pm

Аз сега запознах да играя играта, не е кой знае какво, но става за убиване на времето.

kozka
Регистриран: пет авг 21, 2015 11:42 am

Мнение от kozka » ср сеп 23, 2015 12:34 am

И аз смятам да я тествам, http://xn--80af6aaljmg.bg/ поне да убия малко време.
Последна промяна от kozka на съб фев 20, 2016 12:41 am, променено общо 1 път.

mitko7
Регистриран: пет яну 08, 2016 5:50 pm

Мнение от mitko7 » пет яну 15, 2016 1:57 pm

Нещо пък не съм фен на игри по филми. Някак си все едно знаеш какво трябва да направиш, герои, прочие, няма изненада.

Потребителски аватар
pepimili
Регистриран: пон юли 11, 2016 5:50 pm
Контакти:

Мнение от pepimili » вт юли 26, 2016 3:25 pm

mitko7 написа:Нещо пък не съм фен на игри по филми. Някак си все едно знаеш какво трябва да направиш, герои, прочие, няма изненада.
Напълно съм съгласна с теб :) Но определено филма е страхотен!
Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори.
http://www.sisi-bg.com/

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”