Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

League of Legends

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Re: League of Legends

Мнение от Yago » пон май 27, 2013 9:27 am

CONAN написа:В ДОТА 2 има мн повече отворение герои още в началото. :S
И ти сигурно си играл по веднъж със всеки в първите пет дни?
Тъй като отговора е "не", няма голяма разлика с това да ги пробваш на групи.
Lord Vader написа:А пък в HoN всички герои са отворени още от началото.
А защо не му препоръчаме и Smite да играе?
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Lord Vader
Детерминиран Форумен Философ
Регистриран: съб май 10, 2003 11:11 pm
Контакти:

Мнение от Lord Vader » пон май 27, 2013 9:57 am

не знам какво е Smite, но за мен HoN е по-як от лигата и от Дотата, макар и по различни причини :)
Всички в парка,до един
друсаме и пием джин.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пон май 27, 2013 9:59 am

"Безплатните" седмични герои са достатъчно в началото според мен. Има от всички роли. Няма смисъл да играеш срещу ботове.
На мен от трите игри LoL ме кефи най-много защото ми харесва как изглежда и героите. Различните скинове са много зарибяващи също. :р
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пон май 27, 2013 10:53 am

Е ся кво да играя...
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон май 27, 2013 11:12 am

CONAN написа:Е ся кво да играя...
Ако нямаш време да ставаш hardcore, не играй ДОТА2.
Ако имаш време, играй и ЛоЛ и ДОТА2, и двете игри са доста добри поради различни причини.

Тъй като всички знаем че нямаш време да вложиш 200-300 часа в игра където една сесия може да трае между 40 минути и 2 часа, просто играй ЛоЛ.

едит - или никоя.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пон май 27, 2013 11:23 am

Не е вяно, може да си играеш кежуъл и ЛоЛ, все пак се сменят героите всяка седмица. Изпробвай и трите и в края на краищата играй което ти допада най-много.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » пон май 27, 2013 11:24 am

Искам да имам всички герои налични, да не дам нито един лев и да не иска игра 100000 часа за да мога да съм конкурентноспособен.

Някоя от трите влиза ли в тая категория ?

Потребителски аватар
Lord Vader
Детерминиран Форумен Философ
Регистриран: съб май 10, 2003 11:11 pm
Контакти:

Мнение от Lord Vader » пон май 27, 2013 11:31 am

Не :)
Всички в парка,до един
друсаме и пием джин.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » пон май 27, 2013 12:01 pm

Звучи ми като да дам Uninstall перманентно...

Слабо, няма ли няква друга цъкалка...

Потребителски аватар
Mushrambo
Регистриран: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Мнение от Mushrambo » пон май 27, 2013 1:20 pm

В ЛоЛ има един тон безполезни герои, които всячески се опитват с remake да ги направят viable за игра, така че не всички герои ти трябват в началото. Политиката на ЛоЛ като цяло, която е до една степен pay to win, се е оказала най - печеливша от всичките по - горе споменати игри. Мисля, че нито една от другите игри няма толквоа мащабни турнири с наградни фондове и отново това е една от игрите, подобни на Близардските, за които не ти трябва компютър на НАСА за да я подкараш. Лично аз харесвам ЛоЛ най - много, защото ролята на support-a е най - добре изявена там. Предлагам ти след като станеш 20-то ниво да си избереш една от 5-те основни роли, може и преди тов аразбира се, и да я практикуваш главно нея до 30-то ниво, че и след това. За тази цел ти теябват 1/5 от целия набор от герои. След като успешно ги закупиш и овладееш горе долу първата от теб избрана роля, можеш спокойно да се насочиш към друга и тн. Аз до сега също не съм давал стотинка за RIOT, но все пак нека всички не забравят, че парите, които се дават за благинки в играта отиват за нейното развитие. Ако пък станеш много добър може да се пробваш и на малко по - професионално ниво, има хиляди фрий турнири с награден фонт RIOT точки или направи герои и техните скинове ;)

Потребителски аватар
Bate Kolio
Регистриран: ср юни 11, 2008 4:23 pm

Мнение от Bate Kolio » пон май 27, 2013 1:40 pm

Няма смисъл да играеш срещу ботове.
Това от твойта уста не звучи много сериозно :о
В ЛоЛ има един тон безполезни герои, които всячески се опитват с remake да ги направят viable за игра, така че не всички герои ти трябват в началото.
Колко са безполезни героите става ясно чак, когато започнеш ранкт. Ако играеш за удоволствие без да гониш постижения, няма никакво значение.
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.

Потребителски аватар
Madmartigan
Регистриран: вт фев 19, 2013 9:26 pm

Мнение от Madmartigan » пон май 27, 2013 1:48 pm

Btw a bit offtopic: http://www.gamersbook.com/scene/news/ne ... -e-sports/ относно таз годишния International, който стана турнирът с най-голям награден фонд.

Препоръчвам chess.com - всички фигури са налични, върви и на по-старички мобилни телефони, непрекъснато има турнири, а и пак има pay to gain опцийки за premium акаунти. :D

Шегата настрана, Dota/Dota 2 наистина изисква много игри, за да се усвои на горе-долу прилично ниво. Лига не ми харесва заради графиката, не знам защо, инак като че ли е най-добрата (общо казано, всеки си има предпочитания, моите клонят към Dota 2). HoN ми беше интересна преди да пуснат Dota 2.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон май 27, 2013 2:51 pm

CONAN написа:да не иска игра 100000 часа за да мога да съм конкурентноспособен.
Няма такава игра, особено пък в този жанр.
ЛоЛ е единствената от трите подходяща за игра "просто така", която да не иска планиране на това с какви точно предмети почваш купуването, кой какво прави във всеки един момент... но ако тръгнеш да играеш съзтезателно, пак тези неща стават изключително важни.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пон май 27, 2013 4:04 pm

Bate Kolio написа:
Това от твойта уста не звучи много сериозно :о
Е казвам го от личен опит :Р Аз отдавна си направих нов акаунт. :)

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Мнение от Morbeo » чет юни 06, 2013 10:58 pm

Mushrambo написа:Политиката на ЛоЛ като цяло, която е до една степен pay to win, се е оказала най - печеливша от всичките по - горе споменати игри.
Как точно е pay to win? Какво точно ще вземеш с еврейски точки дето не можеш да го вземеш с игране и ще ти помогне да спечелиш?

Добре е да рециклират стари герои, одобрявам.
Последна промяна от Morbeo на пет юни 07, 2013 9:55 am, променено общо 1 път.
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » пет юни 07, 2013 3:57 am

В магазина се продава скил за РП, OR SO I HEARD. Can't afford it tho :( За тва скинчета.

Потребителски аватар
Mushrambo

Мнение от Mushrambo » пет юни 07, 2013 4:34 pm

Morbeo написа: Как точно е pay to win? Какво точно ще вземеш с еврейски точки дето не можеш да го вземеш с игране и ще ти помогне да спечелиш?

Общо взето със закупените точки можеш да си набавиш по - бързо героите, с които искаш да играеш и които се подвизават на предпочитаната от теб позиция. Освен това можш да си вземеш бонус за получените точки от нормална игра, с коеот можеш да набавиш и така необходимите руни много по - бързо. Предполагам знаеш колко много повече игрово време ще му тярбва на един играч да придобие всичко, коеот му е необходими за една равностойна игра на максимален левъл по нормалния начин.

Потребителски аватар
Down
Регистриран: чет ное 12, 2009 7:41 am

Мнение от Down » пет юни 07, 2013 5:46 pm

Mushrambo написа:
Morbeo написа: Как точно е pay to win? Какво точно ще вземеш с еврейски точки дето не можеш да го вземеш с игране и ще ти помогне да спечелиш?

Общо взето със закупените точки можеш да си набавиш по - бързо героите, с които искаш да играеш и които се подвизават на предпочитаната от теб позиция. Освен това можш да си вземеш бонус за получените точки от нормална игра, с коеот можеш да набавиш и така необходимите руни много по - бързо. Предполагам знаеш колко много повече игрово време ще му тярбва на един играч да придобие всичко, коеот му е необходими за една равностойна игра на максимален левъл по нормалния начин.
Pay to win??? Повече време да си набавиш герои и руни??? Бро ей такива дето си копуват всичко с РП са кавалите които прецакаха ранкед. Защото имат 100 героя и 10 страници с руни, за това са на 900-1000 ело. Win/Lose rate 30/70. Колкото повече игри направиш, толкова по-добър ще станеш.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пет юни 07, 2013 5:56 pm

Някои колкото и да играят, не става.

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Мнение от Morbeo » пет юни 07, 2013 7:16 pm

Mushrambo написа:
От всичко което си изброил нищо не ти помага да спечелиш отделна игра. От 1 до 30то ниво имаш предостатъчно време да намериш кой герой ти пасва най-добре, да го оборудваш с руни и да си компетентен за игра без да си плащал. Също така дотогава неможачите ще са ти направили живота черен, ще си вклинен яко в тъпата мета с 5те роли* и няма да играеш Доминион защото опашките са 15 минути. Не знам как успяват да се зарибяват нови хора с такова комюнити.
*
Изображение
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » нед юни 09, 2013 1:56 pm

Morbeo написа:Също така дотогава неможачите ще са ти направили живота черен, ще си вклинен яко в тъпата мета с 5те роли* и няма да играеш Доминион защото опашките са 15 минути. Не знам как успяват да се зарибяват нови хора с такова комюнити.
*
Изображение
Много е тъжно, когато една игра от средство за забавление се превърне в dick-measuring contest. Толкова много фън моменти имах на доти/моти/лиги и всички тямподобни, заради ретардед комюнитито и всичката мета вече не моа и да плюна на тях

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Мнение от Kaladris » нед юни 09, 2013 5:36 pm

Тия игри не мога да разбера как си ги причиняват хората като се набиват сами да играят. Брат ми като седне да ми обяснява колко хубаво било да отмори след бачкане, последвано от тирада за кретеноидите, които му се паднали в отбора, не знам как да го спра да му покажа иронията.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » нед юни 09, 2013 5:48 pm

Kaladris написа:Тия игри не мога да разбера как си ги причиняват хората като се набиват сами да играят. Брат ми като седне да ми обяснява колко хубаво било да отмори след бачкане, последвано от тирада за кретеноидите, които му се паднали в отбора, не знам как да го спра да му покажа иронията.
То в началото не изглежда така. Всичко е розово и пухкаво, докато накрая не ти го надънят без да се усетиш.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » нед юни 09, 2013 6:37 pm

Мда, обаче на тоя етап вече си толкова пристрастен, че нямаш въображението и волята да се откъснеш.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » нед юни 09, 2013 6:38 pm

*exaggerated eye roll*

oh please..

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » нед юни 09, 2013 7:02 pm

Правиш 20 games lose strike заради тролове, афк или ретардове и пристрастеността ти изчезва. Believe me i know

Потребителски аватар
Mushrambo

Мнение от Mushrambo » нед юни 09, 2013 7:11 pm

Ами в крайна сметка на който не му харесва тази игра да не я играе. Метите в подобни игри ги е имало, има ги и винаги ще ги има. Ако ще на арменския поп се оплачете, но след достигане на максималното ниво винаги булшинството от тарди, нормални играчи, руснаци, добри играчи, прота и тн ще ви критикува за това, че применро сте избрали герой със съпорт функций за джунгла или АД кери за средната линия. Ако пък ви харесва играта и искате да я играете както си искате си правите отбор от 5-ма познати и си играете както искате, но в почти 80% от случаите ще губите.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » нед юни 09, 2013 7:17 pm

Not true :) с 5ма дори и да тролвате има 50% шанс НАЙ-МАЛКО да вземете победата. При соло/дуо не е така. За това което казваш си прав :D който иска играе, който не иска не играе, но флейма си го има дори и да не си тролпикнал или ако фиидиш. Просто има такива "кавали", че no comment.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » нед юни 09, 2013 7:23 pm

Трябва да сте голями бунаци да се съберете петима и да загубите срещу рандъми, освен ако не са примейд и те.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » нед юни 09, 2013 7:29 pm

:D Bro вече е примейд вс примейд ;) има го във форума

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”