Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

The Secret World

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
Потребителски аватар
Hacy
Регистриран: пет яну 03, 2003 10:43 pm
Контакти:

The Secret World

Мнение от Hacy » вт апр 07, 2009 8:01 pm

Ех, колкото и на всички да ни се иска Funcom да умрат, заради невероятните загуби от онова недоразумение на име Age of Conan или поне да седнат и да направят читаво продължение на The Longest Joyrney, защото това го могат, отново ще сме свидетели на MMO направено от тях. При това skill based и open world. Да ви е честито.

Debut Cinematic Trailer
Producer & Director Ragnar Tornquist Interview

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Re: The Secret World

Мнение от AngerNogar » вт апр 07, 2009 11:30 pm

Не знам за играта, но аз съм фен на корейката от трейлъра. Даже надминава асасинката с несъразмерно разположената вагина от Age of Conan, което си е постижение само по себе си.
Иначе цялата работа малко ми изглежда като: понеже не можем да направим смислен end game content, решихме да превърнем тази си невъзможност от недостатък във feature на играта. Ама както казах - корейката от трейлъра... сигурно и плакат с нея в реален размер ще има.
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » ср апр 08, 2009 12:22 am

AngerNogar написа:Не знам за играта, но аз съм фен на корейката от трейлъра. Даже надминава асасинката с несъразмерно разположената вагина от Age of Conan, което си е постижение само по себе си.
....
Ама както казах - корейката от трейлъра... сигурно и плакат с нея в реален размер ще има.
Чай ся, каква корейка? Тая мацка, която се прибра у тях и си направи мляко и тръгна да го пие? Единствената жена и изобщо човек на изключително краткия трейлър? ТАЗИ корейка? Пффф, асасинката от Конан >>>>>>> корейката.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » ср апр 08, 2009 12:59 am

Failcom, never trust them(again)! :evil:
Иначе трейлъра е чуден.. дано не подлъжат пак хората че могат да правят ММО-та.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » ср апр 08, 2009 2:08 am

Треълъра е като всички други бози - модерна епоха в която по неизвестни причини се налага да избиваш чудовища с мечове .....ъъъъ добре тогава защо в модерната епоха!? Аман от пост-апокалиптика .... И наистина сред последно излезлите трейлъри този кигурно е най-слабия който съм виждал - дори на графика вече не е впечатляващ, а на съдържание ....

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср апр 08, 2009 2:45 am

Не знам Авис на какво вика пост апокалиптика, поне доколкото аз разбрах никъв апокалипсис не е имало... иначе може и с автомати да си ги избиваш чудовищата ако искаш. Не че това прави играта много по-обещаваща от останалия поток ММО-та...

Освен т'ва Миро - нищо не разбираш... milk shakes = good; Asian girls = good; Asian girl with milk shake = better... татуировките са бонус... и светят в тъмното... помисли си за приложенията! Пък и може да играе старкрафт... понеже познавам единствения кореец, който не може да играе старкрафт и това не е корейката от трейлъра. Ама ти и пандите ги предпочиташ зилени, така че какво да ти обяснявам.
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » ср апр 08, 2009 3:23 am

Пост-апокалиптика викам ни всичко в което уж съвремена и високотехнологична епоха деградира до ползване на примитивни сечива за да убива мутирали зверове. За това не е задължително да е имало апокалипсис - поне не в такова разбиране каквото се влага във Фолаута или Ъртрайснг. Може да е просто навлизане в света на мистични или извънземни сили - това също си е Апокалипсис, дори да няма големи разрушения, има културен шок и преосмисляне на материалната култура и алабализми от този род. Та аман от тях - ще прави шейк с кухненски комбейн последен модел и ще сече мутирали зверове със самурайски меч ..... блякс. Вече се изтърка това.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Мнение от Kaladris » ср апр 08, 2009 11:08 am

Но мечовете са Яки! ТЕ СА ЯКИИИ!! :fighter:

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср апр 08, 2009 12:20 pm

Поне да бяха моторни/енергийни/магически мечове. :)
Funcom явно се надяват шейка на корейката да доведе всички момчета в двора...
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » ср апр 08, 2009 12:25 pm

Така, ето ви още няколко факта за размисъл.
  • Играта се разработва от преди времето, когато са правили sequel-а на The Longest Journey, a.k.a. Dreamfall.
  • Age of Conan е базиран на разработения прототипен engine за The Secret World.
  • Gameplay-я е претърпял няколко коренни проблеми и това е изцяло ново IP за компанията (въпреки очевадните прилики с The Longest Joyrney).
  • The Secret World в момента върви на същия engine, на който върви Age of Conan (за предпочитане поддържа и DX10).
  • The Secret World ще върви едновременно освен на PC и на XBox 360 и хора от различните платформи могат да играят заедно.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Мнение от Kaladris » ср апр 08, 2009 12:28 pm

• Най-вероятно не става за чеп за зеле!

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср апр 08, 2009 12:43 pm

Аз лично не си предвтавят как ще направят достатъчно достоверен съвременен свят в ирата. В смисъл може и мойте изисквания нещо да са изкривени, ама в света на една фентъзи игра ми стига в стаята да има маса, стол, стени и таван. От друга страна в света на игра имитираща нашия - ако в чекмеджето на бюрото няма молив, перфоратор, три папки и зарит под тях Плейбой... ако на бюрото няма компютър разположен по различен начин от компютъра в другата стая и лампа, която в другата стая въбще я няма... и ако не можеш да излезнеш от сградата и да си купиш днешния вестник... някак си всичко изглежда постно и изкуствено. И само да посмеят в играта да не сложат опция за правене на млечен шейк!

Явно има нещо общо с това, че фентъзито само съм си го представял и представата ми за него е много по не-детайлна отколкото съвремения свят който съм виждал.
Но пък и аз напоследък не съм играл кой знае колко игри, развиващи се в съвремения свят, така че може и вече да са по-напред отколкото допускам в това отношение.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » ср апр 08, 2009 12:48 pm

Хм, играта има world в името, разказва се за някъв вид модерен свят със свръхестествени работи из вътре, тва да не е някъв пунтаж на Света на Мрака?
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » ср апр 08, 2009 12:52 pm

Ето гледах филмче на ММО-призрака на МастДед - нормални хора, в нормални скафандри, нормално разстрелват с нормални лазерни пушки нормални умиращи от нормални лазерни попадения мутанти ... В смисъл какво може да направи на мутанта един меч в близък бой което да не може лазера или прожектила в далечен. Векове хората се страят да увеличат дистанцията между оператора на оръжието и жертвата и накрая - 21ви век и трепане на мутанти с самурайски меч ....

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср апр 08, 2009 12:56 pm

@Авис: http://en.wikipedia.org/wiki/Suspension_of_disbelief

Иначе май баш си е пунтаж на СнМ: Ловци. В смисъл има някакви свръхестествени неща, за които само някои хора знаят. Тия въпросните хора ловят въпросните неща ги ловят с пушки, ХЛАДНИ ОРЪЖИЯ и магии. Нормалните хора даже и когато се натъркнат на въпросните неща се самовнушават, че не са ги видяли. Баш като СнМ ми звучи... което освен всичко друго прави СнМ постапокалиптичен май ако се водим по дефиницията на Авис. Като цяло обаче май ще се съглася с поредния безсмислен коментар на КалаДрис - независимо дали играта излежда обещаваща като идея за едни и нереалитична като мечове за други - в крайна сметка все за нищо няма да става ако въобще види бял свят.

Пък как трепането на мутанти 21 век с меч е различно от трепането на зомбита в свят в който можеш да замеряш зомбита с огнени топки от Каспичан или да ги стреляш с дълъг лък (а.к.а. 30 самонасочващи се изстрела по 3 различни движещи се цели на минута) не разбирам.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » ср апр 08, 2009 1:10 pm

аз не съм казал че е неправилно да има подобни стилове - казвам че ми писна от тях. Аде да вкарат малко разнообразие!

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср апр 08, 2009 1:13 pm

А-а-а, ем явно щото аз не съм пренаситен с такива стилове и/или корейки - затова играта ми изглежда поне умерено обещаваща.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
Battle_Mage
Регистриран: вт сеп 27, 2005 12:49 pm

Мнение от Battle_Mage » ср апр 08, 2009 1:14 pm

Нищо не разбирате вие - така е, защото е куул. Някой каза ли нещо, като Cloud от FFVII се разхождаше с меч, по-голям от него? Нееееее... :roll:

Srsly though, виждам поредното ММО(от Funcom даже), което се опитва да направи нещо и фейлва като всички останали "поредни" ММО-та.

Ъъ... /ignore
He set foot, as was ever his wont, upon a field drenched with the lives of men. And lo! as he drew his steel and wove his spell a horn was sounded and a shout taken up:

'The mage is come to do battle!'

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » ср апр 08, 2009 1:18 pm

Момче, Клод вече е дядо по стандартите на игровата индустрия .... все трябва да има някакво развитие ... поне да бяха направили мечовете два пъти по-големи от този на Клод ;)

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср апр 08, 2009 1:20 pm

Всички сме наясно с Rule of Cool и др.
Обаче има разлика между различните опити да се постигне нещо такова - не всяка игра е Warhammer40k и Battletech, а повечето дори са и по-нереалистични.
ум колкото на замажан синигер

Gungrave
Познава шефа на RABAT

Мнение от Gungrave » ср апр 08, 2009 7:04 pm

Hacy написа: [*]The Secret World в момента върви на същия engine, на който върви Age of Conan (за предпочитане поддържа и DX10).
[*]The Secret World ще върви едновременно освен на PC и на XBox 360 и хора от различните платформи могат да играят заедно.[/list]
I heard those before.

Потребителски аватар
Bundyo
Регистриран: вт юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Bundyo » ср апр 08, 2009 10:37 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Secret_World

Аз лично вярвам на чичко Рагнар, Longest Journey и Dreamfall не ме разочароваха.

Потребителски аватар
testpilot
Регистриран: чет окт 20, 2005 8:14 pm
Контакти:

Мнение от testpilot » чет апр 09, 2009 11:38 am

Таен свят в нашата реалност звучи точно като Апокалипсис и СнМ (симфония и Металика)! Трейлъра не е лош, малко ми напомня на "Константин" и хелските твари там. Хладните оръжия няма да изчезнат и след 1000 години сигурно, освен ако не овладеем джедайските трикове като телекинези, пирокинези и подобни... балиго, всичко може да стане.

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » съб сеп 12, 2009 8:24 am

Още едно трейлърче. Ако фънком зарежат ММО-то и направят пълнометражен филм - мисля че за всички ще е много по-добре.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » съб сеп 12, 2009 8:31 pm

Ависе, ти на такъв свят може и радиатор да му викаш, ама това няма да го направи радиатор ;) Освен това искаше пушки - на ти пушки.
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » нед сеп 13, 2009 11:26 pm

Ок, тоя трейлър ще го остая без критики (въпреки че имам много), защото мацката мъкне тъмно сини Converse. Но като цяло - оставам МНОГО скептичен към това MMO.

Gungrave
Познава шефа на RABAT

Мнение от Gungrave » пон сеп 14, 2009 2:59 pm

AngerNogar написа:Още едно трейлърче. Ако фънком зарежат ММО-то и направят пълнометражен филм - мисля че за всички ще е много по-добре.
Blur studio, или некви подобни =/= Failcom. Не е като да си правят те филмчетата, май само Близард го правят това.

Потребителски аватар
Ways
Регистриран: чет яну 24, 2002 6:51 pm

Мнение от Ways » чет апр 07, 2011 4:20 pm

Потребителски аватар
testpilot
Регистриран: чет окт 20, 2005 8:14 pm
Контакти:

Мнение от testpilot » вт апр 12, 2011 10:53 am

Оф, в началото ми беше направила впечатление, но по това привю, изглежда абсолютно същото като AoC, но в настоящето ...

Gungrave
Познава шефа на RABAT

Мнение от Gungrave » вт апр 12, 2011 11:31 am

Ways написа:http://www.eurogamer.net/articles/2011- ... ld-preview
Има добре, има.
Пак разтягат същите локуми. Да не бяха издавали AoC, да помисли да им се върже човек..

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”