Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

The Secret World

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Re: The Secret World

Мнение от ChoChan » ср яну 29, 2014 2:03 pm

Брей, не знаех, че има тема.
Много добра игра и я препоръчвам на хората. Може да се играе като ММО тип WoW, може и просто да се изиграят зоните и куестовете един път. И соло и с хора е забавна, но когато сте 5 човека на един куест в тъмни, крийпи подземия и едновременно пищите от стряскащите моменти е направо хилариъс. :D
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср яну 29, 2014 7:27 pm

ChoChan написа:едновременно пищите от стряскащите моменти е направо хилариъс. :D
Направо жал ми става, че вече имате пълна група :)
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Мнение от Azmodael » съб фев 01, 2014 11:30 am

+++Много яко написани куестове на ниво RPG игра
+++Атмосферата на играта е невероятна
++Як войс актинг
+Играта поддържа както Соло, така и парти до 5 човека като и двете са игруеми
+Тежките битки в парти изискват близка координация между играчите
++Скил дървото е обширно и напредването в играта с едно кликване можеш напълно да си промениш героя
+++коментарите на Митьо/Hazalad когато Ангера или Андрей не успеят да го излекуват навреме

--играта е доста тежка и FPS-a пада главоломно в населени зони дори и на мощни машини
---UI то е доста досадно, Mouse Look-a е опционален и доста бъгав и неработещ фийчър, елементи от UI-то забиват редовно
--някой куестове могат да се бъгнат до степен в която не могат да бъдат завършени
-PvP-то е само за герои в енд гейм епици и дори тогава life expectancy-то на не-танк е под 3 сек в битка

Като цяло я препоръчвам на всеки. В най-лошия случай просто игнорирате ММО частта (която е голям плюс ако играеш с приятели и си лафите в скайп) и играете РПГ.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » съб фев 01, 2014 12:58 pm

Azmodael написа: --играта е доста тежка и FPS-a пада главоломно в населени зони дори и на мощни машини
---UI то е доста досадно, Mouse Look-a е опционален и доста бъгав и неработещ фийчър, елементи от UI-то забиват редовно
Купи си машина произведена след 2000та, и от нормален вносител.

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Мнение от Azmodael » съб фев 01, 2014 2:09 pm

Че компютъра ми е за смяна това е вярно, но годината която целиш е по-скоро около 2006-2007.

Mouse Look-a който се активира с T бутона почти не може да интерактва с предмети, не можеш да работиш с настройките на играта и не можеш да приемаш/отказваш на системните менюта и не можеш да гласуваш за предмети докато играеш в група. Ако намериш как да заобиколиш тези абсурдни ограничения с радост ще чакам да споделиш как става.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » съб фев 01, 2014 3:58 pm

Azmodael написа:Че компютъра ми е за смяна това е вярно, но годината която целиш е по-скоро около 2006-2007.
I don't know man, играта върви доста добре на доста слаби машини, включително и от тези години.
Може би трябва да намалиш някои от настройките? Не мога да знам без да съм наясно точно какво ползваш и от къде е купувано.
За mouse look си прав - просто бях забравил че има и такава абсурдна опция и реших че говориш буквално за това да си местиш камерата с мишката. Но доколкото си спомням, работи идентично с наличното в други игри.

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”