Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Star Wars: The Old Republic

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Re: Star Wars: The Old Republic

Мнение от Kaladris » чет яну 19, 2012 10:46 pm

o ye, u mad bro!

Потребителски аватар
Cor Angar
Регистриран: пет юли 18, 2008 11:14 pm

Мнение от Cor Angar » чет яну 19, 2012 11:09 pm

Пет човека останахме във форума и пак се надхващаме за глупости :?

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » пет яну 20, 2012 10:01 am

Kaladris, 9gag е вредно за здравето ти, продължи си с наркотиците, поне ти бяхме свикнали на халюцинациите.

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » нед яну 29, 2012 12:20 pm

Kaladris написа:Чувам, че, след последния пач, Империята тотално е спечелила войната.

True/false?
Грозна имперска пропаганда! Махай се, да не те гоня със светлинния винкел ;) !

Между другото играта ми се стори доста приятна (макар че някои от СС/ТС опциите са малко странни), въпроса е дали да се бръкна за собствен акаунт или с един приятел да шер-ваме неговия. Някой знае ли случайно легаси нивата (че нали събирам и легаси ХР сега) точно какво правят?
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

ivak
Регистриран: вт мар 25, 2003 8:15 pm
Контакти:

Мнение от ivak » пет фев 03, 2012 2:23 pm

4uk4ata написа:Между другото играта ми се стори доста приятна (макар че някои от СС/ТС опциите са малко странни), въпроса е дали да се бръкна за собствен акаунт или с един приятел да шер-ваме неговия. Някой знае ли случайно легаси нивата (че нали събирам и легаси ХР сега) точно какво правят?
Нищо не правят засега. Само си ги трупкаш и толкоз. От BW обещават в някакъв следващ пач да въведат "смазваща" легаси система, обаче нищо не става ясно от официалния трейлър (или поне на мене не ми стана ясно, сигурно защото съм мега тъп).

А що се отнася до войната, поне в нашия сървър Империята наистина е спечелила тотално. Джиткаме само хътбол, щото републиканците не смеят да си покажат носа в уорзоните. Джедаите трябва със свещ да ги търсиш и ако случайно намериш някой, той си обира крушите в мига щом те види. Срамота.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пет фев 03, 2012 2:39 pm

Хартстонват ли?
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

ivak
Контакти:

Мнение от ivak » пет фев 03, 2012 3:20 pm

CONAN написа:Хартстонват ли?
Не съм WOW играч та се наложи да правя справка какво значи горното :D Да, или ползват quick travel или обръщат байка и кой откъде е. Понеже играя на PVE сървър няма смисъл да ги гоня извън PVP зоната. Сега съжалявам че почнах на PVE, но вече е късно; не мога да си представя да грайндвам кинти и крафтинг отначало.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пет фев 03, 2012 3:27 pm

Мъката на онлайн игрите. Дорбе че спрях преди 5 години. :clap:
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » нед фев 05, 2012 1:25 am

@ Ивак - в сървъра, където съм, за зони и тн е сериозен проблем, защото републиканските играчи май са към 2-3 пъти по-малко, поне така ми се струва като влизам в главните станции примерно. Не знам по какви показатели мерят "кой печели," но в момента е малко мизерно да влезеш и да видиш примерно 10 играча в Хот. Вярно, че и аз играя по никое време (примерно от полунощ до 2), но все пак ми се струва малко. Любопитно ще ми е кoлко subscriptions и какви бройки активни герои има в сървърите изобщо в момента.

Хартстоунването поне не работи в битка (май), но не е особено трудно да избягаш ако видиш врага отдалеч. Особено както главния ми герой има стелтване, не се притеснявам особено.
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

ivak
Контакти:

Мнение от ivak » вт фев 07, 2012 10:58 am

Странно, но през последните 2 - 3 дена ситуацията се промени коренно. Републиканците взеха да играят страшно нахъсано, а старите кримки на Империята явно стигнаха ниво 50 и вече не участват в уорзоните за простосмъртни. Сега е цяло чудо ако успеем да вземем някой мач. Нобовете от нашата страна още не са се научили и играят като леминги - влизат в битки поединично и мрат като мухи. Добре че ми остават само няколко хиляди точки и аз минавам в бракета за 50-ки, пък там - дупе да ми е яко.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » вт фев 07, 2012 1:20 pm

Carebear PvP - serious bussines.

Потребителски аватар
Zero_effect
Регистриран: ср яну 22, 2003 3:01 pm
Контакти:

Мнение от Zero_effect » вт фев 07, 2012 10:12 pm

Ми, като е по-лесно да облечеш героя си с PvP - така става...
Иначе PvP има докато е най-много 10v10 - всичко над това води до две армии, които само се дебнат и не смеят да атакуват.

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » чет мар 15, 2012 12:59 pm

Star Wars: The Old Republic free-to-play this weekend
BioWare's spacebound MMORPG dropping entry fee for new gamers March 15-19, will let players try out eight character classes, level to 15.
http://www.swtor.com/weekendpass

Уникална възможност, за всеки, който има желание да хейти играта от собствен опит, вместо да си хейти по принцип, както е популярно :mrgreen:

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » съб ное 17, 2012 12:11 am

Вече е съвсем безплатна май.
give me love so that I can kill...she's so unreal

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » съб ное 17, 2012 12:22 am

ChoChan написа:Вече е съвсем безплатна май.
Дори да ми плащат, за да я играя, офертата трябва да е доста солидна за да я предпочета пред GW2.

Потребителски аватар
Xelian
Регистриран: нед юни 10, 2007 2:41 pm

Мнение от Xelian » пон ное 19, 2012 8:43 am

Дам съвсем безплатна е. Не съм играл много ММОРПГ-та ама на мен лично ми харесва. И F2P модела е направен смислено. Имаш доста ограничения, като общо взето по едно 5-10 евро на герой не ти мърдат ако искаш да играеш по сериозно. Ако обаче искаш просто да видиш историята или нещо такова няма нужда да даваш нищо.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » пон ное 19, 2012 10:06 am

Xelian написа:Дам съвсем безплатна е. Не съм играл много ММОРПГ-та ама на мен лично ми харесва. И F2P модела е направен смислено. Имаш доста ограничения, като общо взето по едно 5-10 евро на герой не ти мърдат ако искаш да играеш по сериозно.
Противоречиш си. Хем е уж съвсем безплатна, хем имаш много ограничания и 5-10 евро на герой не ти мърдат. И освен това твърдиш, че F2P модела им е смислен. Ще го отдам на това, че не си играл много такива игри.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Xelian

Мнение от Xelian » пон ное 19, 2012 11:53 am

Yago написа:
Xelian написа:Дам съвсем безплатна е. Не съм играл много ММОРПГ-та ама на мен лично ми харесва. И F2P модела е направен смислено. Имаш доста ограничения, като общо взето по едно 5-10 евро на герой не ти мърдат ако искаш да играеш по сериозно.
Противоречиш си. Хем е уж съвсем безплатна, хем имаш много ограничания и 5-10 евро на герой не ти мърдат. И освен това твърдиш, че F2P модела им е смислен. Ще го отдам на това, че не си играл много такива игри.
Мен ми харесва. В смисъл 10-20 лева еднократно за да можеш да си играеш героя колкото си искаш са почти нищо. Освен това това са разходи които ще ти се наложат евентуално ако станеш 50-то ниво. От всичките неща които прегледах и които могат да се купят с пари има едно което е задължително ако ще играеш сериозно с този герой и това е да можеш да екипираш Артефакти. Което струва 5 лева еднократно (по спомени). Другите малко досадни неща са ограниченията за това в колко инстанса и колко War зони можеш да участваш на седмица като имаш опцията да си направиш безкрайни за 1 седмица и нещо от рода на левче. Ако примерно имаш времето тая седмица да си по активен or something. Останалите неща са по скоро козметика от рода на повече място в сандъка, визуализации за хенчмените и лимити на нещата които можеш да носиш в себе си които спокойно се преодоляват.

Не знам как са другите Free to Play MMORPG-та, но искренно се съмнявам че top level player-те там не са събскрайбъри или пък не плащат.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » пон ное 19, 2012 6:13 pm

Xelian написа:Не знам как са другите Free to Play MMORPG-та, но искренно се съмнявам че top level player-те там не са събскрайбъри или пък не плащат.
Ти не ми говориш за топ левъл тук, а за изобщо стигане до края на играта. Което много безплатни ММО игри ти позволяват да постигнеш без парични разходи.
Освен това, с всички тези "еднократни" разходи на герой които споменаваш, излиза че тази "съвсем безплатна" игра ти излиза същите пари като Guild Wars 2, която е съвсем платена.
ум колкото на замажан синигер

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » пон ное 19, 2012 7:04 pm

Yago написа:
Xelian написа:Не знам как са другите Free to Play MMORPG-та, но искренно се съмнявам че top level player-те там не са събскрайбъри или пък не плащат.
Ти не ми говориш за топ левъл тук, а за изобщо стигане до края на играта. Което много безплатни ММО игри ти позволяват да постигнеш без парични разходи.
Освен това, с всички тези "еднократни" разходи на герой които споменаваш, излиза че тази "съвсем безплатна" игра ти излиза същите пари като Guild Wars 2, която е съвсем платена.
И между 10 и 20 пъти по awesome.

Потребителски аватар
Xelian

Мнение от Xelian » вт ное 20, 2012 8:54 am

Няма да споря. Предполагам сте прави. Нямам достатъчно опит. Мен ми харесва играта защото имам чувсвото че играя сингъл плеър игра донякъде. Предполагам че е въпрос на вкус.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » вт ное 20, 2012 2:46 pm

Сигурно тука е момента да предложа вместо това да си намериш някоя читава соло игра; сега на пазара такива има бол.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » вт ное 20, 2012 5:22 pm

Е предложи де :)
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » вт ное 20, 2012 5:44 pm

Dishonored.

Потребителски аватар
Cor Angar
Регистриран: пет юли 18, 2008 11:14 pm

Мнение от Cor Angar » вт ное 20, 2012 6:02 pm

Човека търси Star Wars игра, отворен свят с история и приказки и RPG елементи която да се играе дълго време.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » вт ное 20, 2012 7:49 pm

Доста са ти far fetched предположенията, предвид постовете на Кселиански.

Потребителски аватар
Xelian

Мнение от Xelian » ср ное 21, 2012 7:27 pm

Всъщност са по близки от вашите :) Но съм се объркал доста с цените така че сте прави. Модела им не струва ;) И играта сигурно отново ще западне след месец

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”