Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Diablo 3

Форум за компютърни и конзолни игри. За предпочитане е обсъждането на crpg, но нито едно заглавие няма да остане без нужното му внимание.
Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Re: Diablo 3

Мнение от Kaladris » ср авг 22, 2012 9:58 am

Никой не "иска" от теб да грайндиш. Разбирам тия нива да бяха като задължителна добавка към по-лоши мобове и нови зони, но реално нищо друго не се променя по играта - каквото е било ефективно преди, ще си е ефективно така и така.

My guess, искат още повече да стеснят скока хел - инферно, което започва да става ултра педалско, и това го казвам като човек, който ненавиждаше изкуствено бийфнатата трудност на инферно допреди няколко пача. С тия нива хората ще имат по-малко инцентив да ползват аукционера, което ще се отрази на цените. Най-малкото, качването на атрибути със сигурност ще завърти повече предмети със специални характеристики, като някои от по-презряните могат да видят употреба, което автоматично значи по-широк избор от билдове след като турбо нърдовете ги открият.

Потребителски аватар
ChiFFuTa
Регистриран: вт юни 01, 2004 1:15 pm
Контакти:

Мнение от ChiFFuTa » ср авг 22, 2012 10:28 am

Слагат пещери/постройки дълбоки по 100 левъла във всеки акт с трудност като на а3/а4, ето контент, и то разнообразен от визуална гледна точка. Играта омръзва бързо тъй като половината от зоните са статични и всички са линейни. Рандомизацията на самия свят е твърде малка.

Друг вариант е да добавят нова flat difficulty след инфърно от монстър левъл 64 навсякъде. Така няма в даден момент 90% от хората/ботовете в сървъра да циклят а3. Могат да направят и NV стака да не пада ако си минал всички куестове и преминеш на следващия акт, ами да е +75 за всеки акт, тоест почвайки от Q1 A1 накрая да биеш Диабло с 600 МФ. Не всеки ще има 4-5 свободни часа за това? Правят различни чекпойнти за соло и групи, които да не свалят бъфовете, въпроса се решава.

Варианти много за разнообразен контент, който да превърне грайнденето за предмети в приятна парти игра, в която да си подобряваш героя.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » ср авг 22, 2012 4:13 pm

Бтв, все се чудя, що не направят така, че като умреш да губиш НВ стак. Просто не ми го побира ума как толкова просто решение на суисайд ръновете явно е абсолютна мистерия за Близ, вместо малоумните голд синкове от ляво и дясно.

Потребителски аватар
lcool
Регистриран: пон окт 04, 2004 7:55 pm

Мнение от lcool » чет авг 23, 2012 11:45 am

Абе някой може ли да предложи добър Act 2 MF run route.

Това което правя в момента е Act 1:
- Cemetery of the forsaken
- The Festering Woods
- Leoric's Manor (от преде)
- HoA 2 и натам

Fields ги пропускам просто защото са ... прекалено обширни и поне на мене ми отнемат много време.

Искам да смена на A2 заради (предполагаемия) по-добър xp.

Потребителски аватар
Septemvri
Регистриран: вт яну 13, 2004 1:03 pm
Контакти:

Мнение от Septemvri » чет авг 23, 2012 5:32 pm

Kaladris написа:Бтв, все се чудя, що не направят така, че като умреш да губиш НВ стак. Просто не ми го побира ума как толкова просто решение на суисайд ръновете явно е абсолютна мистерия за Близ, вместо малоумните голд синкове от ляво и дясно.
Това е страхотна идея, която малко хора биха оценили по достойнство. Останалите 99% искат така или иначе skillless играта да не ги наказва за това, че са и без друго бездарни - и преди и след лоботомията. Близард малко ли клекнаха пред тях в 1.0.4 - 25% по-малко за поправка, премахване на енрейджа и ресета на елитните.

Но падането на валор стак няма да има никакъв забележим синк ефект за икономиката - само драма за рейджърите. Голдфайнд ботовете скапваха икономиката, вкарвайки безумно количество злато за жълти стотинки, надувайки цените до нива, непосилни за хората с нормален голд "доход". Които пък няма смисъл да събират парите от земята, а само могат да разчитат да им падне безумно як предмет с адекватна ликвидност. А сега със свалянето на минимума за 1 милион злато на 25 стинки, непродадените количества дръпнато злато ще залеят пазара.
I am virgin, I'm a whore, giving nothing, the taker, the maker of war

Потребителски аватар
ChiFFuTa
Контакти:

Мнение от ChiFFuTa » чет авг 23, 2012 9:42 pm

Jay’s apology post написа:Later in the development of Diablo II, the ‘players 8′ command — which let people set monster difficulty — was added to address this issue, and we’re considering something similar for the next major Diablo III patch to allow players to make up their own minds about how hard or how easy is right for them.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Регистриран: ср ное 23, 2005 12:17 pm

Мнение от Shamajotsi » чет фев 21, 2013 10:49 pm

シャマジョツィ
しゃまよつぃ

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » ср авг 21, 2013 12:46 pm

У А У А

Експенжън с нов акт и нов клас - Crusader.

Gameplay - http://www.youtube.com/watch?v=0ANDcsctPgA
Cinematic - http://www.youtube.com/watch?v=Cb7QJwQ58T0

Потребителски аватар
Shamajotsi
Регистриран: ср ное 23, 2005 12:17 pm

Мнение от Shamajotsi » ср авг 21, 2013 4:56 pm

Тамън бях позабравил Д3. Ама историята изглежда все тъй чийзи и не-Диабло-лайк :( ...
シャマジョツィ
しゃまよつぃ

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » ср авг 21, 2013 5:03 pm

Няма да ме излъжат пак.
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » ср авг 21, 2013 5:27 pm

ChoChan написа:Няма да ме излъжат пак.
+1 :thumbsup:
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Bate Kolio
Регистриран: ср юни 11, 2008 4:23 pm

Мнение от Bate Kolio » пет авг 23, 2013 12:09 am

Той ще е пач, доколкото разбрах и няма да се плаща.
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.

Потребителски аватар
Venski
Регистриран: съб май 08, 2004 2:04 pm
Контакти:

Мнение от Venski » пет авг 23, 2013 1:59 am

Bate Kolio написа:Той ще е пач, доколкото разбрах и няма да се плаща.
Бате, това са Blizzard. Кой пач на Blizzard EVER е бил безплатен? Brood War? Lord of Destruction? The Frozen Throne? The Burning Crusade? Wrath of the Lich King? Mists of Pandaria?

Потребителски аватар
delusion
Регистриран: пет сеп 16, 2005 4:14 pm
Контакти:

Мнение от delusion » пет авг 23, 2013 1:03 pm

Всеки пач на Близард е безплатен.
Но това няма да е пач, а експанжън, което го прави плАтен.
Through the darkness of future pasts,
the magician longs to see.
One chance out between two worlds,
fire, walk with me.

Потребителски аватар
Venski
Регистриран: съб май 08, 2004 2:04 pm
Контакти:

Мнение от Venski » пет авг 23, 2013 2:10 pm

My bad. Объркал съм думата, която да използвам. Не било пач а експанжън, но въпреки това... what I said по-горе

chrono
Регистриран: пет сеп 03, 2010 2:06 pm

Мнение от chrono » пет авг 23, 2013 3:45 pm

Да, то понеже при другите компании сиренето е без пари. Или пък е по-яко вместо един сериозен експанжън да нацъкат 20 ДЛЦ-та с разхвърляно съдържание и скинове.

Потребителски аватар
Bate Kolio
Регистриран: ср юни 11, 2008 4:23 pm

Мнение от Bate Kolio » съб авг 24, 2013 11:32 am

Бате, това са Blizzard. Кой пач на Blizzard EVER е бил безплатен? Brood War? Lord of Destruction? The Frozen Throne? The Burning Crusade? Wrath of the Lich King? Mists of Pandaria?
Аз си купих първата машина преди три години и не съм цъкал много игри на Близард. Наистина ли са такива тъпаци?
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » съб авг 24, 2013 12:27 pm

Ебати тъпаците, правят игри и ги продавата. Тъпаци.

Потребителски аватар
ChiFFuTa
Контакти:

Мнение от ChiFFuTa » пон авг 26, 2013 9:39 pm

Ще може да се цъка на новия патч без експанда, той ще е само за новата зона и герои. Тъпо че основното, което трябваше да оправят - лоота/итемизацията - е с минимални промени, но все пак имат напредък хората.

Потребителски аватар
ChiFFuTa
Контакти:

Мнение от ChiFFuTa » ср сеп 18, 2013 12:53 am

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » ср сеп 18, 2013 1:06 am

Тъпня. Говорят все едно хората са длъжни да го ползват аукциона. Или все едно всичко живо няма да ютилизира други методи за търговия.

Потребителски аватар
Mushrambo
Регистриран: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Мнение от Mushrambo » пет сеп 20, 2013 12:01 am

Ще се върне стария начин на трейд, което общо взето ще накара хората да визат повече по чатовете на играта и да разчитата на сигурни предмети главно от познати лица, което за мен не е лоша идея, но предвид израстването с аукциона това си е сериозен даунгрейд. Според мен по - добрата идея е да затворят само паричния и да оставят хората да си разменят предмети със злато само.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » нед сеп 22, 2013 10:01 pm

Все пак предпочитам да остане Златния, не всеки има хиляди часове за да гринди.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Кенсай
Регистриран: нед май 23, 2004 1:57 pm

Мнение от Кенсай » чет сеп 26, 2013 11:15 pm

Лично мнение - позитивите от премахването на аукциона ще надделеят над негативите. Търсенето през 3rd party, риска със scam и прочее препятствия ще сведат до минимум трейда на средната класа items, които са и най-"депресиращия" tier: намираш нещо сравнително прилично и се оказва, че по-добро от него струва 500к на пазара.

Потребителски аватар
ChiFFuTa
Контакти:

Мнение от ChiFFuTa » чет сеп 26, 2013 11:32 pm

Rmah беше рак, но gah има и плюсове. Все пак добро решение, важното е да не прецакат итемизацията в експанда, това е номер 1 приоритет.

Потребителски аватар
Xelian
Регистриран: нед юни 10, 2007 2:41 pm

Мнение от Xelian » пет сеп 27, 2013 3:54 pm

Wait what? Blizzard се отказват от аукциона? Това не беше ли нещо което им носеше сумати пари на месец? Никога не съм харесвал Диабло поредицата ама аукциона като цяло не е ли едно удобство за всички. Не всеки има по 10 часа време на ден да седи и да вика - SELLING не знам си кво си или buying нещо си

Потребителски аватар
icon
su -
Регистриран: пон май 26, 2003 1:11 am
Контакти:

Мнение от icon » пет сеп 27, 2013 4:03 pm

Според мен цялата работа е заради недоклатените конзолни версии, че конзоладжиите да не мрънкат защо те нямат аукцион. Освен това нямат и кълбо с кръв.
“А small man with a big shield will drive the archers mad.”

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » пет сеп 27, 2013 5:24 pm

Всички страдания на геймърите са причинени от конзолите, най-вече липсата на GTAV!!!!!!!!

Има ли някакви данни вече, колко балъка са си купили дебило 3 за изключително осакатен, хардуерно и софтуерно, грозен приблизително квадратен предмет с неадекватна цена, който се поставя обикновено в близост до огромна излишна и още по-неадекватно оценена вещ?

Потребителски аватар
Mushrambo
Регистриран: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Мнение от Mushrambo » пет апр 04, 2014 9:25 pm

Айде бе, само аз ли съм се излъгал да играя експанжъна :D Дайте малко коментари, вече повече от седмица измина. Лично аз смятам, че са оправени много неща в играта и е по-интересна от преди, но ако не се играе с приятели омръзва пак бързо.

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен

Мнение от Kaladris » пет апр 04, 2014 10:58 pm

Цъкам, тоя път по по-малко за да не преиграя твърде рано (плюс тва плескам и други игри). Вдигам паралелно 4 героя и се забавлявам с новия луут - нещата дето падат спрямо времето по което спрях да играя ме карат да се чувствам все едно е коледа. Новият клас е пръчица, въпреки че още не съм го довършил. Музиката на новия акт е много добра.

Отговори

Върни се в “Компютърни и Видео Игри”