Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Крилов] Едно лиШче. (:D)

Форумна игра по World of Darkness
Заключена
Потребителски аватар
Zamoth
Регистриран: нед юни 12, 2005 11:07 am
Контакти:

[Крилов] Едно лиШче. (:D)

Мнение от Zamoth » пет фев 10, 2006 5:52 pm

18:00 Хотел Тримонциум.

Явно в хотела имаше някаква конференциа. Имаше доста хора в лобито. Доста от тях добре облечени. Малко хора забелязаха бързо преминаващия Крилов. Един от портиерите предложи помоща си:

- Добре ли сте, сър? Изглежда сте пострадал. Имате ли нужда от нещо?

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » чет фев 16, 2006 2:18 am

- Не, благодаря. - Крилов понечи да подмине портиера, но изведнъж се спря като закован - Всъщност ...- провлачи той. - Дали имате тук някакво момче или куриер което да ми свърши една работа. Трябва ми човек който добре познава града и да е достатъчно дискретен.

Портиерът изгледа чужденеца очудено.

- Просто искам да намери този адрес. - Владимир, ишзвъди тефтерчето си , откъсна листче оцапано по краищата с кръв, и с химикалката написа адреса който бе запомнил от документите на Зеления. - Искам да се провери кой живее там и евентуално да се предаде съобщение от мен. Разбирам че молбата ми е малко странна - Владимир извади портмонето и след малко набута в джоба на портиера всичките налични левове които имаше в себе си.

- Естествено би било добре, да не притесняваме никого, и това да си остане в тесен кръг. - за пръв път за дена на лицето на Владимир се изписа мила и дори нежна бащинска усмивка. Очите му загубиха присъщата им строгост и студенина и се изпълниха с влажен блясък на симпатията ....

Потребителски аватар
Zamoth
Регистриран: нед юни 12, 2005 11:07 am
Контакти:

Мнение от Zamoth » чет фев 16, 2006 3:59 pm

- Разбира се господине! Веднага се заемам с това! - отвърна портиера с алчен блясък в очите, явно не изкарваше много. Той се запъти с бърза крачка на някаде. Струпването на хора отминаваше. Крилов имаше доста работа и само един адрес като нишка.

Заключена

Върни се в “Между Изоставените и Чистите”