Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Предложения и Наредби :)

Форумна игра по World of Darkness
Заключена
Потребителски аватар
Zamoth
Регистриран: нед юни 12, 2005 11:07 am
Контакти:

Предложения и Наредби :)

Мнение от Zamoth » чет яну 05, 2006 9:10 pm

Тук е мястото за предложения и хули. Не ги спестяваите... и да , знам че не пиша грамотно :)

Гост

Мнение от Гост » съб фев 04, 2006 3:42 pm

99% до довечера ще завършаа и пусна героят си. Извинявам се за забавянето. Сори!

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » чет фев 09, 2006 9:45 am

Ще е хубаво когато някой извършва действие, което иска механика, да си го записва в поста по някакъв начин, например докато героят на Пури оглеждаше местопрестъплението:
<< Попов прави Investigation + Intelligence >>

Щото според мен Женя не може да се сеща за всичко и всеки път да знае дали героят просто върши нещо рутинно или прави някакъв check.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Ambartanen
Регистриран: чет авг 14, 2003 11:03 pm

Мнение от Ambartanen » чет фев 09, 2006 10:47 am

Ми това се чудих как да го вкарам в поста, щото не сме се разбрали как точно трябва да се оформя и накрая пратих ЛС на Женя да му кажа. То аз исках и empathy да ползвам на героя на Авис, но всъщност не сме се разбрали дали такива умения се ползват върху герои или само върху НИГове.

Потребителски аватар
Zamoth
Регистриран: нед юни 12, 2005 11:07 am
Контакти:

Мнение от Zamoth » пет фев 10, 2006 1:55 pm

Вариянта които предложи Стан е добър. Вече ако го изпозваш въргу друг играч той ще преценява какво става... освен ако на мен не ми хареса разбира се :D. Сега нямам време но вечерта обещавам да поствам вече, сори за забавянето. Разбира се може да искаш да скриеш някакъв рол от другия играч. Тогава ми пратете ПМ или намери друг начин да не разбере играча.

Заключена

Върни се в “Между Изоставените и Чистите”