Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[кино] Американска сxема (2013)

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

[кино] Американска сxема (2013)

Мнение от CTAHuMuP » вт фев 04, 2014 10:34 am

Гледах го преди бая време, още като беше предпремиера, ама не бях писал до сега, защото не бях особено впечатлен, че да споделя нещо. Не разбирам защо е толкова голям хайпа по този филм, критиците се размазват, публиката се кефи, то не са Глобуси, Оскари, Бафти, бахти. Десет номинации за Оскар, сред които всичките седем най-важни. Да фак?

С ръка на сърце мога да кажа, че актьорите бяха много добри и придадоха много живот на сравнително простичките си персонажи (въпреки това е необяснимо за мен как Ейми Адамс е взела Глобус вместо Мерил Стрийп, нищо чудно да вземе и Оскар), но историята на филма и филма като цяло не са нищо особено.

Най-малкото във филм със заглавие "Американска СXЕМА" очаквах да има някаква сxема, you know, нещо хитро и изненадващо, което да ме разбие на края на филма, а то какво. Имаше опит за такова, ама слаба ракия. И героят на Брадли Купър пак е твърде преувеличено окарикатуризиран до степен да ми "счупи имършъна", защото не мога да повярвам, че може да има такъв агент и да изкара толкова дълго на работа.

J Law rox though.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Re: [кино] Американска сxема (2013)

Мнение от Morbeo » вт фев 04, 2014 10:48 pm

Louis CK rocks more. Аз гледах филма абсолютно на шано, без да съм чувал абсолютно нищо за него - не знаех че има номинации енд шит и бях абсолютно очарован. Дебел Крисчън Бейл, жена му колко беше абсурдна, Брадли Купър как шмъркаше дискретно и не ебаваше годеницата си. На мен лично ми изглеждаше много естествен филма, дори и на моменти прекалено комичен. Аз останах с впечатление за схема, не знам на теб къде ти се е изгубила.
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

nacho11
Регистриран: чет фев 13, 2014 5:50 pm

Мнение от nacho11 » чет фев 13, 2014 8:33 pm

Страшен филм!!
Желая да попитам някой в този форум влизал ли е сайта на този кол център : http://customercarebg.com/bg/ и дали по някаква случност е правил поръчка на цветя от http://www.top-flowers.com/? Аз от своя страна поръчвам от http://jardin.bg, коректни са доста. А ако се нуждаете пък от сватбен фотограф, без притеснение може да се обърнете към http://profilestudio.net/.
Последна промяна от nacho11 на чет юни 11, 2015 11:32 am, променено общо 3 пъти.

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » пет фев 21, 2014 6:21 pm

CTAHuMuP написа:(въпреки това е необяснимо за мен как Ейми Адамс е взела Глобус вместо Мерил Стрийп, нищо чудно да вземе и Оскар).
fk u smug jew
[sblock]Изображение[/sblock]

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пет фев 21, 2014 6:23 pm

Ползвай тагове.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Absent
Регистриран: чет мар 06, 2008 8:59 pm
Контакти:

Мнение от Absent » вт мар 04, 2014 11:26 pm

На фона на 12 години дроб като филм на годината този направо изглежда велик.

Иначе ми хареса . A David O Russel's story. Абсолютно непризнат по стара традиция .
Обичам лепило .

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Мнение от Kaladris » ср мар 05, 2014 1:20 am

Готин филм. Сцената накрая, където Бейл обяснява на Ренър, че го е лъгал е много силна.

Yosif
Регистриран: ср мар 05, 2014 2:06 pm

Мнение от Yosif » ср мар 05, 2014 2:11 pm

Самият факт, че филмът е базиран на истински случай ме кара моментално да отворя замунда и да го дърпам.
You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Мнение от Morbeo » ср мар 05, 2014 3:34 pm

Absent написа:12 години дроб
my sides
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”