Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

ПОДАРЯВАМ оригинално и легално мое копие на AD&D DM’s Studio

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
Yann Gamgee
Регистриран: ср мар 26, 2003 12:45 pm
Контакти:

ПОДАРЯВАМ оригинално и легално мое копие на AD&D DM’s Studio

Мнение от Yann Gamgee » пон окт 14, 2013 1:46 am

Здравейте, бойци, :fighter:

Както може би знаете, Ян е ултра фен на класическото Advanced Dungeons & Dragons.

През лятото, чрез добър мой приятел от Англия, аз успях да се сдобия (при това напълно легално!) с луксозен компакт диск (демек CD), включващ страхотното AD&D DM’s Studio, което може да се ползва практически за почти абсолютно всичко в света на тази Ролева игра. По-долу давам пълно описание какво точно включва този диск:

1/ AD&D ГЕНЕРАТОР за създаване на ВСЯКАКВИ AD&D персонажи от десетки раси до десетки класи (вкл. орк, кентавър, трол и каквото още се сетите, не само стандартните, с които всички сме свикнали). Генераторът ги прави чрез специална програма, доста подобна на по-новия D&D 4ed Character Builder, но е изцяло за нуждите на класическата игра, вкл. става за принтиране на хартия после. Всеки герой идва с няколко начина за генериране на статистиките, своя картинка (портрет, вкл. множество картинки за една и съща раса), избор на умения, оръжия и предмети, вкл. с избор на магии и всичко това от ВСИЧКИ КНИГИ И АКСЕСОАРИ, издадени за AD&D от издателство TSR.Inc през периода от 1989 до 1999 година!

2/ Експанджън на горния генератор, вкл. най-различни неща в помощ на Водещия: генератор на чудовища, генератор на предмети и събития, генератор на съкровища, всички книги по системата са за директно четене в самата програма + просто уникалния Map Editor (между другото доста подобен на едитора, който се използва за направата на карти и терени от типа на класическите Heroes of Might & Magic II & Heroes of Might & Magic III, но с този могат да се едитват директно и подземия, не само територии и земи). Всъщност екстрите са много повече и ще останете просто очаровани!

3/ Интерактивен атлас на Forgotten Realms, включващ абсолютно всички места, континенти, подземия, кръчми, замъци и локации, за които е известно в играта. Всяка локация се намира на голяма карта на света (а тя е досущ толкова голяма, колкото е нашият свят) и с няколко клика се стига до това, което търсиш. Например, търсиш замъка на Лордовете на Waterdeep – избираш Фейрун (основния континент), даваш на Sword Coast, избираш Waterdeep, кликаш на централния квартал на града и посочваш замъка (изкарва карта на замъка :-) По същия начин можеш да търсиш, например, Level 3 на подземието на Undermountain – фиксираш го къде е (има търсачка, ако не знаеш къде да го търсиш) и после си го принтираш, за да играеш по него директно на масата с хората си! Атласът има и много други опции, не само географски, аз да си кажа :-)

За тези, които класиката е точно това, което търсят, аз ще Ви ПОДАРЯ този диск и тъй като вече съм го свалил на файл и съм го зипнал (един rar с трите основни директории във вид на iso, общо 466 мб), аз мога да го дам на абсолютно ВСЕКИ, който ми пише, че го иска - ще му писна линк за директен download ;-)

Макар тази програма AD&D DM’S Stuido да е вече на доста години, ТЯ ВЪРВИ ПЕРФЕКТНО НА WINDOWS 7 и на по-старите му версии. За Windows 8 обаче вече не гарантирам, но може да върви и там! За седмицата обаче съм тествал и работи перфектно, дори анимациите и синематиките (има и такива) се показват изцяло без засечки! :-)

Този диск вече не може да се намери никъде (аз съм го взел на старо и то на доста солена цена при това), вкл. не ми е известно да го има по торентите, иначе щях да си го сваля от там, вместо да давам луди пари да го купувам...

Но ВИЕ можете да го свалите от мен с един клик! При това напълно безплатно и като подарък като на скъп приятел!

Пишете ми на ЛС или на мейл ‘damyann@abv.bg’ или в Skype като ‘damyann80’ за всички въпроси, които имате!

Игрите с ВАС и нека всички заинтересовани да ми пишат! :-)
Посетете и разгледайте новия и обновен сайт за Книги-Игри, при това вече с домейн ".bg"!

http://knigi-igri.bg/

Вижте и Facebook страницата ни, която носи името: "Книги-Игри.НЕТ - Приключение е да си спомниш!"

darla
Регистриран: пет сеп 26, 2014 2:09 pm

Re: ПОДАРЯВАМ оригинално и легално мое копие на AD&D DM’s St

Мнение от darla » пет сеп 26, 2014 2:11 pm

Това е по-мудно от кореспондентски шах.
Има ли някаква конкретна причина за:
1)мудното темпо
2)някой да играе точно това, а не някоя съществуваща стратегия; порекламирай се малко.

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Регистриран: ср мар 26, 2003 12:45 pm
Контакти:

Re: ПОДАРЯВАМ оригинално и легално мое копие на AD&D DM’s St

Мнение от Yann Gamgee » нед сеп 28, 2014 11:55 am

Че ти кореспондентски шах не играеш ли?

Еее, уби ми желанието за всичко - тъкмо се чудех с кого да пробвам едно шахче по мейла :) :) :)
Посетете и разгледайте новия и обновен сайт за Книги-Игри, при това вече с домейн ".bg"!

http://knigi-igri.bg/

Вижте и Facebook страницата ни, която носи името: "Книги-Игри.НЕТ - Приключение е да си спомниш!"

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”