Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[TV/Video Game] Defiance WTF?

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
icon
su -
Регистриран: пон май 26, 2003 1:11 am
Контакти:

[TV/Video Game] Defiance WTF?

Мнение от icon » вт апр 16, 2013 4:33 pm

The Bicurious story of Steam Punk for no reason at all

Това е някъв сериал, който хем паралелно е видео игра - http://store.steampowered.com/app/224600/

Грубо казано по наше време куп космически кораби изсипват няколко извънземни раси емигранти на земята. Следва война. 33 години по-късно любимите облекла на извънземните са по последния писък на викторианската мода, военните/закона любимото им облекло е от врамето на американската гражданска война. Освен това както изглежда има много миньори навсякъде, с облекло и каски от края на 19, началото на 20-ти век. Също има мутанти наполовина мечки върху краката на гигантски паяци. Много бронз навсякъде - същински Стийм Пънк фест в съчетание със силови полета, технологията зад които е или Cryengine или Unreal Engine.

С други думи - мазало.

Въпреки всичко в даден момент първата серия успява да намери някаква, даже не лоша сюжетна линия, вкупом с Бондовски злодей(ка) и дори има малък homage към Fallout.

Бъркотия, но не съвсем без потенциал.
“А small man with a big shield will drive the archers mad.”

Потребителски аватар
Kaladris
Обезсмъртен
Регистриран: ср май 05, 2004 1:37 pm

Re: [TV/Video Game] Defiance WTF?

Мнение от Kaladris » вт апр 16, 2013 6:30 pm

Играта е пръчка, както и качеството на пилота в арената (или поне това дето качиха вчера, може да има по-добър рип вече). Като го погледна сериала сериозно ще го наредя (тъй като съм напълно сигурен, че ще е тъп).

rufni
Регистриран: чет ное 21, 2013 1:12 pm

Мнение от rufni » чет ное 21, 2013 4:11 pm

не ще не ми харесва :/

redsoul66
Регистриран: чет юни 26, 2014 6:06 pm

Мнение от redsoul66 » чет юни 26, 2014 6:41 pm

Не знам на вас какво не ви харесва, но според мен играта е доволна и става за губене на време :)

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”