Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Изкуствени форми на живот

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Изкуствени форми на живот

Мнение от Night Wanderer » съб май 22, 2010 4:36 pm

http://www.economist.com/opinion/displa ... d=16163006

Почвам да разчиствам мазето за да има място за генните вани. Остана да някой влезе в имматериума, за да разберем как се правят примарси и да започваме да ги произвеждаме. Още не е започнал Age of Strife, обаче е добре да се върви нагоре по технологичното дърво.

Ениуей, интересно би ми е кво мислите относно тоя "голем"?
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Re: Императора е с нас

Мнение от Gungrave » съб май 22, 2010 7:53 pm

Вече съм депозирал молба при руските спецчасти да ме модифицират :clap: Ще ям бетон и ще сера барут!

Потребителски аватар
Асен
Регистриран: съб юни 07, 2003 9:20 am

Мнение от Асен » съб май 22, 2010 11:43 pm

Аз си взех поука от Екзалтед. Вместо това искам да се науча да ям барут и да сера асфалт, за да мога практически безплатно да унищожа старите въоръжения и да прокарам магистрала ;) .

А статията в Икономистът е вдъхновяващо четиво за игра по Фазата на затъмнението, но точно за нея нямам нужда от идеи, а от група :twisted: !
And Jesus said unto them, "And whom do you say that I am?"
"You are the eschatological manifestation of the
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » нед май 23, 2010 12:30 am

Бе не знам, ама тая работа с водния знак много напомня на Блейд Рънър :)
mod: Stay on target!
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

arham
Регистриран: ср фев 18, 2015 7:59 am

Re: Изкуствени форми на живот

Мнение от arham » ср фев 18, 2015 8:00 am

Аз имах няколко "wtf" момента

Потребителски аватар
Bate Kolio
Регистриран: ср юни 11, 2008 4:23 pm

Re: Изкуствени форми на живот

Мнение от Bate Kolio » ср фев 18, 2015 10:22 am

It demonstrates more forcefully than anything else to date that life's essence is information.
Имало едно време един Изток и един Запад. На Изток от няколко хиляди години се занимавали с концепции подобни на тази, че това дето му викаме живот, е един безкраен поток от информация, който се развива без посока във всички посоки. На запад вярвали, че са с най-голямата пишка. Също така били ужасени от смъртта. След това, за да не е сам в своя страх, Западът заразил и Изтока с чумата на рационализма и материализма. Името на тази чума било Наука. Така Изтокът бавно започнал да забравя същината на живота, която усещал от край време без необходимостта от лаборатории или самозабравили се учени. В последствие, Западът започнал да стига до прозренията на Изтока, но сега те били с етикет, цена и реклама. Край.
He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”