Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Купувам/продавам

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Купувам/продавам

Мнение от CTAHuMuP » пет май 09, 2008 10:08 am

Тъй като някои хора наистина почнаха да си въртят търговийка тук, а аз нямам нищо против това, но ми писна всеки ден да никнат нови теми за покупко-продажба, отварям тази тема, в която ще се правят всичките далавери от тук нататък. Имаш нещо за търгуване - идваш тук и постваш какво и колко. Вече пуснатите самостоятелни теми за търговия ще си останат, но новите такива ще бъдат изтривани.

Успех!

Темата е за търговия между потребители на форума. Ако се регистрирате само за да пуснете обява за продажба, потребителя ви ще бъде третиран като всеки друг рекламен спам!
Изключение - настолни, ролеви или други игрови продукти винаги са добре дошли.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пет май 09, 2008 5:52 pm

Търся флашка за GBA SP :D
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » съб юли 05, 2008 2:20 pm

Продавам акаунт за Age of Conan - цена по договаряне ;)

Потребителски аватар
Ways
Регистриран: чет яну 24, 2002 6:51 pm

Re: Купувам/продавам

Мнение от Ways » чет дек 18, 2008 12:37 pm

Купувам 2х1gb или 4x512mb DDR400.
Продавам 3х256mb DDR400 и 256mb DDR266.

Потребителски аватар
Battle_Mage
Регистриран: вт сеп 27, 2005 12:49 pm

Мнение от Battle_Mage » вт дек 23, 2008 10:42 pm

Поста е доста image-heavy, затова давам линк.

Цък!

Общо взето продавам няколко HoMM игрици.
He set foot, as was ever his wont, upon a field drenched with the lives of men. And lo! as he drew his steel and wove his spell a horn was sounded and a shout taken up:

'The mage is come to do battle!'

Потребителски аватар
Filkam
Регистриран: пет яну 07, 2005 3:44 pm

Мнение от Filkam » пет яну 16, 2009 5:03 pm

Купувам Star Wars Knights of the Old Republic за PC - първата част, а не Sith Lords. Ако ви се намира и искате да се разделите с нея, моля пишете на лично съобщение.
What can change the nature of a man? Nothing.

red-mask
Регистриран: нед мар 22, 2009 5:34 pm

Мнение от red-mask » нед мар 22, 2009 5:50 pm

Здравейте искам да направя малка обява.
Ние сме малка група от хора и правим макети, оръжия (бутафорни: брони, щлемове, щитова и подобни), фигурки (във всички размери).
Ако някой се интересува повече и има желание да види нещо, пишете ми Skype: lonely_drow. Благодаря...

Потребителски аватар
DarkOne
Регистриран: ср мар 29, 2006 8:04 pm

Мнение от DarkOne » пон мар 30, 2009 3:46 pm

Я и аз да се включа. Продавам си боядисаната тиранидска армия за 40к. Детайлите в спойлър блока.

[sblock]Scroll down for English version.

Тъй като моделите от новия кодекс Imperial Guard изглеждат твърде добре, за да са истина, а и поради възродения ми интерес към airsoft-a реших да си продам тиранидската армия. Не съм ги купувал с батальон, а поотделно в процес на три месеца.

Снимки след няколко часа.

Всичко е боядисано в схемата на Hive Fleet Behemoth, с основи покрити със сиви скалисти камъчета(идеята беше да изглежда ато повърхността на Exterminatus-ирана планета).

За моделите съм използвал две шишета Chaos black, шише Gore red, шише Bleached bone, шише Clear red ink и пет тубички суперлепило.

Следва името на модела, бройката, оръжията и цената. В кавички до него е цената, на която го купих, а в скоби до нея е цената от Games Workshop. Всичко е в лири(тогавашния курс беше 2.5).

Carnifex - 1,(Scything Talons + Crushing Claws, Tusked, Scythed tail) - 21 . "22.50" (24.45). Върви в комплект с този небоядисан организъм, който сглобих от разни части, както и с останалите си оръжия - venom cannon, barbed strangler, 2x devourers. Не е магнетизиран.

Warriors - 3, (Scything talons + rending claws) - 15. "16.20" (17.60)
Вървят в комплект с резервните си оръжия, както и с всички останали части, които имам.

Spinegaunts - 16, (Spinefists) - 11. "16.20"(17.60). Вървят с една база Ripper swarm.

Hormagaunts - 16, (scything talons) - 11. "16.20"(17.60). Вървят с една база Ripper swarm

Genestealers - 8, (scything talons + rending claws) - 9."13.20" (14.70). Вървят с една база Ripper swarm.

Цената за закупуване наведнъж е 62 паунда.

Заинтересуваните да ме търсят по PM, Skype: k_zvezdarov или e-mail:kzvezdarov @gmail.com. Приемам коментари по цената само по тези три начина и само от потенциални купувачи. Предлагам и допълнителни снимки.

English

Photos are coming in a few hours.

All models are painted in the color scheme of Hive Fleet Behemoth. Bases are gray, rocky wasteland terrain.

I used two pots of Chaos black, a pot of Gore red, a pot of Bleached bone, a pot of Clear red ink and five tubes of superglue.

Code for the info : Name of the model - number of models, (equipment) - price. "Price I bought it for"(Price of Games Workshop). Any other stuff.

All prices are in British pounds.

Carnifex - 1, (Scything Talons + Crushing Claws, Tusked, Scythed tail) - 21 "22.50" (24.45). A bonus is this scythed beast(unpainted, photo in a few hours) and all other weapons for the carnifex. Model is not magnetized.

Warriors - 3, (Scything talons + rending claws) - 15. "16.20" (17.60). They come with their other weapons and all other spare parts for Tyranids that I have as of now.

Spinegaunts - 16, (Spinefists) - 11. "16.20"(17.60). A free Ripper swarm base comes with them.

Hormagaunts - 16, (scything talons) - 11. "16.20"(17.60). A free Ripper swarm base comes with them.

Genestealers - 8, (scything talons + rending claws) - 9."13.20" (14.70). A free Ripper swarm base comes with them.

The price for buying this stuff all at once is 62.

If you are interested and/or want extra pictures, contact me via PM, Skype: k_zvezdarov or e-mail:kzvezdarov @gmail.com. I will discuss the price only with a potential buyer.

P.S. Here are some old pictures of some of the models - http://potwlog.blogspot.com/2009/02/for ... -mind.html[/sblock]

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » нед май 31, 2009 10:07 am

Продавам следната книга:
Warhammer 40k 4th edition rulebook. Състояние: нова
Цена: 40 лева
Изображение
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

niko_1472
Регистриран: вт авг 01, 2006 12:45 pm

Мнение от niko_1472 » пон юни 01, 2009 5:08 pm

Здравейте,
Някой случайно да продава колекцията Кървав меч? :)

Ridler
Регистриран: съб ное 15, 2008 6:40 pm

Мнение от Ridler » вт юни 02, 2009 7:36 pm

КУПУВАМ КНИГИ-ИГРИ

1. От поредицата "Битки Безброй"
Книги с номера 1, 4-7, над 14

2. От поредицата "Кървав Меч"
Всички

Готов съм да поема доставката ;) Моля дръжте цените на стандартните за антикварна книжарница - 2 лв/книга или по-малко ако може :D Просто това са ми възможностите.

Ще ъпдейтвам темата ако ми трябват още книги ;)

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Регистриран: ср мар 26, 2003 12:45 pm
Контакти:

Мнение от Yann Gamgee » пет юни 12, 2009 12:08 am

Здравейте на алъш-вериша!

Поради остра нужда от пари, продавам следните неща:

- DVD Трилогията за Индиана Джоунс (изобщо не е отваряна и си върви с целофана!!!) - 100 лв.
- DVD с филма Индиана Джоунс и Кралството на кристалния череп (френско издание, със субтитри на френски и английски) - перфектно качество (22 лв).
- Уникална колекция със саундтраците на Индиана Джоунс от 4те филма + бонус (5ти диск с нова музика и интервюта със Стивън Спилбърг, Джордж Лукас и Джон Уилямс) - кожен калъф за дисковете, книжки и плакати от филма (82 лв)
- Луксозна енциклопедия за Индиана Джоунс (чисто нова, в магазина струва 22) - 20 лв.
- Изгубеният дневник на Индиана Джоунс (издание на Артлайн, чисто нов, в магазина струва 35 лв) - 32 лв.
- Player Handbook v. 3,5 (запазен) - 25 лв.
- Ендивал 1 - 10 лв/ Ендивал 2 - 10 лв/ Ендивал 3 - 10 лв/ Ендивал 1, 2, 3 (общо) - 27 лв. (всички са чисто нови) ПРОДАДЕНО НАКУП!!!
- Аксиом 16: Приключение с меч и магия (червената книга с правилата, чисто нова) - 10 лв.
- Хари Потър 5 (романа) - 22 лв/ Хари Потър 6 (романа) - 24 лв/ Хари Потър 7 (романа) - 26 лв/ Хари Потър 5, 6, 7 (романите, общо) - 70 лв. (чисто нови)
- Двете Кули DVD (с меню на испански и английски, в луксозна кутия, изобщо не е гледано!) - 15 лв.
- Шрек 3 DVD (в луксозна кутия, гледано е веднъж) - 15 лв.
- Омагьосана на Уолт Дисни DVD (в луксозна кутия, гледано е веднъж) - 15 лв.
- Семейство Робинсън на Уолт Дисни DVD (в луксозна кутия, гледано е веднъж или 2 пъти) - 15 лв.
- ShadowRun RPG (4 издание, чисто нова) - 35 лв. ПРОДАДЕНА ВЕЧЕ!!!

И накрая най-голямата гъзария:

The Fellowship of the Ring DVD (+ BONUS CD С МАТЕРИАЛИ ЗА ФИЛМА) В ЛУКСОЗНА ОПАКОВКА ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ НА ЯПОНСКИ (филмът е поръчван директно от Япония и макар че в него има ДОБАВЕНИ субтитри на английски, всичко като надписи, кутия, меню вътре и т.н. Е НА ЯПОНСКИ!!! Отваря се на DVD Player-a без проблеми! Цена по договаряне!)

Ами това е общо взето. Като гледам какво пускам за продажба, сърцето ми се къса , защото ми се налага да се разделя с толкова ценни за мен неща.

Но в тази криза нямам друг избор. Дерзайте - всичко това може да бъде ВАШЕ!

За всеки, който има интерес, да пусне една стрела в Скайп като damyann80, или да пише на: damyann@abv.bg

Поздрави на всички стари и нови фенове на форума,
дамЯн Gamgee от Разград (вече не съм в София!)
Последна промяна от Yann Gamgee на пет юни 12, 2009 6:25 pm, променено общо 1 път.
Посетете и разгледайте новия и обновен сайт за Книги-Игри, при това вече с домейн ".bg"!

http://knigi-igri.bg/

Вижте и Facebook страницата ни, която носи името: "Книги-Игри.НЕТ - Приключение е да си спомниш!"

vanio_l
Регистриран: вт дек 27, 2005 7:52 pm

Мнение от vanio_l » съб юни 13, 2009 10:22 am

Анякой да продава от пъзелите HANAYAMA (надявам се вярно да съм го написал) :)

GeorgiM
Регистриран: вт ное 28, 2006 10:13 pm

Мнение от GeorgiM » нед юни 14, 2009 8:19 pm

Продавам книги-игри
Плеяда:
3. "Изгубени край Амазонка", ориг. заглавие - "Lost on the Amazon" (114 еп./ страниците не са указани), автор Р.А. Монтгомери, 1983/1992г. худ. Leslie Morrill и Димитър Стоянов.
18. "Последният убиец на дракони",(45 еп./ 90 стр.), автори E. Уейн и Р. Блонд, 1994г., худ. Д. Стоянов, Ивайло Иванчев.
27. "Древното Зло" (310 еп./192 стр.), автор Джордж М. Джордж, 1994г., худ. Д. Стоянов, Евгений Йорданов, Ивайло Иванчев.
35. "Завръщането на наследника",(711 еп./ 200 стр.), автор Винсент Були, 1995г., худ. Евгений Йорданов.
39. "Пътят към Шангри", (629 еп./224 стр.), автор Майкъл Майндкрайм, 1995г., худ. Д. Стоянов, Ивайло Иванчев
51. "Психотронно оръжие",(334 еп./ 167 стр.), автор Сим Николов, 1997г., худ. Ивайло Иванчев.

Мега:
7. " Арена 2" (208 еп./160 стр.), автор Джордж М. Джордж, 1997г., худ. - няма.

Мегастратове:
1.„Дракони напред”, автор Върджил Дриймънд, 1997г, худ Евгений Йорданов, Ивайло Иванчев.(с картите)

Meгаигра 5

Хермес:
11. „Черният петък”, (319 еп./ 136 стр.) , поредица „Шерпи на времето”, книга втора, автор Сим Николов, 1995г., худ Борис Стоилов.

Астрала:
4. „Планетата на смъртта”, (300 еп./ 192 стр.), автор Джордж М. Джордж, 1994г. , худ. Спаско Ганчев.
5. „Сенките на мрака”, (360 еп./ 192 стр.), автор Боб Куин, 1994г., худ. Спаско Ганчев.
7. „Трите камъка на съдбата”, (280 еп./ 190 стр.), автор Тим Дениълс, 1994г., худ. Спаско Ганчев.
13. „Проклятието на меча”, (310 еп./ 192 стр.), автор Джордж М. Джордж, 1995г. , худ. Спаско Ганчев.
15. „Битка под вълните”, (341 еп./ 192 стр.), автор Сим Николов, 1996г. , худ. Ивайло Иванчев (включва настолната мини-игра на Д. М. Джордж “Морска битка”).

Еквус Арт:
9. „Чудовището от Лох Нес” (163 еп./ 176 стр.), автор Стивън Трейвс/Stephen Thraves, оригинално заглавие - “Assignment Loch Ness”, 1993/1994 г., худ Е. Станкев.

Селекта:
7. „Храмът на ужасите”, (400 еп./ 152 стр.), автор Иън Ливингстън/Ian Livingstone, оригинално заглавие – “Temple of Terror”, 1985/1995г., худ. Бил Хюстън.
8. „Боец на колела”, (380 еп./ 164 стр.)– има грешка при печата и в книгата са дадени данните на „Храмът на ужасите”

Сова:
3. „Кълбото на Омразата”, (416 еп./ 192 стр.), автори Дейв Морис и Марк Смит / Dave Morris and Mark Smith, оригинално заглавие “The Coils of Hate”, 1993/1994г., худ. Terry Oakes.

Делакорт:
1.„Магията на английския футбол”, (301 еп./ 112 стр.), автор Томи Дейн /Ясен Василев/, 1995г
От София съм. За връзка pilioko@abv.bg

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » ср юни 17, 2009 2:51 pm

КУПУВАМ:

Forgotten Realms Campaign Setting (D&D3 ruleset)

Който продава това животно и е в запазен вид (т.е. не сте яли баници и разгръщали листите) да ми пише ЛС или по ИСКЮ.

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Контакти:

Мнение от Yann Gamgee » ср юни 17, 2009 4:00 pm

Купувам тесте картички за ниви, оФце, зеле, пасища, златни мини, водни басейни и каменоломни от играта Дракони, напред! на Върджил Дриймънд!

(аз съм си изгубил моите)

Цена по договаряне, но НЕ КУПУВАМ цялата игра!
Посетете и разгледайте новия и обновен сайт за Книги-Игри, при това вече с домейн ".bg"!

Вижте и Facebook страницата ни, която носи името: "Книги-Игри.НЕТ - Приключение е да си спомниш!"

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Контакти:

Мнение от Yann Gamgee » пон юни 22, 2009 11:12 am

Освен всичко друго, за което вече писах, търся да закупя (ако може запазени) следните книги:

- Трилогията за Тъмния Елф (на Робърт Салваторе, издание на Инфодар)
- Краят на Коридата (на Майкъл Майндкрайм, Плеяда)
- Безсъние в 2 части (на Стивън Кинг, Плеяда
- Приложенията на Властелинът на пръстените (в отделна книжка, на Бард)

Цена по договаряне - очаквам да ми пишете на ЛС или в Скайп на damyann80

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » пон юни 29, 2009 12:07 pm

Продавам:
Gardens of the Moon
Steven Erikson
Това е първа книга от Малазана, на английски. Издадена от Bantam books.

Цена 10лв.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » нед юли 26, 2009 6:17 pm

Купувам:
Warhammer FRPG: Tome of Salvation (hardcover only).

Малко longshot е, но да стои. :wink:

Aliendreamer
Регистриран: пет фев 07, 2003 5:30 pm

Мнение от Aliendreamer » пон юли 27, 2009 7:02 pm

Аз пак да си кажа болката :) търся колоните на сътворението на гудкайнд.
А и 4те тома на фейст поредицата: Войната на студенокръвните.
Trance beat control your mind

Fantasy Flight
Регистриран: вт авг 29, 2006 4:29 pm

Продавам 9-те книги от поредицата Зона 51 на Робърт Дохърти

Мнение от Fantasy Flight » вт авг 04, 2009 3:18 pm

Продавам 9-те книги от поредицата Зона 51 на Робърт Дохърти

Книгите са като нови – на по едно четене. Цената е 60 лв за цялата поредица, не се продават отделно.

За контакти: ЛС, fhristo@yahoo.com, 0894 993647

ПРОДАДЕНО!
Последна промяна от Fantasy Flight на пон дек 07, 2009 10:27 pm, променено общо 4 пъти.

Jager
Регистриран: пон юли 10, 2006 5:10 pm

Купувам материали за D&D 3.5

Мнение от Jager » ср авг 05, 2009 9:35 am

Здравейте!

Възнамерявам да спретна една малка сесия с приятели и ми се ще да се обзаведа поне отчасти с подходящата екипировка :) .
Интересувам се от ПХБ, ММ и ДМГ за 3.5, след 10 години, когато усвоя тези, ще се заинтересувам и от разширенията :) .
Особено силно ме интересуват зарчета (имам онлайн dice-roller, но къде му е флейвъра в това?) и миниатюри, поне десетина общо за врагове и PC-та.
Тъй като финансите не са ми сред силните черти, предпочитам да купувам втора ръка (запазени, надявам се), пред това да пазарувам от западни магазини.
Очаквам предложенията Ви на лични съобщения или на скайп: chefo1979.

Поздрави на всички!

Grigo1988
Регистриран: пон авг 24, 2009 12:44 pm

Мнение от Grigo1988 » пон авг 24, 2009 12:49 pm

Търся да закупя следните книги игри:
ПЛЕЯДА
Майсторът на Таекуон До
Бърлогата на Драконите
Гората на Демона*
Легионът на Отмъстителите*
Окото на Дявола*
Древното Зло*
Джунглата
Окото на Бога*
Приказки от Храма на Чудесата
Звездни Вълци
МЕГА
Таласъмите се Завръщат
Проклятието на Замъка Муш - Мурок
Водопадът на Дъгата
Немезис
В Двата Края на Дъгата
Роди се Сянка
Патрул за Ада
Бойците на Орм
Сага за Ринглас
Тайната на Талъсъмите
Гримоар
Нещо Някакво Такова
Тигрово Око
Рубинено Сърце
Господарят на Душите
Футболмания 98
Вълшебната Тетива*
Кралете на Кеча
Списание „МЕГАИГРА” 12 и 14 брой
Стратове
1. Командос
2. Лорд и Магьосник
3. Карамба!
4. Мъртви звезди
5. Джонга
6. Кукловодът
7. Смъртоносна битка
8. Подземен Бяг
9. Лорд Дракон
10. Батман и робин
11. Рейнджър
12. Купата е наша
13. Воини на пустинята
14. Тотално унщожение
15. Батман срещу Джокер
16. Троянската война
17. Космически Завоеватели
18. Пришълецът
19. Анибал срещу Рим
Мегастратове
1. Дракони напред
2. Варвари нашественици
ХЕРМЕС
Краят на Трошача
Пристанището на Клопките
Чедуана Мах
Подземен Свят
Формула 1
Франция 98
По Следите на Глутницата
Полет от Мрака
Черната Маска
Вълшебната Арфа
Езерният Град
Древният Враг
Джонатан Харпър и Четиримата Конника на Апокалипсиса
Майстори на Меча 2 – Предизвикателството
Островът на Динозаврите
Пещерите на Калте
АСТРАЛА
Крепост в Oблаците
ЕКВУСТ АРТ
Ужас в IV Измерение
Свръхразум
Узурпатор
Властелин
Завоевател
Пъкъл
СЕЛЕКТА
Гората на Обречените
Мечът на Самурая
Боец на Колела
Демони от Дълбините
Командир на Роботи
Талисман на Смъртта
Смъртоносен Лабиринт
Изпитание за Шампиони
СОВА
В Бездната Сред Мъртъвците
Зелена Кръв
Кълбото на Омразата
ДЕЛАКОРТ
Замъкът на Барон Аристоу
БАРД
Създател
Хищникът
Терминатор
MICRO PRINT
Ярост във Виетнам

КРОТАЛ
Галактически Гигант

ПАЛМИРА
Планината на Смъртта

ТРОЛ
Двоен агент

КОЛОБЪР
Вълчан Войвода

ГРЪМОВЕЦ
Хакерът

Mаймуни Срещу Динозаври
Коприна в нощта

Shinji
Регистриран: пет авг 21, 2009 4:24 pm

Мнение от Shinji » пет авг 28, 2009 2:27 pm

Нови цени:
WoW > 150лв
MTG > 250лв

Shinji написа:Който има интерес:

=> Продавам Цял кашон World Of Warcraft карти.
Около 1600+ карти с близо 50 героя.
~300лв

Код: Избери всички

66 Uncommon
31 Rare
1 Epic (Dwarven Hand Cannon)
2 Loot (Footsteps Of Illidan & Papa Hummel's Old-Fashioned Pet Biscuit [Ползвани кодове])
=> Продавам 2 кашончета и една папка MTG карти.
~1500-2000 карти
Голяма колекция от Rare's
~500лв

Код: Избери всички

110+ Rares
Да не говорим за Uncommon.

Например:
Cabal Coffers (макар Uncommon я хващам в списъка)
Nightmare
Sliver Overlord
Essence Sliver
Royal Assassin
Hunting Grounds
Ryusei, The Falling Star (DCI Edition)
Altar of Shadows 
Memnarch
Worldslayer
Doubling Cube
Balance of Power
2x Pemmin's Aura (Uncommon но пак ме радва)
Mother Of Runes (FNM Edition)
Fallen Angel
Guiltfeeder
Hollow Specter
Chainer, Dementia Master
4x Megrim (Uncommon)

И какво ли не. Не искам да кажа че имам лудници като 10x Birds Of Paradise - но освен че все пак имам интерсни карти. Определено имам неща (и не соменати) които да са интересни и уникални за колекция.
Ако искате информация и да ви покажа картите на живо (или webcam) и също да коментираме цените ми пишете:

От Бургас
Mail: slimo45@hotmail.com
Нови цени:
WoW > 150лв
MTG > 250лв

vanio_l
Регистриран: вт дек 27, 2005 7:52 pm

Мнение от vanio_l » пон авг 31, 2009 7:46 pm

Актуализиран списък на книгите-игри, които предлагам:
[sblock]В ЛАБИРИНТА НА ВРЕМЕТО КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
ПЪТУВАНЕ ДО СТОУНХЕНДЖ ФРЕД ГРЕЙВЪР
ТАЙНАТА НА ПИРАМИДИТЕ РИЧАРД БРАЙТФИЙЛД
ЗАГАДЪЧНОТО СЪКРОВИЩЕ НА ТИБЕТ РИЧАРД БРАЙТФИЙЛД
ТАЙНАТА НА СВЕТЕЩИЯ МЪХ КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
ГОСПОДАРЯТ НА МРАКА ДЖОРДЖ М. ДЖОРДЖ
ГОРАТА НА ДЕМОНА КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
ПРИНЦЪТ НА АЛКИРИЯ ЕЙДРИЪН УЕЙН и РОБЪРТ БЛОНД
ПРОКЪЛНАТА ЗЕМЯ СИМ НИКОЛОВ
НОЩТА НА ВЪРКОЛАКА КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
ЗЛАТНИЯТ ОРАКУЛ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ЛЕГИОНЪТ НА ОТМЪСТИТЕЛИТЕ ДЖОРДЖ М. ДЖОРДЖ
НИНДЖА МОНТ ДИАС
ОКОТО НА ДЯВОЛА СИМ НИКОЛОВ
НОМЕРЪТ НА ХЮ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ИЗГРЕВЪТ НА МРАЧНОТО СЛЪНЦЕ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
NBA - КРАЯТ НА КОРИДАТА МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ПУРПУРНИЯТ ЗМЕЙ РОБЪРТ БЛОНД и ЕЙДРИЪН УЕЙН
ЗАВРЪЩАНЕТО НА НАСЛЕДНИКА ВИНСЕНТ БУЛИ
ПРОФЕСИЯ ЧЕНГЕ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ДУЕЛ В ДЪЛБИНИТЕ ДЖАК БЛЪД
ПЪТЯТ КЪМ ШАНГРИ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ЛЕДЕНО БЕЗМЪЛВИЕ КРИСТОФЪР МАКДОЕЛ
НЕБЕТО ВИ ЧАКА РОБЪРТ БЛОНД
ЗАПЛАХАТА - БИТКАТА ЗА ШАНГРИ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ДРАКОН В МАЗЕТО РОБЪРТ БЛОНД
ЗВЕЗДИТЕ С НАС ОЛИВЪР ГРИН
ЧУДОВИЩЕТО ОТ ЛОХ НЕС СТИВЪН ТРЕЙВС
ТРОШАЧА СИМ НИКОЛОВ
ПЪКЛЕНАТА КУЛА КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
СЕДЕМТЕ ДРАКОНА СТИЙВ ДЖАКСЪН
КРАЛСКАТА КОРОНА СТИЙВ ДЖАКСЪН
ПРИЗРАЧНИЯТ ВЯТЪР ЕЙДРИЪН УЕЙН и РОБЪРТ БЛОНД
КРАСАВИЦАТА И ЧЕНГЕТО МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ХЕРКУЛЕС РОБЪРТ БЛОНД
РЕКАТА, ОТ КОЯТО НИКОЙ НЕ СЕ ЗАВРЪЩА КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
СЪРЦЕ ОТ КАМЪК СТЮЪРТ ДАРК
ПРОБИВЪТ МАЙКЪЛ МАЙНДКРАЙМ
ВОИНИ НА ПУСТИНЯТА ВЪРДЖИЛ ДРИЙМЪНД
СВЕТИЛИЩЕТО НА ХИПЕРБОРЕЯ ТИМ ДЕНИЪЛС
ПЛАНЕТАТА НА СМЪРТТА ДЖОРДЖ М. ДЖОРДЖ
СЕНКИТЕ НА МРАКА БОБ КУИН
ТРИТЕ КАМЪКА НА СЪДБАТА ТИМ ДЕНИЪЛС
ОПЕРАЦИЯ ЗВЕЗДЕН ГОСТ КОЛИН УОЛЪМБЪРИ
БОЕЦ НА КОЛЕЛА ИЪН ЛИВИНГСТЪН
НОКТИТЕ НА ДРАКОНА БРУС АЛГОЗИН
ТЪМНИЦАТА НА УЖАСА РОУЗ ЕСТЕС
ОГЛЕДАЛНАТА ПЛАНИНА РОУЗ ЕСТЕС
ЗАМЪКЪТ НА ПЕНТЕГАРН РОУЗ ЕСТЕС
ЗАВРЪЩАНЕ В БРУКМИЪР РОУЗ ЕСТЕС
БУНТЪТ НА ДЖУДЖЕТАТА РОУЗ ЕСТЕС
ОГЪРЛИЦА ОТ ЧЕРЕПИ ДЕЙВ МОРИС и МАРК СМИТ[/sblock]
Цени - като цяло 3лв на книга (за няколко малко повече, за няколко малко по-малко) :wink:

gotcha
Регистриран: пет яну 02, 2009 3:19 pm

Мнение от gotcha » нед сеп 06, 2009 11:18 am

Купувам Кървав меч 4 и 5 част. За предложения jafeto@abv.bg От София съм

Потребителски аватар
DpakoH
Регистриран: вт сеп 08, 2009 5:34 pm

Мнение от DpakoH » вт сеп 08, 2009 5:38 pm

здравейте,

купувам книги от поредицата Хиперион на Дан Симънс (малко е офф-топик, но ...). пратете ЛС ако някой продава.

Приятен ден.

Edit: Книгите са намерени!
Последна промяна от DpakoH на пон окт 12, 2009 2:56 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Контакти:

Мнение от Yann Gamgee » съб сеп 26, 2009 2:59 pm

Здравейте,

Търся следните фентъзи поредици НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

- Трилогията за Тъмния елф (на Салваторе, три книги) - изд. Инфодар
- Първите две (или три, колкото са излезли) на поредицата за Драконовото копие (на Трейси и Хикман) - за издателството обаче не съм сигурен, мисля, че беше ЕРА (първата книга от поредицата със сигурност знам, че е една червена!).

Моля всеки един от вас, който притежава копие от тези книги и е склонен да се раздели с тях, да ми пише на лична или в Скайп като 'damyann80'.

Живея в Разград, но ще поема пратката за моя сметка + за колкото се договорим с нейния притежател!

Поздрави на всички фенове!

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » чет окт 01, 2009 11:44 am

Здравейте!

Тъй като скоро мисля да правя нова ДнД кампания, бих искал да подобря колекцията си от миниатюри и може би да закупя други аксесоари като маркери, боен мат и тн. Някой предлага ли такива?

Ако живеете в София или Стара Загора, може да се видим лично. Ако не, може да се разберем за изпращане по пощата или през познати.
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » чет окт 01, 2009 12:59 pm

4uk4ata написа:Здравейте!

Тъй като скоро мисля да правя нова ДнД кампания, бих искал да подобря колекцията си от миниатюри и може би да закупя други аксесоари като маркери, боен мат и тн. Някой предлага ли такива?

Ако живеете в София или Стара Загора, може да се видим лично. Ако не, може да се разберем за изпращане по пощата или през познати.
Поръчай си от амазон... Или накарай някой да ти поръча. :wink:

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”