Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

"Да надбягаш съдбата" - авторски дебют

Форум, предназначен за всякакви свързани и несвързани с ролевите игри теми - можете да обсъждате всичко в рамките на правилата на форума.
Потребителски аватар
Dare Devil
Chaotic good уста
Регистриран: вт май 13, 2003 11:43 am
Контакти:

Мнение от Dare Devil » вт окт 19, 2004 4:48 pm

Тучков, може би никой не предлага себе си, просто защото не смята, че би могъл да се справи с такава комплексна задача:)

whitefrog
Регистриран: съб юли 10, 2004 10:13 pm

Мнение от whitefrog » вт окт 19, 2004 5:01 pm

Или просто нямат възможност да участват по една или друга причина :)

Потребителски аватар
DeathWing
Регистриран: вт окт 05, 2004 10:24 am

Мнение от DeathWing » ср окт 20, 2004 12:20 am

Grunt,наистина бих искал да ти помогна,но в момента съм много зает с.Имам да уча все пак.Можеби в близкото бъдеще.
The King of Darkness

Потребителски аватар
TenThingsIHate
Регистриран: съб апр 12, 2003 9:47 pm
Контакти:

Ми аз пак не можах да се сдържа ...

Мнение от TenThingsIHate » ср окт 20, 2004 10:34 am

Grunt написа:До Плеви:
.... Whatevaaaaa - нямам време за инфантилни спорове.
Но имаш време да ги започваш, нали?
Същият Grunt, преди известно време написа:1во - Без да се засягаш, ама ти нямаш ли къде да се изявяваш, че все спамиш в тази тема?
Бих писал за дефиницията на спам, бих писал за дефиницията на учтивост, бих писал и за дефиницията на културно поведение. Най-вече защото на теб тези неща явно не са ти познати. От друга страна не мисля че е добра идея да си губя времето точно с това. Мнението на Плеви беше по темата, ама точно по обсъжданата тема (друг е въпроса че това принципно се случва рядко :Р), и ако имаш за какво да мрънкаш, то е относно самата тема.

Сега за издирването ти на специалист-математик. Похвално, признавам, най-сетне бях впечатлен от нещо (откъсите от книгата ти не ме трогнаха до дъното на душата ми, сещаш се, макар единият да не е чак толкова лош - не се засягай, лично мнение). Като си тръгнал да лепиш обяви, намини покрай софийският университет - факултетите по биология, история, културология, освен това покрай медицинският университет, също така и покрай спортната академия (не, не се шегувам). Мисля че много добре знаеш че и ние (варненският екип ALTS) правим това, което и ти - да кажем че доста сме развили идеите си спрямо април тази година - и по време на работата срещнахме проблеми от какво ли не естество - петима сме, при това доста образовани и интелигентни хора, смея да твърдя - и примерно в три поредни вечери сме се занимавали с менделеевата таблица, умувайки и мислейки как ще стане това или онова, в друга от вечерите ми се наложи да обяснявам за произхода на химичните елементи, за процесите, извършващи се в центъра на Земята, после изчислявахме пермутациите на една планетарна орбита и дискутирахме дали двупланетарният модел (искаме нашата планета да се върти около общ център с друга, съседна) е възможен, и ако да - при какви обстоятелства. Мога да ти дам хиляди примери и за това как сме се замервали с knife-like предмети, за да оценим времето на летежа и възможността на човек да реагира спрямо подобна атака. Също така хиляди примери за това как сме провеждали истински битки с истински оръжия и брони, та да видим какво да му се невиди значи да навлечеш 15-килограмова ризница и да те халосат с килограм и половина меч по нея. Да седнеш и да напишеш математически модел на НЕЩО е лесно - да седнеш и да напишеш математически модел на нещо така, както е в действителност, е доста доста трудно. Та - приятелският ми съвет (знам, дотук не звуча много приятелски, но ...) - като търсиш специалисти, почни да се оглеждаш не само за човек който ще ти транслира нещата така че да са математически издържани, ми и за човек, който ще ти обясни кое може и кое - не, кое е логично и кое - не. Нищо против 'героичното' фентъзи, където героят с една ръка размятква всички лоши по mini-map-а, обаче дори и за това само въображението не стига. Трябва опит. Та - преди да 'напишеш нещо дето ще става за игра' - седни, помисли, премисли дори, и се опитай да направиш нещо, както каза Чапи, дето няма да задържи вниманието на публиката само за ден-два.

Естествено ти си си в правото да пренебрегнеш съвета ми и да си караш по линията на най-малкото съпротивление. Когато започвахме нашият проект, и аз си мислех че 'ще нахвърлим системата набързо'. Но не стана така. И то не защото не можем да се справим с 'математиката' и 'механиката' - а защото това, което бяхме направили (и вие изтествахте през Април), не беше точно това, което ние искахме. Оттогава насам имаше много труд, много мислене, много вложени усилия, много практически опит - ще видим докъде ще ни изведе. Ако искаш да вървиш по пътя на успеха, препоръчвам да сториш същото. Та следващият път когато се появи нова тема в "Обща ролева дискусия", някой да не напише "ей, пък системата на Тучков дава едикакъв си бъг", и някой друг да отговори "че то това система ли е?"

Та такива ми ти неща.

Елерина: Аз не направих ли онази тема? Темата, в която сте в момента, е за "Да надбягаш съдбата", а онази е за другите млади (не)таланти и имат ли те почва по света. Keep that in mind.
Yeah, with enough soap you could blow just about anything..

Мишо Кац
Регистриран: нед окт 24, 2004 5:42 pm

Мнение от Мишо Кац » нед окт 24, 2004 6:08 pm

Василе, много те моля, дай някакъв мейл, че искам да си поговорим с оглед страничка във вестник СЕГА. Аз съм на tihonov@abv.bg

Потребителски аватар
Grunt
Регистриран: ср фев 13, 2002 12:23 pm

Мнение от Grunt » пон окт 25, 2004 1:33 pm

Получил си лично съобщение. Колкото до тази статия в "Сега"... не мисля, че се сещам за нея - явно съм я пропуснал между останалите.
Брадвата
се впи в дървото,
но охлювът беше спокоен.

Хокуши.

liro
Регистриран: ср дек 01, 2004 11:21 pm

Мнение от liro » ср дек 01, 2004 11:28 pm

Чета всички мнения (със зор, това си е много време) и Тучков ми е симпатичен. Но е още млад и се надявам след време да подобри писането си. Засега съм изцяло съгласен с това ммм, негативно мнение:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Ca ... sb=5&part=

Нищо лично!
Дживгар и половина!

Потребителски аватар
Grunt

Мнение от Grunt » съб дек 04, 2004 3:08 pm

Ако ще вадим логове - негативни и позитивни, вярвай ми, вторите ще са много повече. Както и да е...
Брадвата
се впи в дървото,
но охлювът беше спокоен.

Хокуши.

Потребителски аватар
Grunt

Мнение от Grunt » нед дек 05, 2004 12:45 pm

Малко новини, които вече мога да обявя официално. На книжното изложение във Франкфурт, "Да надбягаш съдбата" и останалата част от трилогията, предизвика неочакван интерес сред чуждестранните агенции (руска, английска и американска) - "Vicinanca", "Orion" и "Spectrum". Нещата се задвижват бавно, но все пак вървят. Предстои съвсем скорошно издаване на руския пазар.

Тучков
Брадвата
се впи в дървото,
но охлювът беше спокоен.

Хокуши.

liro
Регистриран: ср дек 01, 2004 11:21 pm

Мнение от liro » нед дек 05, 2004 8:57 pm

Grunt написа:Малко новини, които вече мога да обявя официално. На книжното изложение във Франкфурт, "Да надбягаш съдбата" и останалата част от трилогията, предизвика неочакван интерес сред чуждестранните агенции (руска, английска и американска) - "Vicinanca", "Orion" и "Spectrum". Нещата се задвижват бавно, но все пак вървят. Предстои съвсем скорошно издаване на руския пазар.

Тучков
Ех, мале.. Мечтата ми е да видя издаден БГ автор на запад. Дори и теб, Тучков. Ама защо с тая книга, защо?..
Излагация...
Дживгар и половина!

Потребителски аватар
Grunt

Мнение от Grunt » вт дек 07, 2004 1:06 pm

Ми напиши по-добра:)
Брадвата
се впи в дървото,
но охлювът беше спокоен.

Хокуши.

Mindcrime
Регистриран: нед апр 11, 2004 1:50 pm
Контакти:

Мнение от Mindcrime » вт дек 07, 2004 1:19 pm

Няма да му е особено трудно да напише по-добра, стига да има волята да не се откаже по средата.

Тучков, вероятно наистина имаш нужда от одобрение и възхищение, но наистина ли не разбираш колко смешен ставаш с глупавите си хвалби?

Може би се готвиш да заместиш Жорж Ганчев? Бих те подкрепил, ако ме увериш, че ще положиш сериозни усилия да си толкова забавен и ексцентричен, колкото беше и той, този корифей!

Защо не се концентрираш върху това да започнеш да пишеш поне малко по-прилично, вместо да се изхвърляш?

Потребителски аватар
Rogue
Регистриран: нед ное 30, 2003 9:11 pm
Контакти:

Мнение от Rogue » вт дек 07, 2004 1:45 pm

Мислех, че тази тема е приключена, защо още дъвчем книгата на Тучков?
Изображение

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » вт дек 07, 2004 2:09 pm

Явно Тучков не иска темата да бъде приключена. :wink:
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Tale
Регистриран: ср май 14, 2003 10:17 pm
Контакти:

Мнение от Tale » вт дек 07, 2004 5:13 pm

Ми в крайна сметка никой не ви задължава да я дъвчете. Той каза някои много интересни новини. Ако
вие не смятате, че са интересни, не им обръщайте внимание и толкоз. А Майндкрайм е по-прозрачен от
найлонов плик и доста евтин. Не вярвах някога да видя възрастен човек да се държи по този начин.
The question is not when he gonna stop but who is gonna stop him.

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » ср дек 08, 2004 12:10 pm

Всички коментари за цената ми досега винаги са засягали темата за баснословната ми алчност и самонадценяване и никога не съм бил определян като "евтин", дори когато наистина съм бил евтин. Вероятно, Tale, си имал предвид някоя друга дума, която, обаче, още не сте учили в училище? Нещо като "леснопредвидим", да речем? Или пък "завидлив"? Дали пък в изблик на гениалност и добра обща култура не би могъл да ме припознаеш със Салиери, убиващ със сарказъм нашенския Моцарт? Когато порастнеш и започнеш да виждаш и други възрастни хора, освен нарисуваните в твоите детски книжки, вероятно ще откриеш, че това е една голяма глупост: "Не вярвах някога да видя възрастен човек да се държи по този начин."

На Запад са зарити с дебели, глупави книги като поредицата на Тучков. Никой не би седнал да се занимава с налагане на нов автор. В България, където се издават тонове глупави книги, да сте видели да се продава най-нашумелия полски фентъзи автор или корифея на словенската фантастика? Разбира се, има работеща схема, която е направила от "Време разделно" най-продаваната българска книга по цял свят и по която, ако има луд да плаща, биха могли да минат и други български автори.

Вероятно, не е никак хубаво за мен да съм толкова циничен, но също така е срамота да сте толкова наивни, колкото и да сте млади и невръстни. Разбира се, бихте могли да не сваляте цял живот розовите очила, но от това ще страдате и вие, и вашите близки.

Потребителски аватар
Rogue
Регистриран: нед ное 30, 2003 9:11 pm
Контакти:

Мнение от Rogue » ср дек 08, 2004 5:01 pm

Майндкрайм... въпрос, защо продължаваш да се занимаваш с това? Защо просто не подминеш заяждането? Защо се продължава това джавкане... и като продължава да се пише в темата... нека поне да е по нея, да го вземат мътните. Ако само ще се джавкате, дайте по ЛС, много ви моля.
Изображение

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » ср дек 08, 2004 6:47 pm

Честно казано, Ash Destiny, правя го, защото понякога съм заядливо копеле. Затова отговарям на Tale с този тон. Също така ми е интересно дали в следващия си постинг ще съумее да отговори нещо смислено или пак ще приказва празни приказки. Така че друга основна причина е, че съм любопитен и са ми интересни реакциите и поведението на хората.

Имам периоди от деня, в които вися в офиса и не мога да свърша нищо полезно, просто трябва да изчакам 10-15 минути. И тогава мога да ги запълня с писане на постинги в този форум. А минавам през него, за да видя дали някой не се е запалил да си купува картички на StarWars TCG.

Дебютът на Тучков мина отдавна и доста беше изписано, какво повече да коментираме? Сега той говори за издаване в чужбина и за положителни отзиви, надува и други пъстри балони... И аз, понеже съм си любопитен, се интересувам дали той прави разлика между това да те натоварят в ракета и да те изстрелят в космоса или просто да сънуваш полет в космоса. Или и на двете вика "летях в космоса"?! Също е интересно и дали още смята, че са го издали в България или вече е осъзнал, че си е платил да го издадат в България. Дали може да каже дали парите за издаването са дошли от спонсори или от инвеститори, дали изобщо прави разлика между двете и ако отговора е "Да", то дали може да опише тази разлика...

Чиста проба любопитство:)

Бих посъветвал Тучков да не пада под 100 000 лири за Великобритания и в никакъв случай да не се навива на по-малко от половин милион долара за Щатите, иначе ще се прецака жестоко, а и ще направи лоша услуга на други млади автори, които след него ще отидат да завладяват Европа и Америка с творенията си. Много е важно, заради неговата скромност, да не си помислят западняците, че сме евтини!

Потребителски аватар
Tale
Регистриран: ср май 14, 2003 10:17 pm
Контакти:

Мнение от Tale » ср дек 08, 2004 7:21 pm

Майки, защо да ти отговарям на постингите, като ти сам си отговаряш на тях. Виж го ти нашия нямал
работа и затуй наминава по-често тъй и нарежда, за да разбере как биха реагирали определени хора.
Е на това можеш ли да му кажеш нещо друго освен евтино? О, чакай, ти не разбираш съвременните ни
хлапашки "лафове" и ти е трудно да схванеш какво имам в предвид? Оправяй се. Не си малък.

Пък честно да ти кажа, не виждам защо сравняваш хората от свойта възрастова група със себе си. Не
ти ли е ясно, че аз с такива не си имам работа. С евтини типове. И следователно не бих могъл да знам
колко сте и за какво се борите. Всъщност, знам за какво се борите - за една изгубена кауза, която си
замина преди много време, но защо ли още не сте го разбрали? Живеем в 21 век Майндкрайм, защо не
се огледаш? Никой не се интересува вече от глупости като твоите. Затова си никой. Сега изпии една
водка и се опитай да го приемеш това. Скоро времето ще заличи и последната следа от теб и ще си
останеш забравен, както и повечето сред теб. Да, и ти си се борил докрай и не си отстъпвал, но просто
не се е получило. Защо сега навместо да се занимаваш с хора далеч под твойто достойнство, просто не
си доживееш живота тихичко. Идва ред на друго поколение да се пробва и нито ти, нито твоите авери
могат да повлиаят по какъвто и да е начин на това поколение.

Изказванията ти за мен могат да се сравнят както моите изказвания за теб - евтини. Само дето мен ми е
позволено да бъда евтин, а на теб не. За буквари и биберони сме слушали много преди ти да дойдеш и
да ни ги разправяш тия. За великите ви познания изглежда ще слушаме докато най-накрая не осъзнаете
на къде върви света. Жалко, за което. Някакси вече не ми е забавно да ви чета изпълнените със завист
и злоба постове. Нали ти казах - като найлон. Мога да погледна през теб и да видя Тучко от другата
страна как говори с някой спонсор, с някое издателство или с медиите, но ако се помъча дали ще видя
нещо твое на пазара, което да ме заинтригува и да му отделя малко от парите си за закуски? Наивни сме,
хубаво, но не повече от колкото си бил ти. Надявам се ако ни сполети същото да не ти паднем на
евтиното ниво, да не затънем толкова надолу. Срамота ще е такива хубави момци като нас да се превърнат
в кисели старчета като теб, не мислиш ли?

Чудя се, това ли е от което искаш да ни предпазиш? От себе си? Ако продължаваш да редиш такива
постове съм сигурен, че ще се справиш перфектно. Честно, бих ти посветил форум. Майндкрайм, едно
евтино и неизявило се чудо. Само с името ти бих могъл да пожъна повече успехи от теб. Следва и
предаването, което ще удави Големият брат, а за финал ще има и нещо по-електронно, но ще е онлайн,
защото възнамерявам да надмина и рекордите на Света на Уаркрафт. С популярността която имаш и
това утвърдило се име едва ли ще ни е трудно.

Ето ти и моята реакция, щом си толкова любопитен - евтин...
The question is not when he gonna stop but who is gonna stop him.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » ср дек 08, 2004 7:40 pm

Аз пък не виждам какво лошо има в това да има български автор в чужбина.
Нека да има. Да се види че и нас ни има в последните години. Пък било то и Тучков с посредствената си книга. Всъщност има чужди автори със по-големи бози от тучковата. Току виж се харесала.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » чет дек 09, 2004 5:34 pm

Е, това за киселото старче беше наистина добро попадение и искрено ме разсмя. Аз разбирам достатъчно добре съвременните младежки лафове, но всъщност твоите не ми се струват чак толкова съвременни. И по мое време, миналия век, имаше хора, които използваха такива изрази. И тогава, както и сега, тези книжни "свежи" лафове бяха посрещани със снизхождение и леко съжаление.

Най-лошото от всичко е, че не видях нищо умно в твоя постинг, на което да се опитам да отговоря. Затова не ми остана нищо друго освен пак да подразня един такъв хубав момък като теб. И, разбира се, стига ми тази награда, че с малко помощ от моя страна, най-сетне откри, че при мен става дума за "завист".

Conan, за мен лошото на български автор в чужбина е, че звучи като български отбор в Шампионската лига. И ми напомня на онзи виц:
- Може ли мъж да забременее?
- Не може, но в Турция опитите продължават.
Очевидно в България го раздаваме по-интелектуално.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » чет дек 09, 2004 6:46 pm

Абе, в края на краищата, мен ме интересува едно. Тучков, баща ти верно ли е посланик някъде си, или не? :D
give me love so that I can kill...she's so unreal

ейдриън уейн
Регистриран: вт май 11, 2004 11:37 am

Мнение от ейдриън уейн » чет дек 09, 2004 7:01 pm

Накъде биеш? Че българите сме по-тъпи от западняците? Че никой в България не може да пише? :shock:
Conan, за мен лошото на български автор в чужбина е, че звучи като български отбор в Шампионската лига. И ми напомня на онзи виц:
- Може ли мъж да забременее?
- Не може, но в Турция опитите продължават.
Очевидно в България го раздаваме по-интелектуално.

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » чет дек 09, 2004 7:19 pm

Не знам дали сме по-тъпи, по-мързеливи, по-неорганизирани или просто по-малко на брой, но определено нямаме силна литература. Имаме ли Дъглас Адамс и Пратчет, Хелър и Вонегът, Мейлър и Пузо, Кинг... Нямаме нищо, което да се приближи до техните най-добри книги. Не ми е особено приятно. Не съм мазохист, нито нихилист. Но, от моя гледна точка, нещата изглеждат така.

Да, за мен в България никой не може да пише, не виждам коя българска книга бих прочел с интерес. Виждам ги по Славейков, отварям на 5 места, чета по един-два параграфа и после съжалявам. Повечето ни "творци" нямат елементарна техника. Почти всички имат самочувствие.

Понеже пишем в темата за дебюта на млад автор, ето ти типичен пример за самочувствие без покритие.

Вероятно не усвояваме по-бавно от западняците, но определено имаме много по-малко качествени източници, от които да усвояваме. И това, разбира се, се отразява на нашия интелект. Мисля, че няма спор по въроса дали българския елит е равен по класа на западния в която и да е област. Същото важи за икономиката и всичко останало. Предстои ни много работа, за да се вдигнем, а мнозина от нас не сикат да я вършат. Едни развяват националното знаме и се бият в гърдите, че са патриоти и че сме дали много на света, други се потискат. Но почти никой не се захваща да върши работа и затъваме, затъваме...

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет дек 09, 2004 8:53 pm

Леле-мале, Майндкрайм, за това, че каза, че нямаме силна литература заслужаваш да те набучат на кол и да те линчуват публично. Очевидно си някой неразбран литературен двойкаджия. Но, без да се заяждам повече, ще приема, че си имал предвид, че "в България няма силна фентъзи-литература", ако това изобщо може да се нарече "фентъзи литература", но това е съвсемразбираемо, като се вземе под внимание, че фентъзи-то е сравнително нов и непопулярен жанр тук. Който каквото и да им говори [че четял фентъзи от 15 години видиш ли], тук става въпрос за масовост, а в Б-я, фентъзи-то тепърва ще [и вече е на път] става такова.

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » чет дек 09, 2004 9:03 pm

Понеже ми харесват Вапцаров, Смирненски, Яворов, Дебелянов, както и "Епопея на забравените", трябва да призная, че сгреших - нямаме силна проза. За фентъзи изобщо няма какво да приказваме.

Чак пък двойкаджия... при среден успех на випуска ми в Софийската Математическа Гимназия 5.92 просто нямаше как да падна под шестица и по литература. Но "По жицата" изобщо не ми харесва, както разните други класики. Вероятно Пелинко е бил страхотен автор за своето време, но какво от това?

Дори да ми извадиш един изявен български автор, той няма да направи силно литературно течение, а е птичка, която пролет не прави. Аз харесвам Богомил Райнов и Димитър Димов (не съм чел Талев), но дотам. Последната добра книга на Богомил Райнов е писана преди поне 15 години, а оттогава насам са излизали само глупости. Съвременните ни български автори... просто няма такива.

В крайна сметка, кои са нашите Дъглас Адамс и Пратчет, Хелър и Вонегът, Мейлър и Пузо, Кинг... ? Отговори ми, пък после кол, линч, камшици... каквото искаш и в какъвто ред го харесваш.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет дек 09, 2004 9:09 pm

Основните ми забележки, бяха относно това, че изобщо не се изразяваш правилно в това, което казваш. Виждам, че еволюираш като един бъдещ [дървен] философ.
Понеже нямам желание да ти отговарям,[нито темата да се измества още повече] просто ще ти предложа да си смениш гражданството, с което, представи си, изведнъж тенденциите в българското модерно литературно творчество може да се променят, та да ти дойде сърце на място. :)

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » чет дек 09, 2004 9:26 pm

Да си сменя гражданството можех и аз да се сетя - не е интелигентно решение. Но дали е възпитано да отклоняваш по този начин един въпрос? И можеш ли да посочиш пасажите, които те наведоха на мисълта, че еволюирам "като един бъдещ [дървен] философ"? Или нямаш желание да се напрягаш по тези въпроси?

Между другото, използваните от теб скоби са много популярни в математиката, но почти не се срещат в литературата. Вероятно е проява на оригиналност?

Доколкото аз мога да чета и осмислям текст, основната ти забележка (единствено число!) е, че не съм прав да казвам, че нямаме силна българска литература. И затова се изразявам неправилно? Ето го на правилен български с добър стил на изразяване: "Никога не сме имали силна литература, но съвременната българска литература е пълен боклук".

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет дек 09, 2004 9:47 pm

Ех..ех..ех.. докачливи хора. Нужно ли е да посочвам нещо, което сам си си посочил. По-специално, където пишеш "трявва да призная, че сгреших" изобщо, като се имаш за такъв ерудит, нужно ли е да хабя повече време и постове с това, подробно да ти обяснявам нещо очевидно.

*въздиш*

п.с.
ак овсе още ти е непонятно и неразбираемо, писи един лс и ще обяся всичко дума по дума, ясно и отчетливо.

Mindcrime
Контакти:

Мнение от Mindcrime » чет дек 09, 2004 10:01 pm

Не съм особено докачлив. Но това не означава, че не забелязвам признаците на лошо възпитание, както и изобщо лошото поведение. Намерих слаби места в твоя постинг, ударих по тях и се надявах да успеем да поспорим на малко по-високо ниво от нормалното за този форум. За съжаление, нищо не се получи. В твое лице виждам поредния млад човек с претенции за интелигентност, който няма понятие как да спори.

А лично съобщение няма смисъл да пиша, понеже от твоя последен постинг не само че ми остават неясни неща, а направо нищо не ми е ясно, ако изключим обещанието, че едно лично съобщение би пооправило нещата. Заради самата теб, опитай да се изразиш смислено пред публика.

Отговори

Върни се в “Общи Приказки”