Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Правила и подробности

Тук се провеждат различни форумни игри по Planescape вселената.
Заключена
Потребителски аватар
Tale
Регистриран: ср май 14, 2003 10:17 pm
Контакти:

Правила и подробности

Мнение от Tale » нед май 09, 2004 3:26 pm

Няма какво толкова да обяснявам, но ще кажа най-важното - това, което смятам, че е необходимо.

1. Няма поредност. Който, когато иска отговаря и по колкото пъти иска. Хубаво ще е, ако след всеки
мой пост има поне по един ваш. За да продължа с играта трябва да знам, дали ще правите нещо.

2. Ако по време на играта искате да направите нещо, което не съответства на това, което всички останали
виждат, то направете го със ситен шрифт под действието.

Пример:

Описвате как оглеждате стаята, как сте впечатлени от величествения трон и как падате на колене и се
покланята пред владетелката на това място.

Изисквате по-подробно описание на владетелката!
Правите спот чек!

3. Ако искате да ми кажете нещо само на мен, водещия, то пращайте ми ЛС (Лично съобщение) и ако
се налага аз съответно ще ви отвръщам пак по ЛС. Също ако искате да споделите нещо с някой от
партито, така че другите да не го чуят ЛС е решението. Естествено ще трябва да ми пращате и на
мен по едно ЛС с това, какво сте си говорили.

4. Придържайте се към уклона на героите си. Ще наказвам иначе. Правете си сметка, че се намирате
в Плейнскейп и тук нещата стоят по различен начин. Искате да знаете нещо. Питайте!

5. Ако имате коментари, предложения, критика или просто въпроси офф-гейм, то мястото на такъв вид
постове е в темата за коментари.

6. Битките ще се водят между вас и мен тук на форума. Единствената разлика е, че аз ще хвърлям
всички зарове.

7. Имайте предвид, че това е ролева игра и се иска малко писане. Следователно:

- не ползвайте емотикони, за да изразите чувства - описанието е много по-игрово

- не ме цитирайте или още по-добре - не цитирайте никой

- не коментирайте играта в самата тема за игра - пуснал съм ви тема, там да става лафа
Последна промяна от Tale на ср ное 24, 2004 10:30 pm, променено общо 2 пъти.
The question is not when he gonna stop but who is gonna stop him.

Заключена

Върни се в “Planescape Multiverse Forum Games”