Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[форумно приключение] Warhammer 40K (DH, RT or OW)

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Down
Регистриран: чет ное 12, 2009 7:41 am

Re: [форумно приключение] Warhammer 40K (DH, RT or OW)

Мнение от Down » нед мар 03, 2013 1:20 pm

true story ама Конан май каза, че няма да сме лвл1 аз за това пък и единствената причина да искам да направя Систър е за да видя дали може да се развие до Ливинг Сейнт :)

Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » пон мар 04, 2013 1:02 am

E, това не е до левъла. Технически и в ascention стигаш "само" до сестра-палатин, а ние сме мноого далече от там.

А иначе в Blood of Martyrs има повече за разните еклесиархски неща, но за тях се разбирай с шефа :). Имай предвид, че за да си жив светец подвизите имат по-голямо значение от кариерата. Мисля, че свети Друсий - един от най-големите светци в сектора - е бил living saint по някое време, без изобщо да е бил от еклесиархията. Да си сестра или изобщо cleric сигурно помага, но не е нужно.
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » пон мар 04, 2013 7:18 am

За да си сейнт просто трябва да си постигнал нещо драунд брейкинг както например Солар, но като цяло ливинг сейнтове който би могло да се играе са само Сестри. До колкото видях сейнта е пауър ъпната Канонеса :Д дали в Хересито може да се стигне то Канонеса нз вече :) но щом има Дреаднайт броня WOW би трябвало да има и сейт :Д но както и да е аз вече имам т.н 1 влв клошар :D

Потребителски аватар
4uk4ata
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » пон мар 04, 2013 12:07 pm

Според мен беше голяма дивотия, че в съплемент за дарк хереси вкараха сивите рицари и разните им екстри, но както и да е. Принципно сестрите в inquisitor's handbook-a имат по 1 уникално умение на всяка специализация, но се хваща късно и мисля че бърнваше FP. Blood of Martyrs имаше повече за разни "чудеса" и май не само за сестрите, но като цяло living saint-овете са в Ascention, ако ги има. То да видиш living saint си е епична мотивация ;).

tl/dr - то принципно може, ама не се знае дали играта ще стигне дотам и на колко години ще сме ИИ :) .

Иначе засега още си мисля за половината класи. Ако сте много бойни, мога да пробвам адепт, иначе сигурно ще съм я арбитраторче, я клерик... я псайкър :mrgreen: .
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » пон мар 04, 2013 3:37 pm

pls do a psyker :P принципно съм голям фен на псайкърите, но не ме бива да играя с тях :) в повечето пъти билда backfire-ва срещу мене

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пон мар 04, 2013 3:51 pm

Хаха, това не е ли стандартното =Р
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » пон мар 04, 2013 6:44 pm

Ако говориш за псайкъра да ама все пак не е яло като се взривиш сам :D

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » пон мар 04, 2013 7:54 pm

Ако чукчака ще играе псикарий, тогава аз ще играя арбитратор.
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » пон мар 04, 2013 8:03 pm

Еми явно аз си оставам с Гардсмана

Потребителски аватар
4uk4ata
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » пон мар 04, 2013 11:03 pm

Чакайте сега, чукчата каза, че може би ще играе псайкър (редом с половината друг кариери в играта) и всички скочиха отгоре :mrgreen: Принципно бих предпочел да съм клерик, адепт или арбитратор (особено някое от първите 2, ако сте по-бойни), но може и псайкър. Уондъръре, ти за псайкър ли мислеше? Защото ако ти направиш един, пък аз поп и down сестричка, ще е голямо шоу.

Down, с псайкъра яло няма. Ситуацията "двоен перилс и ми се разказва играта, ама пауъра си го каствам" е напълно реална.

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис

Мнение от Night Wanderer » вт мар 05, 2013 12:02 am

Да, аз мислех за псайкър, ама така и не успях да открия дали ноубъла от инквизиторския наръчник може да е псайкър или не. На едно място в книгата викат, че не може, на другото викат, че може... мислех да отнеса въпроса до Конан тия дни, ма кат гледам не сме се засилили да почваме и затова не съм се разбързал. .

Потребителски аватар
4uk4ata
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » вт мар 05, 2013 2:33 am

Не си спомням къде пише, че може. Нямаше ли една дискусия тук защо не може (примерно че за повечето родове не е приятно да имат вещица от своите), или беше на друг форум. Вместо това просто ги третират като идващи от имперски или кошерен свят.

Ама и ти си си избрал един homeworld :D.

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис

Мнение от Night Wanderer » вт мар 05, 2013 4:57 am

Ми пише го на 20-а страница долу в таблицата, където има вероятност при рандъм генерация да се паднеш ноубъл псикарий.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » вт мар 05, 2013 7:19 am

И аз мисля, че ноубъл не може. Все пак псайкърите с изключение на Астартес ги смятат за нож с две остриета :) Ако Конан даде да съм систър ще е много яко :mrgreen: в протиивен случай продължавам с гардсмана

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » вт мар 05, 2013 8:47 am

Btw за систър коя книга трябва да ползвам - Blood of Martyrs или Inquisitor's Handbook, защото забелязах, че има мега разлика.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » вт мар 05, 2013 9:23 am

Как си правят герои нашите, а Конан никакъв го няма :)
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » вт мар 05, 2013 9:52 am

Е той каза да си направим (поне на мен) а пък ако не го удобри, ще си направим други :D аз лично съм готов с гардсмена, но ми се иска да цъкна систър, но нз коя книга да ползвам

Потребителски аватар
4uk4ata
Контакти:

Мнение от 4uk4ata » вт мар 05, 2013 12:55 pm

Конана беше казал да ползваме core book-a и Inquisitor's handbook, а неща от други съплементи май бяха на режим специално позволение.

Аз лично може да съм предубен - сигурно си видял какво съм писал във форума на цитаделата за сестрите в БоМ - но според мен концепцията в Inquisitor's Handbook-a е по-близко до начина, по който са построени другите кариери. Сестрата в IH oсвен това почва с що-годе нормален гиър (единствено carapace chest-a е малко странен за 1во ниво), въпреки че на нашия левъл вероятно ще караме с нещо по-добро от началния гиър.

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » вт мар 05, 2013 7:13 pm

Дам напълно съм съгласен, че в IH е МНОГО по-балансирана :) за мен няма проблем аз си направих сестра и рицар ей така да пробвам. :P Ако ми се отвори парашута да ги вкара по нататък в кампанията супер, ако не пак добре :D Ааа да бдв кво става с Конана? Беше казал, че тая седмица ще е активен ама май някаде забегна по работа май май.

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » чет мар 07, 2013 1:18 pm

ще се самоцитирам, щото сте прости и не ме слушате
Mr.AWSM написа:
CONAN написа:Пак заминавам за два-три дена, така че уикенда може би ще сетъпна началото. :wink:
тоя изобщо не знае къде се намира, до колкото знам му стапят шлагерите от бачкане, така че, не му вярвайте много много :D

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » чет мар 07, 2013 1:26 pm

тоз пък :D

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » чет мар 07, 2013 1:59 pm

Тъжно ми е да го кажа, но е прав :(
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Down

Мнение от Down » чет мар 07, 2013 2:08 pm

Еми кофти. Аз бях постнал, ако на някой му се играе Онли Уар веднага почваме. Аз периодично си водя скирмишове и мини кампаний. Ако се съберем може да си направим нещо докато Конан се завърне.

Отговори

Върни се в “Метафорум”