Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Анкета, Подписи]Ограничение върху подписите

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
4uk4ata
Регистриран: ср авг 13, 2008 3:01 am
Контакти:

Re: [Анкета, Подписи]Ограничение върху подписите

Мнение от 4uk4ata » ср фев 02, 2011 8:36 pm

Не виждам проблем с подписите. По-добре е според мен ако някой се дразни на картинките, шарениите и тн в подписа на друг, или да се разбере направо с другия, или да съобщи на модератор, който да прецени според случая.
Жрец на всевишната и всемилостива Копърка. Нека се слави името й и множат чадата й, за радост и закрила на човешкия род.

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » пет фев 04, 2011 12:55 pm

Ways написа:Без картинки, без цвят, с линкове.
+1
не че на някой му пука, но и да си кажа и аз.
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср мар 02, 2011 5:09 pm

Влиза в сила новото ограничение за намаляване на подписите(т.е. вариант 4)
Който все още има картинки в подписа, моля да си ги свали.
ум колкото на замажан синигер

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср мар 02, 2011 6:29 pm

Какво стана с:
CTAHuMuP написа:можем всички да сме разумни, да спрем да мрънкаме за глупости и да се занимаваме с всъщност наистина важни неща като наплива на ботове на форума, а не с пълни и абсолютни глупости като подписа на Гънгрейв.
и как Яго изведнъж реши да взима закъсняло некро решение по тема, която не е повдигана от 1 месец? Спря наплива на ботове И решихме все пак да се занимаваме с пълни и абсолютни глупости или има някаква друга причина?
[sblock]Изображение[/sblock]
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » ср мар 02, 2011 7:20 pm

В интерес на истината, това ограничение е в сила от поне две седмици, което установих при опита да махна голямата картинка от подписа си, и да оставя само тънкото банерче. Което съответно ме нервира и оставих и двете..

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » ср мар 02, 2011 7:43 pm

Gungrave написа:В интерес на истината, това ограничение е в сила от поне две седмици, което установих при опита да махна голямата картинка от подписа си, и да оставя само тънкото банерче. Което съответно ме нервира и оставих и двете..
Това е странно, тъй като не виждам нищо хардкоднато което да те спира да сложиш не него, ами и двойно по-високо банерче(едит-мисля че открих проблем, който би резултирал в това, пробвай сега как е).

AngerNogar написа:и как Яго изведнъж реши да взима закъсняло некро решение по тема, която не е повдигана от 1 месец?
Ако бях направил нещо на първият ден без пуснато мнение, щеше да се оплакваш как по-малко активните потребители не им бил даден шанс да реагират.
ум колкото на замажан синигер

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср мар 02, 2011 9:40 pm

Не бе, грешно си ме разбрал. Нито се оплаквам в момента, нищо ще тръгна да се оплаквам за в бъдеще (още повече пък в защита на правата на по-малко активните потребители, за които не ми пука).
Просто останах с впечатлението, че тези които се оплакват от подписите са мрънкала на които им го надънват в сливиците и затова реших вместо да съм мрънкало и да ми го надънят в сливиците - да се възползвам от безплатната рекламна площ както прави и Авто Асистаджията от горния пост.
И съответно след като си направих труда да си направя банери, които да сложа в подписа си - сега не искам и няма да ги махна дори и след иначе любезна молба. Основната причина да не искам да го направя е - че бях заблуден от изказванията на админицията в тази тема, че ще стане каквото те кажат, а подписите не им пречат.
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » ср мар 02, 2011 10:04 pm

Връзки и плач (Q_Q), такъв е животЯ.

Пък АвтоАсист дори не е мой бизнес, а целия негативен PR обирам. Шъ предоговаряме рекламните контракти май :aaaaaaa: :cry3: :pitchfork:

Потребителски аватар
icon
su -
Регистриран: пон май 26, 2003 1:11 am
Контакти:

Мнение от icon » чет мар 03, 2011 9:17 am

Урок по SEO (Search Engine Optimization):

Код: Избери всички

[url]tova-koeto-iskate-da-reklamirate.com[/url]
[/size][/b] ще ви осигури доста по-голямо изложение от:

[sblock]Изображение[/sblock]
“А small man with a big shield will drive the archers mad.”

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » пон апр 04, 2011 3:50 pm

подписите с картинки са за леваци
отидете на небезизвестният български торент тракер, на който няма да правя реклама (за да се сещате, има нещо общо с "Банана Бенд"), ей там всичките леваченца имат по 50000 имиджа в подписите от рода на "аз ползвам 16 ядрен процесор", "аз съм фен на ония филм с вампирите", "приятелката ми има трето зърно" и тн. Схванахте идеята.

Разбира се, възможно е някой да успее да сътвори нещо не-левашко с някъв готин мимидж, и заради това аз съм за максимум 1 имидж и текста няма значение за мен, но така като го поставихте, 5 реда са повече от достатъчни да напишеш всички велики мъдрости, които смяташ, че ще променят живота на хората от форума, така че, 5 реда и 1 картинка макс според мен.

Демокрацията съкс, диктатурата е номер 1

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » пон апр 04, 2011 4:38 pm

Реши да съживиш темата, за да ни покажеш, че си си махнал подписа и си големото дупе ли :P
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » пон апр 04, 2011 5:55 pm

ех, някой неска е супер готин
не те разбирам, искаш да се заяждаме ли? Знаеш ли колко добре се разтоварвам, като нареждам такива смотльовци като тебе. Само че знам, че пак ще ме баннат и заради това няма да ти казвам къв си селянин от Раднево.

Винаги съм смятал подписите и аватарите за гейщина и заради това никога не съм имал. Особенно като гледам твоя аватар, чести казвам, иде ми да се тресна някъде. КАжи бате, ква е историята с малоумния ти аватар? Трябва ли да ми говори нещо, щото нищо не говори? Не е готин, не е смешен, не е свързан с ника ти... помогни ми, изчерпвам се откъм идеи. Тва сигурно трябва да значи, че аватара ти е безидеен.

Относно тъпият ти подпис, прочети отново предният ми пост и ще разбереш защо съм против.

Също, към предният ми пост, мисля, че като изключим някои култови подписи (като "Обичам Лепило") всички други биват игнорирани и поради тази причина трябва да се лимитират.

Не, еби, недей да четеш бате, кажи нещо умно, току виж ти върже майтапчето.

Ама пък от друга страна ти си един шегоубиец....

а, също, съживих темата, щото изобщо не гледам кога е писана, свети ми в жълто, начи е нова. + тва, никоя дискусия не е приключила, щом аз не съм се изказал в нея!

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пон апр 04, 2011 6:02 pm

:ymca:
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Заключена

Върни се в “Метафорум”