Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Добре ли се справя администрацията(освен Яго)?

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.

Да
9
36%
Не
7
28%
Мен извънземните са ме отвличали, като малък и са си правили експерименти ... няколко пъти ...
9
36%

Общо гласове: 25

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » ср ное 24, 2010 6:33 pm

След като има тема за оценка на администрирането на Яго, реших че няма да е лошо да има и такава тема за останалата част от администрацията, да не се чувства пренебрегната от всенародната любов. Както вече сте забелязали, при мен никога няма дискриминация и винаги има трети отговор, за всички битове, които чувстват нулата, като прекалено празна, а единицата като прекалено пълна ... (или пък нищо не разбират от това изречение)

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Re: Добре ли се справя администрацията(освен Яго)?

Мнение от Morbeo » ср ное 24, 2010 6:39 pm

Аа, връщаме се на добрите стари теми "Каква паста за зъби ползвате?".

Защо се отваря тема която е очевидно тролене? Знам че ще има моментално аргументиране, с крилати фрази and whatnot. Не разбирам каква е целта. Global awareness за злия деспотизъм? Очаквам някое фиаско като ребелиън 2.
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

Потребителски аватар
Gallean
Регистриран: чет юни 09, 2005 9:05 pm

Мнение от Gallean » ср ное 24, 2010 6:45 pm

След "отвличали" няма запетая.

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » ср ное 24, 2010 7:29 pm

Obvious troll is obvious. And unfunny. Изображение

Потребителски аватар
icon
su -
Регистриран: пон май 26, 2003 1:11 am
Контакти:

Мнение от icon » ср ное 24, 2010 7:57 pm

Първо трябва да се дефинира, кой и какво е администрцията, кой в какво си пъха гагата.

Впечтлението с което оставам е, че разни хора уж са администрация, пък хем не се занимавали, а накрая разни хора дето не са администрация, участват в обсъждания и взимане на решения. Дали е така нямам идея, но такова впечатление се създава.
“А small man with a big shield will drive the archers mad.”

Потребителски аватар
Mushrambo
Регистриран: пон окт 10, 2005 9:32 pm

Мнение от Mushrambo » ср ное 24, 2010 9:19 pm

Тука съм пас, защото може би нещаат са и да и не ииии защото и да са ме отвличали извънземните не знам си колко пъти то са ми промивали мозъка и нямам спомен ...

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Мнение от Azmodael » ср ное 24, 2010 9:48 pm

Липсва отговор "Каква администрация?"

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » ср ное 24, 2010 10:23 pm

Абе незнам за администрацията, но ако зависеше от мен поредната анкетна полюция, подклаждаща така популярното (явно) тук тролене и интригантство да е в коша, а автора и пратен в заслужена почивка с бананче боднато в спаначената фабрика.

Пък поне имайте доблеста да си изразите недоволството в прав текст, като имате проблем с Миро.. аман от п***и, за които точката на най-ниско съпротивление са постчетата с недомлъвки, вместо мъжка приказка в очите.

:wink:

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Контакти:

Мнение от xsmind » чет ное 25, 2010 7:43 am

Gungrave, написал си някакво постче с недомлъвки, кой има проблем с Миро и какво изобщо искаш да кажеш?

Gallean-е, прав си за запетаята, ама не бях сигурен дали няма да ресетне гласовете и затова не я смених.

Потребителски аватар
icon
su -
Контакти:

Мнение от icon » чет ное 25, 2010 8:58 am

icon написа:
CTAHuMuP написа:
icon написа:По-скоро да, но комапанията в която се движи му влияе зле :P
Изобщо не си прав, въобще по никакъв начин не влияя на Яго, човекът обикновено прави обратното на това, което предлагам. Ъъъ, мен визираш под "зла компания", нали?
Да, не харесвам твоите схващания за форум, управление и отношения, но не само. По никакъв начин не изключвам влиянието и на други хора, например Авис и дори Ян, като включвам и себе си в това число. Имах предвид форума, като цяло. Влияем му зле в ролята му на администратор.
Аз имам "проблем" с Миро, по точно със схващанията му относно форума. Евентуално Авис да е казвал нещо с подобен смисъл, но нека да не говоря от негово име. не се сещам някой друг да е изразил негативно мнение за Станимир, иначе.

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Контакти:

Мнение от xsmind » чет ное 25, 2010 10:14 am

Има тема в която пише кой, кой е: http://forums.rpgbg.net/viewtopic.php?f ... 80#p147364
Ако искате отделна тема само за Станимир, можете да си направите такава.

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Мнение от AngerNogar » чет ное 25, 2010 10:26 am

От тази тема само става ясно, че Lord Vader има шизофрения.
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » чет ное 25, 2010 11:03 am

icon написа:Първо трябва да се дефинира, кой и какво е администрцията, кой в какво си пъха гагата.

Впечтлението с което оставам е, че разни хора уж са администрация, пък хем не се занимавали, а накрая разни хора дето не са администрация, участват в обсъждания и взимане на решения. Дали е така нямам идея, но такова впечатление се създава.
Нормално първо бих написал нещо от рода на "Аз не съм разни хора, не съм и компания на Яго, имам си име, всеки го знае и когато някой има проблем с мен може да го използва, не да ми пише с недомлъвки, ако иска да започна да го уважавам", но виждам, че вече сте изяснили този въпрос. Следователно ще мина направо по темата.

Тъй като очевидно аз и единствено аз бъркам в гъза на Ицон с действията и изказванията си и той няма да спре да мрънка докато си "пъхам гагата", а той всъщност просто според мен изказва цялостното обществено мнение, е крайно време да разсея всеобщата заблуда, че аз правя нещо на този форум, че имам власт и че нещо зависи от мен. Простата истина е, че съм никой. Всичко, което се случва на форума, си е от Яго, който всички обичат (справка - другата анкета). Аз имам само една голяма уста и едни права, които не използвам за нищо административно. В последните месеци единственото свързано с администрация нещо, което съм направил с правата си, е да сменя името на секцията за компютърни игри. През останалото време ги използвам само за поддръжка - направи ми секция за игра, смени ми ника, ала-бала. Административни дейности, каквито са банване и модериране, пък не извършвам с правата си почти никога. На теория имам същите права като Яго, и двамата сме администратори, но на практика сме се разбрали, че той си е администраторът и, вярваш или не, но аз уважавам командната верига и ако Яго дойде и каже, че някога съм правил нещо без да го питам (с изключение на името на компютърната секция) ще се прекръстя на Вивиан. Общо взето съжалявам, че ти разбивам илюзиите, но форумната ти немезида, архиврагът ти от Петицата, серийният ти ролеви тормоз е почти кръгла нула.

Администрация, според мен, са администраторът (който не се покрива от тази анкета) и модераторите, които по ред на номерата са Чефито, Габрово, Кофата и Чочи-бочи. Тях трябва да оценявате тук, не мен, аз не върша нищо на тоя форум, освен да правя масакри (т.е. дефакто отварям работа на администрацията), което явно за потребителите е достатъчно, за да си мислят, че аз съм причината за всичките им нещастия. Всъщност ако някой е нещастен от нещо административно (вярвам, че такива са единици и всички си ги знаем кои са всъщност), то причината е в някой от тези 5 души. Голямата драма е, че тази анкета е опорочена от самото й начало, защото хората, гласували "не", най-вероятно в голямата си част са гласували така заради мен, т.е. горките модераторчета страдат заради голямата ми уста, която само дрънка, а не администрира.

За да бъда напълно честен трябва да кажа, че отделно от тези 5 души някакво мизерно влияние може да се каже, че имаме аз и Конан, които сме част от т.нар. "екип" на форума и уж участваме в обсъжданията в Задна стая, но истината е, че това не е демокрация, предложенията не се гласуват, а само се обсъждат, и ние двамата (или аз в частност, тъй като аз съм черната овца) не можем да повлияем със сила на решенията, взети от Яго, защото той взема решенията самичък, след като изслуша всички. Аз лично съм доволен от тази ситуация в момента, защото както знаем от другата анкета Яго е най-добрият администратор.

И да обобщя, защото както обикновено постът ми стана разхвърлян (благодарение най-вече на дългите обяснения, породени от поредните безпочвени и смехотворни обвинения в кукловодство). Администрация са Яго - администратор, Чефито Габрово Кофата Чочан - модератори. Аз и Конан НЕ администрираме форума (аз - в много много много редки случаи), ние сме техническа поддръжка и членове на екипа. Екипът, от своя страна, се занимава с някакви обсъждания и прочее, но решенията в крайна сметка се вземат от Яго, as it should be.

Дали аз и Конан трябва да сме членове на екипа или решенията трябва да се обсъждат само между модераторите и администратора е отделен въпрос, който си струва да се зададе. Дали въобще има нужда от цял екип, който да се занимава с малък форум като нашия, също е тема на друг разговор. Дали, така и така има екип, той трябва да се занимава и с нещо полезно за форума, а не само да кеси в Задна стая и да се чуди кого да банне, е не по-малко интересна дискусия. Имам мнение по всичко това (което не учудва никого вероятно), но те не са обект на сегашната анкета. Ако някой иска да ги обсъжда - да си пусне друга тема, с удоволствие ще споделя мъдростта си с простолюдието.

И накрая, но не на последно място, трябва да кажа...
а) защото е вярно
б) защото Ронин поради някаква причина се забавлява на това
в) защото тя утре има рожден ден и навършва прекрасната възраст от 18 години
г) защото ако си го пожелавам достатъчно често накрая ще се сбъдне
...че все още искам да се оженя за Чочан.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » чет ное 25, 2010 11:20 am

Аз дори не съм в графа модератори, а в "други" :Р
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет ное 25, 2010 11:28 am

Ахахах верно. Вероятно това описание датира от времето, когато ти не се обаждаше в Задна стая (aaah, the good old times), но сега си по-вокъл и зла и от мен, така че е време за ъпдейт!
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
icon
su -
Контакти:

Мнение от icon » чет ное 25, 2010 11:52 am

Под пъхане на гагата нямам предвид теб Станимире, защото ти си част от администрацията (поне на хартия) и си в правото си, колкото и да не ми харесва едно или друго. Под пъхане на гагата имах предвид хора дето не са от администрацията (както бях писал и по-горе). И не мрънкам, а уточнявам за тези, които са разбрали-недоразбрали, че "недоволния" от Миро съм Аз. Като цяло ми е през *. Мнението не ми е единствено, нито пък има чак такава тежест.

Ух, изобщо не ми се влизаше в обяснения и ако не ме беше зачекнал Миро за "лошата компания" полу-на-бъзик коментар, нямаше изобщо и да се опитвам да пояснявам и плямпам. Как да е, anyway.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет ное 25, 2010 11:57 am

Ами в такъв случай се чувствам длъжен да кажа две неща. Първо извинявай за стената от текст, пълна с рант, явно съм те разбрал грешно, не знаех, че вече сме приятелчета. И второ - след като не съм аз лошия, то абсолютно не те разбирам, какви са тия хора, които си пъхат гагите някъде? Аз лично не знам за някой извън екипа, който да пъха каквото и да било в каквото и да било друго, assuming even, че и хората от екипа го правят in the first place.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » чет ное 25, 2010 11:59 am

Аз съм учуден, че Станимир толкова се връзва на полу-шеговитото изказване на икон, след като пусна другата тема, от която започна спама.
Освен това, чакам Миро да си смени името на Вивиан, без да ми се налага да му напомням защо.
Или да купи вкусно хлебче на Конан.
И без това, след Катаклизма, Конан ще му ги купува на него.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Контакти:

Мнение от xsmind » чет ное 25, 2010 12:00 pm

В такъв случай под хора извън администрацията(на хартия), които си пъхат гагата, icon сигурно има предвид мен?

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет ное 25, 2010 12:01 pm

Ако Icon както и останалите ХОРА тм. просто използваха имена, сигурно нямаше да стават такива мистерии и сапунени сериали :Р

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » чет ное 25, 2010 12:30 pm

Администрацията (освен Яго) се състои от:
1. Станимир, който е дебел и готЯн и всички го обичат и освен това не прави нищо по модериране/администриране на форума;
2. Чочан, която е слаба и готЯна (и секси) и всички я обичат и освен това не прави нищо по модериране/администриране на форума;
3. Вейдър, който е кльощав и готЯн (и с голям... нос) и всички го... харесват и освен това не прави нищо (такава му е политиката на модериране);
4. Кор Ангар, който не го знам как изглежда и дали му се кефят хората, а и си модерира, но пък не съм видял някой някога изобщо да се е оплакал;
5. Моя милост, който е дебел, задръстен и никой не ме обича и освен това съм лошото ченге на администрацията, защото извършвам повечето банове напоследък.

Така че, всички, които са гласували "Не", защо не дойдете да ми го кажете в лицето, като мъже или жени, или Яне Янев :evileye:

ПП Ако някой дори за момент си е помислил, че горното е писано насериозно (освен частта, че Чо е секси, това си е вярно :love: :cheer: :heart: ), да ходи да се прегледа на психиатър :P
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет ное 25, 2010 12:36 pm

lowstef написа:...Чо е секси...
Долу ръцете от нея, кучко такава!

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет ное 25, 2010 12:37 pm

Ае умрете и двамата.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » чет ное 25, 2010 12:45 pm

Хей, аз само казах, че е секси, ти си тоя дето иска да се жени, прав ти път.

Ъ, Чо, от теб зависи, храната в Събота може да бъде с аромат на бадеми, аз обичам бадеми.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » чет ное 25, 2010 12:47 pm

ChoChan написа:Ае умрете и двамата.
Srsly.
Задръствате напълно сериозната и конструктивна тема с личните си драми.
ум колкото на замажан синигер

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет ное 25, 2010 12:50 pm

Sorre

Потребителски аватар
icon
su -
Контакти:

Мнение от icon » чет ное 25, 2010 1:05 pm

Щях да кажа имената в случай, че си спомнях кой какво точно мътеше водата, наливаше масло у огиня и т.н. миналия път, когато имаше "народни брожениия". Просто тогава останах с такова впечатление - за хаос, гузна администрация, администрация на мнение "що не ходите да се...перете". Като честно казано тогава ме издразни както Станимир, така и Авис.

Станимире никога не сме били приятели, просто защото не се познаваме, но не съм те писал във графа "злодей". Просто ме издразни едно време с думи, които за мен са недопустими и отношение, което за мен администратор на форума не бива да си позволява.

СТИГА ТОЛКОВА ДРАМА! Стига толкова драматургия! Ебах го, по толкова категоричен и еднозначен начин ли възприемате хората, да го еба.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет ное 25, 2010 1:22 pm

icon написа:Просто ме издразни едно време с думи, които за мен са недопустими и отношение, което за мен администратор на форума не бива да си позволява.
Съгласен съм, макар и не абсолютно, с това ти мнение, но тук идва фактът, че откакто "откраднахме форума" преди около година аз НЕ СЪМ администратор. Съжалявам, че не мога сериозно да погледна на "екипа" и членството си в него или пък на позицията си на "заместник администратор", но това е положението. Аз лично не се чувствам като официално лице, администратор или каквото и да е. В началото след "кражбата" често споменавах в постовете си, че мнението ми няма нищо общо с "екипа" и го изказвам в качеството си на потребител, не на (заместник-)администратор, ама по едно време ми писна и спрях да го правя, което не значи, че в един момент по магически начин моето мнение е започнало да изразява това на останалите от "екипа" или пък на Яго.

Така че с една дума ноо мъй ят, ама ще си позволявам каквито си искам думи и отношение, поемайки си цялата отговорност и последствия за тях сам-самичък без да обременявам "екипа" с тях, защото не гледам сериозно на цялата политическа принадлежност към някакво имагинерно управленческо тяло. Това е просто форум.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » чет ное 25, 2010 1:26 pm

Защо не се отпишеш от "екипа" тогава и да си махнеш админ правата, като толкова не си и не щеш? Не спирам да се чудя. :)

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » чет ное 25, 2010 1:30 pm

Аз? Да си тръгна сам? НИКОГА! Ще трябва да ме изгоните, за което аз пък не спирам да се чудя защо още не сте направили. :)

Отговори

Върни се в “Метафорум”