Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Форумна] DnD 3.5?

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Re: [Форумна] DnD 3.5?

Мнение от CTAHuMuP » пет май 14, 2010 4:41 pm

Ми като ще си говорим хипотетично тъй и аз да са обадя - ако 3.5 не беше по-тъпа от 4Е, щеше да е по-яка.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пет май 14, 2010 5:46 pm

character builder
*worship*
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Асен
Регистриран: съб юни 07, 2003 9:20 am

Мнение от Асен » пет май 14, 2010 11:55 pm

CTAHuMuP написа:Ok, I withdraw the last one, не съм чел PHB2 за 3.5 (дори не знаех/помнех, че има такава, но ще го запомня за следващия път, когато НЯКОЙ се разбучи, че "излиза поредната книга от конвейра").
Всъщност знам, че си чел ПХБ2, защото помагаше в организацията на форумната на Авис ;) . Аз пък ползвах клас Рицар от ПХБ2, и бях пренасочен към теб за съвети и проверка на механиката, като получих и двете, при това - качествени.
Дали я помниш е друга тема, но си я чел със сигурност 8) !
And Jesus said unto them, "And whom do you say that I am?"
"You are the eschatological manifestation of the
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » съб май 15, 2010 1:00 am

Не съм я чел ве, мой. Уизардс бяха пуснали някво инфо за фийтовете от ПХБ2 и пълно описание на класа Рицар така, както щеше да е в книгата, и това е единственото, което съм чел от нея. Бил си късметлия да ме питаш точно за това, което съм чел. Питаш откъде знам всичко това, след като вчера следобяд дори бях забравил, че има такава книга? Ами защото си намерих (смея да кажа брилянтната) статия за Рицаря и в увода й пише всичко :) Така че, съжалявам, но не съм чел ПХБ2 за 3.5.

П.П. "Това е твоят клас" хахаха. Класика.
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
urut
Регистриран: пет фев 24, 2006 11:05 am
Контакти:

Мнение от urut » съб май 15, 2010 11:39 am

От един от постовете на Стан останах с впечатлението че високо ниво герой в 4е има 9-10 магии.
Това вярно ли е?
Ако съм 10 ниво маг който цял живот е сбирал арканно познание най накрая ще завърша с 9-10 магии общо?
Ще ми се наложи ли да избирам дали да си взема магическа светлина или телепорт?

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » съб май 15, 2010 12:28 pm

urut написа:От един от постовете на Стан останах с впечатлението че високо ниво герой в 4е има 9-10 магии.
Това вярно ли е?
Прочети системата, за да си отговориш на въпроса най-добре, но най-общо казано, на високите нива wizard има базовите неща като светлина, звук, илюзионизъм, има 2 at-will магии, които са неща от типа на "гръмотевица натъркалва 3-4 близки хора", няколко магии които се ползват веднъж на енкаунтър, няколко магии които се ползват веднъж на ден и толкова магически ритуали, колкото е решил да научи(правенето и ученето на ритуали си има цена в материали или пари). Неща като телепорт, съживяване и др. са ритуали.

Героя ми за тази игра ще е Warblade 90% сигурно ако хамелеона позволява тази книга, Cleric 90% ако не я позволява.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Асен
Регистриран: съб юни 07, 2003 9:20 am

Мнение от Асен » съб май 15, 2010 1:06 pm

CTAHuMuP написа:Не съм я чел ве, мой. Уизардс бяха пуснали някво инфо за фийтовете от ПХБ2 и пълно описание на класа Рицар така, както щеше да е в книгата, и това е единственото, което съм чел от нея. Бил си късметлия да ме питаш точно за това, което съм чел. Питаш откъде знам всичко това, след като вчера следобяд дори бях забравил, че има такава книга? Ами защото си намерих (смея да кажа брилянтната) статия за Рицаря и в увода й пише всичко :) Така че, съжалявам, но не съм чел ПХБ2 за 3.5.

П.П. "Това е твоят клас" хахаха. Класика.
Буахахахаха - я познай сега аз откъде го избрах тоя клас :D ? За улеснение, колко книги по D&D извън базовите съм чел според теб ;) ?

Както и да е, поне навремето си знаел, че има такава книга, дали си го спомняш, е друга бира.
And Jesus said unto them, "And whom do you say that I am?"
"You are the eschatological manifestation of the
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » съб май 15, 2010 6:22 pm

Yago написа:Героя ми за тази игра ще е Warblade 90% сигурно ако хамелеона позволява тази книга, Cleric 90% ако не я позволява.
Ако не нямате някой хийлър, може би ще е по-добре да си клерик, но бъди Warblade, щом ти се играе ;)
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » нед май 16, 2010 1:57 pm

Хийлърите са за мамините синчета. Истинските мъже сами оздравяват ;)
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Gungrave
Познава шефа на RABAT
Регистриран: вт апр 25, 2006 5:48 pm

Мнение от Gungrave » нед май 16, 2010 2:04 pm

Night Wanderer написа:Хийлърите са за мамините синчета. Истинските мъже сами оздравяват ;)
:offtopic: :myeye: :offtopic:

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » нед май 16, 2010 5:46 pm

И понеже все оф-топикваме към 4Е, да кажа за уизарда високо ниво:
Първо, има си книжка, и дневните и ютилити заклинанията му всъщност са по 2 на ниво. Има си и фийтове, при които можеш да имаш по 3 и май веднъж успях и по 4 на ниво да взимам. Като добавим, че може да си взима и фиийтове за допълнителни ютилити пауъри (и естествено ще си взима от тези с Аркана, които на практика са си магии), като отчетем и че получава по два безплатни ритуала на всеки пет нива (освен двата на първо) плюс възможност да си взима колкото и каквито си иска други...
А, да, има си и кантрипчетата (светлина, призрачни звуци, мейдж хенд, престидиджиджибиджи).

А, сега гледам, че има и Тоум ъф рединес, което ти дава още един пауър да си избираш.

Ето списък на магии за 10то ниво уизард в 4е (оптимизиран за брой магии, могат и да са други, важна е бройката):
[sblock]Book of Undeniable Fire +2: Summon Hell Hound
Book of Undeniable Fire +2: Wall of Fire
Skill Power: Arcane Senses
Tome of Readiness: Lightning Bolt
Wizard at-will 1: Chilling Cloud
Wizard at-will 1: Magic Missile
Wizard encounter 1: Force Orb
Wizard daily 1: Arcane Whirlwind
Wizard daily 1 Spellbook: Horrid Whispers
Wizard daily 1 Spellbook: Freezing Cloud
Wizard daily 1 Spellbook: Grease
Wizard utility 2: Shield
Wizard utility 2 Spellbook: Feather Fall
Wizard utility 2 Spellbook: Expeditious Retreat
Wizard encounter 3: Fire Shroud
Wizard daily 5: Web
Wizard daily 5 Spellbook: Stinking Cloud
Wizard daily 5 Spellbook: Phantasmal Assailant
Wizard daily 5 Spellbook: Fireball
Wizard utility 6: Wizard's Escape
Wizard utility 6 Spellbook: Dimension Door
Wizard utility 6 Spellbook: Dispel Magic
Wizard encounter 7: Thunder Cage
Wizard daily 9: Lightning Serpent
Wizard daily 9 Spellbook: Tome of Transposition
Wizard daily 9 Spellbook: Mordenkainen's Sword
Wizard daily 9 Spellbook: Taunting Phantoms
Wizard utility 10: Blur
Wizard utility 10 Spellbook: Mass Resistance
Wizard utility 10 Spellbook: Mirror Image[/sblock]
Освен това има поне пет ритуала - 3 първо ниво и 2 на пето (или по-ниско). А и още колкото ритуала си купи.

ПП Докарах ги до 30 магии. Без ритуалите. Има и още 4 кантрипа.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Azmodael
Регистриран: чет юни 03, 2004 9:10 pm
Контакти:

Мнение от Azmodael » нед май 16, 2010 7:31 pm

Я да видим сега. Махаме at-will-ките, щото са меле бейсик атак еквивалент.
28
Махаме паърите от спелбука, щото те са в спелбука и реално не се ползват, а само заменят основните
13
Махаме том оф рединесс, щото има доста по-добри имплементи, а излишни пари нема.
12
Махаме книгата с огъня, щото тя е опционална.
10

Уизард по 3.5 докарва 10 (различни) магии на 4 ниво ако не се лъжа и то без да броим 0 ниво ;)

От ритуалите махаме всички ритуали, които не са поне 5 нива под героя (щото за да ги купим тряя да ходи гол уизарда).

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » нед май 16, 2010 8:18 pm

На твоята логика, трябва да махнем всички ниско ниво магии и от 3.5 уизарда, защото може да ги прави повечко. :roll: С хейтърска логика далеч се стига, особено когато сравняваш две почти коренно различни системи с различен замисъл.

Ше ми е готов героя скоро, пускам си го довечера или утре сутрин.

Потребителски аватар
urut
Регистриран: пет фев 24, 2006 11:05 am
Контакти:

Мнение от urut » нед май 16, 2010 8:29 pm

Еммм аз ли бъркам или 3.5 Мага може да има всяка магия която поиска (стига разказвача да не е зъл).
Тоест 4е Мага е нещо като чародей с интелект?

Аз не говоря само за това колко прави на ден. Въпроса е колко е гъвкав мага когато може да се подготви.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » нед май 16, 2010 11:00 pm

Мисля, че за да разбереш какво е мага в 4е, трябва да попрочетеш малко от системата. Трудно може да се направи паралел с 3.5 откъм системна гледна точка в частта с комбат механиката. :)
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » пон май 17, 2010 12:28 am

hameleona написа:ми, за сега ще сте в Брил, а какво има отвъд - не съм мисли, честно казано. Оставям го бяло поле, за да ви дам пълна свобода в изграждане на персонажите. Т.е. колкото и да ви е неприятно, сетинга до голяма степен ще се гради в движение. Ако има някакви въпроси за самия Брил - двайте.

ето и картата на града... още си изяснявам, кой номер, какво е, така че ще ги постна по-късно ;)
[sblock]
Brill.JPG
[/sblock]

едит: утре ще е... трябва да променя и номерацията, а и да добавя нови... пффф...
в крайна сметка, ще ползвам картата като по-общ ориентир, а не свръх-важна част от играта. За да имате представа кое какво е:
Ключ
1. Civic district
2. Fine shops
3. Wealthy residential district
4. Average residential district
5. Dwarf neighborhood
6. Garrison
7. Gnome neighborhood
8. Guildhall district
9. Marketplace
10. Temple district
11. Caravan district
12. Fisher’s wharf/Waterfront
13. Inn/Tavern district
14. Red-Light district
15. Shantytown
16. Slave quarter
17. Slum/Tenement district
18. Tannery district
19. Warehouse district

Ключа и картата са взети от Cityscape.
Всъщност, отчаяно чакам форум, а вече идея си нямам на кого да пиша за тая работа...
Ако случайно някой с възможността да го създаде се вясне в темата:

Име на Играта: The Final Countdown
Описание: Седем дни, в които група герои трябва да се справят с наглед непосилната задача да осъществят свадбата между наследниците на едни от най-влиятелните търговски фамилии в Град Брил.

Допълнително: По ред причини героите ви не са абсолютно наясно, каква е картинката в града, през последните три седмици. Били сте пратени на търговско плаване и тъкмо се прибирате, когато започва цялата история.
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » пон май 17, 2010 12:43 am

urut написа:Еммм аз ли бъркам или 3.5 Мага може да има всяка магия която поиска (стига разказвача да не е зъл).
Тоест 4е Мага е нещо като чародей с интелект?

Аз не говоря само за това колко прави на ден. Въпроса е колко е гъвкав мага когато може да се подготви.
За да се сдобие с тях, трябва да си ги купи. Иначе има по две на ниво. Толкоз. Ритуалите в 4Е не са чак толкова скъпи, между другото, особено предвид, че те са нещо като групов ресурс и за някои от тях парите могат да дойдат от съюзниците.

Петре, много си тъп. А уизарда в 3.5 да не би да е вървял винаги със всички подготвени магии? И кой десето ниво уизард е вървял с 5-6 подготвени магии на първо ниво, а не само с една (обикновено меджик мисъл). Всичките магии от книгата дето ги махна с толкова лека са точно същото. А за тоум ъф рединес и за книгата с още две магии следва да ти напомня, че това е билд оптимизиран именно за гъвкавост. Само не ми обяснявай, че всички уизарди в 3.5 са били правени за гъвкавост. Спомням си един такъв, който само Дезинтегрейт правеше (сплитнат, туин-рейнат, максимизиран) и заради него имахме по две битки на ден макс (щото като му свършеха високонивейните магии и умирахме прави). А от ниските нива подготвяше само Диспел (щото в 3.5 някои битки се превръщаха в едно протяяяяяжно дипслеване между уизардите, докато другите умирахме от скука) или разните там летенета и невидимости и прочее лайна (които правеха всичко безсмислено, щото докато рейнджъра ми хвърли достатъчно хайд за да се скрие, ти просто ставаш невидим и на всички не-кастъри просто им се иска да те изнасилят). Всъщност, сега като се замислям, повечето неща, които се подготвяха в 3.5 бяха с цел евентуално да се контрират разни други неща, чиято пък единствена цел е да те преебат. Летене, щото всички летят, та трябва и ние. Невидимост, но и премахване на невидимост (и магическо зрение и какво ли не още), щото има и други тарикатчета, дето стават невидими. Мрак, ама и светлина, щото някой може да ни пусне мрак на самите нас. Поне 2/3 от цялата "гъвкавост" беше заделена за правенето или контрирането на неща, дето сега ги няма, а и по-добре че ги няма.

ПП След наспиване:
Ако ще "махаш" от списъка, махни магиите от Remembered wizardry, защото са ограничени до раса (дева) и в този смисъл са вече прекалено специализирани и може да не може да се ползват в някои кампании. Но освен тях трите, всичко останало е достъпно за всякаква раса и може да се впише във всякакво изискване за кампания (освен ако водещия не е поставил условия, че всички трябва да се биете с тояги*, което си е... :roll: ), стига играча наистина да иска да набляга на гъвкавост на уизарда си.

*При положение, че има съвсем разумни билдове за файтър и рейнджър с тояги, взимайки предвид, че стафът е най-универсалния имлемент, като добавиш и че монахът може да е с тояга, а и някой клерик може да го ползва като резервно меле оръжие, то проблемът не е дали може да се направи функционална група. Просто е адски глупаво да се поставя като изискване.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пон май 17, 2010 9:17 am

Анорион Elf, Cleric1

Neutral Medium Humanoid(elf)
Init 02; Senses: Spot +3; Listen +3
Languages: Common, Elven
Combat
AC 16; Touch 12; Flat-footed 14
(10+02 Dex+04 Armor)
hp 9
Fort 04 (03base + 01 Con),
Ref 02 (00 base + 02 Dex),
Will 06 (03 base + 03 Wis)
--------------------------------
Speed: 20 ft
Melee: (Greatsword) +4, 2d6+4, (19-20/X2), (slashing)
Ranged: (Longbow) +2, 1d8+0, (20/X3), (piercing), (100)
Base Attack: 00; Grapple 03
Attack Options: -
Special Actions:
Special Qualities:Healing Spells at +1 Caster Level
General
Attributes
STR 16 (+3) [XX Temporary]
DEX 14 (+2) [XX Temporary]
CON 12 (+1) [XX Temporary]
INT 08 (-1) [XX Temporary]
WIS 16 (+3) [XX Temporary]
CHA 10 (+0) [XX Temporary]

Feats: Power Attack

Skills: Concentration +5
Spells
Spells per day
0 level - 03
1st level - 02+01(Domain)
Spells Readied
Level 0 [DC 13] Light, Mending, Purify Food and Drink
Level 1 [DC 14] Bless, Bless, Cure Light Wounds(Domain Spell)

Caster Level: 1
Possessions
Scale Mail, Greatsword, Longbow, Staff, дрехи, дрехи 2, огниво, сапун, игли и конци
История и характер
Детство в манастир. На фентъзи джедаи. Които следват милостив, принципен бог на войната. Може да се казва Dayshield.
Външен вид
Небоядисани памучени широки дрехи, копринено покривало на лицето и главата. Правилни черти на скулестото лице, без особености, тънки устни, сиви очи, къса руса коса. Суха, като обветрена кожа. Висока, тънка фигура с широки рамене и длъгнести ръце.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон май 17, 2010 10:27 am

Ето ви форум: http://forums.rpgbg.net/viewforum.php?f=100

Оправих правописната грешка в описанието на играта (свадба с "д") и написах град с малко "г" както си трябва. Честит да ни е стотния форум :)

Jager
Регистриран: пон юли 10, 2006 5:10 pm

Мнение от Jager » пон май 17, 2010 12:01 pm

Беренд Торан Male Human Ranger 1
N M Humanoid (human)
Init +7; Senses: Spot +6; Listen +6
Languages: Common, Elf
Combat
AC 16 (Bow or Two Handed Sword) or 18 (Sword'n'shield); Touch 13; Flat-footed 13 (Bow or Two Handed Sword) or 15 (Sword'n'shield)
(10+3 Dex+3 Armor+3 Shield+0/+2 Size+0 Natural+0 Deflection+0 Misc)
hp 10
Fort +4 (+2 base + 2 Con + 0 Magic + 0 Misc),
Ref +5 (+2 base + 3 Dex + 0 Magic + 0 Misc),
Will +2 (+0 base + 2 Wis + 0 Magic + 0 Misc)
--------------------------------
Speed: 30ft
Melee: (Longsword and shield) +3, 1d8+2, (19-20/x2), (slashing) or (Dagger) +3, 1d4+2, (19-20/x2), (slashing or piercing)
Ranged: (Short Bow) +4, 1d6, (20/x3), (piercing), (60ft) or (Dagger) +4, 1d4+2, (19-20/x2), (slashing or piercing), (10ft)
Base Attack: +1; Grapple +3
Attack Options: -
Special Actions: -
Special Qualities: -
General
Attributes
STR 14 (+2) [XX Temporary]
DEX 16 (+3) [XX Temporary]
CON 14 (+2) [XX Temporary]
INT 12 (+1) [XX Temporary]
WIS 14 (+2) [XX Temporary]
CHA 08 (-1) [XX Temporary]

Feats:
1st: Quick Draw
Human: Improved Initiative
Ranger 1st: Track
Ranger 1st: First Favored Enemy: Humanoid (Human)
Ranger 1st: Wild Empathy
Ranger 1st: Weapon Proficiency (Simple)
Ranger 1st: Weapon Proficiency (Martial)
Ranger 1st: Armor Proficiency (Light)
Ranger 1st: Shield Proficiency (Light and Medium)

Skills:

Appraise (int) +1
Ballanse (Dex)+2
Bluff (Cha) -1
Climb (Str) +3
Concentration (Con) +2
Craft (Carpentry) (Int) +2
Diplomacy (Cha) -1
Disguise (Cha) -1
Escape Artist (Dex) +2
Forgery (Int) +1
Gather Information (Cha) -1
Heal (Wis) +2
Hide (Dex) +6
Intimidate (Cha) -1
Jump (Str) +2
Knowledge (dungeoneering) (Int) +2
Knowledge (geography) (Int) +1
Knowledge (nature) (Int) +3
Listen (Wis) +6
Move Silently (Dex) +6
Ride (Dex) +3
Search (Int) +5
Sense Motives (Wis) +2
Spot (Wis) +6
Survival (Wis) +6
Swim (Str) +1
Use Rope (Dex) +3
Possessions
Explorer's Outfit
Studded Leather Armor
Large Wooden Shield
Short Bow
Long Sword
2x Dagger
Quiver (20 arrows)
Backpack
Waterskin
Bedroll
Sack
Tindertwig
3 torches
5x days trail rations
Lantern Hooded
5 pt oil
2x sunrod
Smokestick
Rope, silk
Grappling Hook
2x Calltrops
История и характер
Външен вид

Jager

Мнение от Jager » пон май 17, 2010 12:08 pm

Добавка към персонажният лист - в момента героят ми е с Medium Load, но при започване на играта ще се разберем с някой от екипа да носи лампата, припасите, въжето, куката и прочее неща, които ще сведат натоварването под границата за Light Load.

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » пон май 17, 2010 1:38 pm

Броднико, Ягер, моля пуснете си героите в съответната тема на форума.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пон май 17, 2010 4:35 pm

Ай почвайте вече :)
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
hameleona
Контакти:

Мнение от hameleona » пон май 17, 2010 9:49 pm

Почвам с четири играча, ако на някой случайно му се доиграе - да пише на лично и ще видя мога ли да го включа. Направо се очудвам, че принца не се е обадил до сега. Да не е баннат нещо? :lol:

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » пон май 17, 2010 9:56 pm

Не , още не е.

Jager

Мнение от Jager » вт авг 09, 2011 4:51 pm

Здрасти на всичкото ролева банда! :)
Не съм писал от много време и за жалост, не виждам форума да кипи от активност...
За мое голямо съжаление, предишната ни форумна, започната в тази тема, не стигна до никъде и от половин година кротко почива в мир и спокойствие, като немалък дял за тази и участ имам и аз, несериозен участник в нея...

Но сега с подновен ентусиазъм ще повдигна въпроса за нова форумна, отново по правилата на 3.5 или Патфайндър - за мен лично обстоятелствата изключително много се промениха последната година и нямам капка време, за да опознавам нови системи - куриозното при мен е, че единственото ми свободно време остана в кратките почивки на работа, поради което нямам условия за обучаващи кампании...

Надявам се на оцелели фенове на 3.5, с които да се опитаме да направим една приятна ретроспекция в Тъмницо-Драконовите правила...

И така, вкратце (откога искам да използвам тази дума :oops: ) - има ли заинтересувани от идеята или всички са по морето? :)

Поздрави на всички и :beer: .

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Контакти:

Мнение от CONAN » вт авг 09, 2011 4:54 pm

Аз съм заинтересован.
3.5 бих играл с удоволствие. Проблема с несериозните участници обаче трябва да се разреши, преди да се почва каквото и да е. :)

Потребителски аватар
Ambartanen
Регистриран: чет авг 14, 2003 11:03 pm

Мнение от Ambartanen » вт авг 09, 2011 7:31 pm

Аз съм заинтересуван, но не мога да си направя герой преди средата на следващата седмица.
Не съм играл Pathfinder, но от доста време се каня да я пробвам. За 3.5 също съм навит но предпочитам Pathfinder.

Jager

Мнение от Jager » ср авг 10, 2011 11:34 am

CONAN написа:Аз съм заинтересован.
3.5 бих играл с удоволствие. Проблема с несериозните участници обаче трябва да се разреши, преди да се почва каквото и да е. :)
Може да гласуваме наказание за всеки несериозен играч - да гледа на киноекран вързан на креслото 3 часа клипове на Азис. След такива крути мерки, не вярвам някой да се осмели даже да си помисли да провали замисъла и реализацията на играта...

Сега сериозно - понякога обстоятелствата са по-силни от желанието на индивида, но встрани от това мисля, че няма как и с какво който и да е от нас да гарантира участието си в един следващ период от време.
Аз лично имам много голямо желание за игра, имам и ежедневен достъп до интернет и ако няма обстоятелства, които да наложат генерална промяна в бита ми, то аз мога с огромна доза сигурност да потвърдя, че съм на линия.

Аз лично нямам опит с воденето, затова мога да се кандидатирам единствено за играч.

Поздрави на всички!

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » чет авг 11, 2011 11:52 am

Ми аз мога да играя по 3.5. Мога и да водя, ама нещо не ми се получават нещата като водя форумно наоколо :roll:
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

Отговори

Върни се в “Метафорум”