Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[Traveller] Форумско

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
kozleto
Регистриран: ср сеп 05, 2007 7:03 pm

[Traveller] Форумско

Мнение от kozleto » чет апр 15, 2010 2:31 pm

На някого случайно да му се играе по Traveller? Преди известно време (не знам точно колко, доста месеци отсъствах), ако не се лъжа CONAN водеше едно такова, в което участвах, но за съжаление продължи твърде малко и до никъде не стигнахме. Та напоследък ми се поосвободи време и се присетих, че едно от нещата, които не съм правил отдавна е да поиграя някоя ролева игра...Та, да не ви занимавам с разни ненужни детайли, направо по същество - прекалено много съм играл по разни фентъзи сетинги от типа дракони-елфи-магии, така че ми се прииска да разнообразя малко. И понеже имам хубави спомени от този Traveller - избрах него да напиша в заглавието. Иначе, ако някой има по-добро предложение за space opera, на която са навити повечко хора - нека заповяда, аз нямам нищо против. За финал само искам да кажа, че съм прекалено бездарен във воденето (не ми липсват идеи определено, но повечето са свързани с игри от горепосочения фентъзи тип; мързелът ми е в повечко; не съм умерен - или измислям нещо прекалено лесно, или нещо непосилно трудно), така че мен ме бройте като играч.

Е, дано се съберем!

Поздрави,
kozleto
Скукаааа :/

Потребителски аватар
kozleto
Регистриран: ср сеп 05, 2007 7:03 pm

Re: [Traveller] Форумско

Мнение от kozleto » нед апр 18, 2010 2:40 pm

Ако това променя нещо, аз съм готов и да водя - дойде ми вдъхновение и нямам против да се пробвам.

/Ако никой не иска, по-добре махнете темата :/
Скукаааа :/

Sultan123
Регистриран: чет окт 02, 2014 10:17 am

Мнение от Sultan123 » чет окт 02, 2014 10:30 am

мързелът ми е в повечко; не съм умерен - или измислям нещо прекалено лесно, или нещо непосилно трудно), така че мен ме бройте като играч.

Е, дано се съберем!

Потребителски аватар
Tinuviel
Регистриран: ср авг 21, 2002 10:36 pm
Контакти:

Мнение от Tinuviel » чет окт 02, 2014 3:59 pm

O, нещо фантастично и форумно - и аз съм навита.

П.С. Фак забравих, че не поствам защото имах точно 666 поста.. еми.. отиде.
Illegitimi non carborundum

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » чет окт 02, 2014 9:46 pm

Темата е от 2010-та -.-
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Tinuviel
Регистриран: ср авг 21, 2002 10:36 pm
Контакти: