Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Събирам играчи за форумна игра по Don't rest your head

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Gallean
Регистриран: чет юни 09, 2005 9:05 pm

Събирам играчи за форумна игра по Don't rest your head

Мнение от Gallean » нед фев 07, 2010 8:43 pm

Трябват ми двама или трима кандидати, на които да им се играе и да отговарят на следните изисквания:
-да могат да прочетат и разберат играта
-да могат да четът внимателно и пишат грамотно (поне поносимо+ да използват запетайки) във форума
-да могат да си попълнят персонажният лист от първият път (след консултация с мен)
-да имат желанието да играят по тази игра, в настроението и атмосферата диктувани от всички участници, и от книгата.
Запазвам си правото да откажа на опредлени хора, и то без да им давам изчерпателен отговор защо!

За тези, който не са чели: книжката е написана на достъпен език (на мен ми бе нужно да проверя няколко думи в речник докато я прочета), с едър шрифт, с примери за всичко, с показалец и с препратки към правилата. Системата използва броене и базово познание на тероята на верояностите (на зар с шест страни). Не се изискват никакви специални умения за да се вникне в смислъла на написаното. Don't lose your mind няма да бъде включена, поне не и на първо време.
Приключението ще бъде оптимално късо и с цел изпробване на играта и хората, максимално близко до книжката и правилата. Метода за хвърляне и отбелязване на заровете подлежи на дискусия, докато не взема решение (за сега е актуален вариант аз да хвърлям всичко и отбелязвам резултата).

Едит: Ето линк за сваляне: http://rpgbg.info/Don't%20Rest%20Your%20Head/

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Re: Събирам играчи за форумна игра по Don't rest your head

Мнение от Yago » пон фев 08, 2010 11:45 am

Играта е много интересна, но не мисля, че ще имам сили да участвам адекватно.
Все пак, надявам се да се съберат достатъчно хора, тъй като ще ми е интересно да гледам.
ум колкото на замажан синигер

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » вт фев 09, 2010 3:20 pm

Очевидно badass attitude-a привлича играчи.

Потребителски аватар
Gallean
Регистриран: чет юни 09, 2005 9:05 pm

Мнение от Gallean » нед апр 10, 2011 2:23 pm

Подновявам предложението си.

Потребителски аватар
Down
Регистриран: чет ное 12, 2009 7:41 am

Мнение от Down » вт сеп 13, 2011 2:20 pm

Навит съм но нещо линка не го сваля :S