Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

[D&D 4 - форумно приключение] Гората на демона

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » пет юли 25, 2008 12:34 pm

ChoChan написа:Вземи роуг, това приключение не е достатъчно голямо за два кастъра, особено след като 1 от тях има рога! :D
Само че вещера е контролер, а роуга и варлока са страйкъри. :wink: Т.е. това че си приятелка на феите/дяволите/демоните/Ктхулху всъщност повече пречи на това да съм роуг, отколкото визард. :)
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пет юли 25, 2008 12:35 pm

Еми Яго и Чочи да се разберете какво ще играете, ако не искате да има дублиране. :D
АЗ нямам претенции, но различни класове е интересно.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пет юли 25, 2008 12:36 pm

Вероятно ще е визард все пак, като се разбрахме с теб.
Довечера сигурно ще мога да го разпиша.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » пет юли 25, 2008 12:37 pm

Чакай да видим какво ще играе Чо... Тийфлинг уорлок с инфернал пакт, мрази гноми и баджър миниъни и вика "Bring it, scruffy" при всяка възможност... :)

Срещу парти без уизард, всеки по-нервен водещ пуска група гадове със 10-тина миниъна и гледа сеир как 3-4 рунда се разчистват мръвкени щитове докато отзад коболд слингъра се ебава с героите.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пет юли 25, 2008 12:40 pm

lowstef написа:Чакай да видим какво ще играе Чо... Тийфлинг уорлок с инфернал пакт, мрази гноми и баджър миниъни и вика "Bring it, scruffy" при всяка възможност... :)

Срещу парти без уизард, всеки по-нервен водещ пуска група гадове със 10-тина миниъна и гледа сеир как 3-4 рунда се разчистват мръвкени щитове докато отзад коболд слингъра се ебава с героите.
При група с два страйкъра, единия от които варлок, това трае два хода, след което остават само миниъни. :roll:

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пет юли 25, 2008 12:46 pm

Е глупости, аз ще играя проклинащия добрите ем..така де ЛОШИТЕ, няма нужда да дебелеем, шегувах се ениуей :Р
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Yago

Мнение от Yago » пет юли 25, 2008 12:57 pm

Баси фрийк-шоуто.

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Регистриран: вт апр 08, 2008 10:05 am
Контакти:

Мнение от lowstef » пет юли 25, 2008 1:07 pm

Имате два гущера, единият от които е ултра-типичен гущер (Миро), а другия е всичко друго, но не и гущер (Авис). Впрочем, как може да има яйце-сирак, по дяволите? Ей затова ме ядосват core книгите - в Races & classes имаше подорбни описания на расите, а сега не е останало нищо.

Впрочем, в игралния ви форум може да пише всеки, не е направен само за хората от групата.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » пет юли 25, 2008 1:11 pm

Лесно може да има яйце-сирак. Повечето кокоши яйца в днешно време са сираци ;) или поне не си знаят родителите - инкубатори майна ;) Другият вариант е да е осиротял малко след излюпването си .... и да не помни родителите си.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пет юли 25, 2008 1:17 pm

lowstef написа:Имате два гущера, единият от които е ултра-типичен гущер (Миро), а другия е всичко друго, но не и гущер (Авис). Впрочем, как може да има яйце-сирак, по дяволите? Ей затова ме ядосват core книгите - в Races & classes имаше подорбни описания на расите, а сега не е останало нищо.

Впрочем, в игралния ви форум може да пише всеки, не е направен само за хората от групата.
Яйце сирак, може що. Снесли са го и са го оставили =)
Ми да пишат разни хора, ако не ми харесва ще модерирам :) И ако се прекалява ще се ограничи до хора от групата.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

btrend
Регистриран: пон мар 28, 2016 7:19 am

Re:

Мнение от btrend » пон мар 28, 2016 7:28 am

херцог Авис написа:И заминава далеч-далеч отвъд океана и никой повече в тези земи не е чувал за него .... и на никого не липсва :twisted:
И стана един голям, голям пожар и изпепели всичко що е пипал и виждал до основи и после той като се върна си помисли, че това което е имал е било само фантазия, която не отговаря на реалността и започва да строи всичко наново както си го спомня.. :roll:

Отговори

Върни се в “Метафорум”