Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Всичко хубаво

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
TenThingsIHate
Регистриран: съб апр 12, 2003 9:47 pm
Контакти:

Всичко хубаво

Мнение от TenThingsIHate » чет юни 24, 2004 3:04 am

Прекарах доста от времето си в последните години в този канал и в тези форуми. Поради лични причини се налага да ги напусна. Желая всичко хубаво и много късмет на всички. Сбогом.

Подпис: TenThingsIHate

П.П. Не, не са ми спрели нета.
П.П.П. И не, не отивам в Афганистан.
П.П.П.П. Моля профила ми да бъде изтрит от съответните власти. Модераторстването ми в секция ДРИ може да бъде поето изцяло от Тин, която и без това си е модератор там.
Yeah, with enough soap you could blow just about anything..

Потребителски аватар
Tale
Регистриран: ср май 14, 2003 10:17 pm
Контакти:

Мнение от Tale » пет юни 25, 2004 12:47 pm

Имам един въпрос към теб и се надявам да ми обърнеш малко внимание преди да заминеш:
Според теб ти направил ли си нещо за това общество?
Според теб обществото направило ли е нещо за теб?
Имам още какво да казвам, но искам първо да ми отговориш.
The question is not when he gonna stop but who is gonna stop him.

Потребителски аватар
RaynerApe
Регистриран: съб дек 22, 2001 11:52 pm
Контакти:

Мнение от RaynerApe » пет юни 25, 2004 5:33 pm

Всъщност защо напускаш форума? Ако имаш желание да ни просветлиш около въпроса...
Винаги е неприятно когато някой ни напуска, наистина...

Потребителски аватар
TenThingsIHate
Контакти:

Мнение от TenThingsIHate » пет юни 25, 2004 6:52 pm

Чапи, нашите уговорки си остават така или иначе. Ще чакам да се свържеш с мен - знаеш кога и за какво.

Муха - нищо особено не съм направил за обществото, освен че бях в него, а пък сега го напускам. За мен - знам ли, общуването ми с някои индивиди ме обогати откъм опит свързан с ролевите игри. Това е - нищо повече, нищо по-малко. Виж, за развитието на ролевите игри съм направил доста неща (доколкото ми позволяват възможностите), и ще продължа да правя (да, Аква, не съм забравил и статиите :). Това обаче няма никаква връзка с присъствието и/или отсъствието ми от т.нар. общество, от т.нар. форуми, и от т.нар. irc-канал.

Както казах и по-горе (а казах ли всъщност?) ще продължа да си общувам с други начини и средства с хората които са ми приятни. И ще продължа да си се занимавам с ролеви игри. Просто няма да го правя тук.

Не ми остана кой-знае-какво за казване. Май вече пожелах всичко хубаво?
Надявам се следващият път да получа в пощата си не "имате отговор", а "вашият профил беше изтрит". Благодаря предварително.

Edit: мразя smilies.

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Регистриран: ср мар 26, 2003 12:45 pm
Контакти:

Хехех...

Мнение от Yann Gamgee » пет юни 25, 2004 10:35 pm

И къде отиваш?

Какво стана с Гигакс?
Посетете и разгледайте новия и обновен сайт за Книги-Игри, при това вече с домейн ".bg"!

http://knigi-igri.bg/

Вижте и Facebook страницата ни, която носи името: "Книги-Игри.НЕТ - Приключение е да си спомниш!"

Потребителски аватар
Tale
Контакти:

Мнение от Tale » пет юни 25, 2004 10:41 pm

Твойто присъствие е предостатъчно, за да печели това общество. То от своя страна е направило доста за теб,
като те е зарибило сериозно и свързало с други фенове. Ти си се отблагодарил със статии и прочие. И сега заради
някаква глупост си решил да зарежеш всичко това и да си тръгнеш. Добре. Направих грешка, но няма безгрешни
сред нас. Бих искал да ти се извиня официално и да те помоля да не напускаш общестовото, защото заради отрепки
като мен не си заслужава цялата работа. Това е то.

Потребителски аватар
Nirangor
Регистриран: нед дек 23, 2001 11:53 am
Контакти:

Мнение от Nirangor » съб юни 26, 2004 12:50 am

Що разваляте хубавия бой с приказки?
"Die Mathematik ist ein Spielzeug, welches die Natur uns zuwarf, um uns in diesem Jammertal zu trösten und zu unterhalten."
Jean Baptiste le Rond d'Alembert (1717-1783)

Digibo
Регистриран: пон мар 15, 2004 11:29 pm

Стига де...

Мнение от Digibo » съб юни 26, 2004 2:24 am

Ее, Тен, стига де. Никакви напускания, ко ша прайм без тебе :) Няма смисъл. Виж човека ти се извини. Дръпни му едно ”Майната му, к'во толкоз.” и са усмифни :)

Digi out.

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » съб юни 26, 2004 4:27 pm

So what's the big deal?
Коко, ще се видим утре вечер в нашия канал. И ще си говорим. Чао оттука :roll:
По-сериозно - имаш правото да напуснеш и никой няма да ти го отнеме. По принцип това не е решението. Но ако за теб е - замини малко, разходи се из нет пространството, виж свят (мога да ти препочъчам някои от 4-те ми други форума, ти си имаш и още). Може би има смисъл в това да си тръгнеш. Но всичко зависи от това дали смяташ, че си дал твърде много тук, за да се махнеш и да идеш 'там'. Аз не мога да постъпя като теб - помисли логично дали и ти ще можеш. И за колко време ще е.
Ето някои от хората, които вече са напускали форумите (и което е по-важното - връщали са се с пълна сила):

Aquarius
Blizzard
Brave
Dare_Devil
DeepBlue
Nirangor

Извинявайте ако пропускам някой ... толкова сте много :? . Е, Коко - да ти слагам ли името в колонката?

[edit by Aquarius]Изключете ме от този списък, моля[/edit]
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » нед юни 27, 2004 12:38 am

Кюри, в списъка с тръгналите си забравила АнгерНогар (колко странно точно него да забравиш..или може би не), който "напусна" форумите преди година и половина, ама има 52 поста оттогава насам, изпреварвайки по бройка ненапуснали форумите посетители като Чочо и Тошко. Ха, че те всичките му постове са писани през времето оттогава насам бе, ебати съвпадъка. Пичът преди да напусне не е писал нищо бе, разписал се е след като си тръгнал. Хахаха. Дай боже и с Коко да е така.

Да пием за обективното и убедително проучване на Кюри, хахаха, която е забравила и Боби Димитров (но е включила Аквариус?!?). Шит хепънс.

П.П. Дори е започнала списъка с Аквариус??
П.П.П. Хей, ма Кюри се е регнала на първи август 2002-ра година бе..Аз ли бъркам, или оттогава насам Аквариус не е правил и намек за напускане?
П.П.П.П. Сигурно бъркам, не е възможно Кюри да греши - тя все пак си е направила проучването и е мислила, преди да пише (хахаха), а аз ся се връщам от кръчма и не знам на колко бири съм (и хълцам, освен туй, деа и наивните картофи).
П.П.П.П.П. Ай стига послеписи, че замясах на Чизмаров.
П.П.П.П.П.П. Спрях да хълцам, хааа! Ма не спирам да се чудя кога Аквариус е напускал форумите в последните 22 месеца.
П.П.П.П.П.П.П. Тоя послепис го пиша само за да надмина по бройка Чизмаровите, хахаха...
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Контакти:

Мнение от Kpucu » нед юни 27, 2004 11:22 am

Едно нещо - подредени са по азбучен ред. Второ, казах че съм пропуснала, причините ще си ги запазя, но не е от субективност или обективност. Но да кажем - ако не си забелязал Ангер пише основно в Д&Д форумите, за да просвещава невежите начинаещи (като мен, even). Whatever :)
P.S. А ние говорим по темата, ?
P.P.S. А Боби Димитров не се е връщал, Ва!
P.P.P.S. Бе, баси ебасито, няма да пиша послеписи пък! Пайдос и делегация 8)
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
TenThingsIHate
Контакти:

*въздишк*

Мнение от TenThingsIHate » нед юни 27, 2004 2:54 pm

Кюри, днес с теб си говорихме, така че няма да отговарям отново на нещата които обсъждате тук. Да, заминаването ми е защото бях обиден, и, да, държа се като сърдито малко дете. Всичко това ми е добре известно. Има само една мъничка разлика - че няма да се върна. Благодаря за извинението, Tale, макар всъщност друг един човек ми дължи извинение; няма да ставам сметкаджия; не си го искам вече. Исках си го тогава, когато бях първо напсуван, после обиден и накрая изритан. Давам си сметка че действах афектирано и че моите действия също не бяха най-правилните. Логовете ще покажат обаче, че аз използвах думата 'извинявай' в онзи kick; никъде няма да покажат думата 'извинявай' в лавината от хули, упреци и обиди която последва после. И - замислих се - това ли са 'приятелите' ми? От най-малкото и дребно нещо - kick&ban, 0wned, good-bye, sucker. Влизах в много канали преди, и едно от нещата които ме отвратиха истински са огромното количество .. простотии и интриги. Интригите някакси се преживяват; простотиите също, защото някакси свикваш че определени хора просто са глупави и спираш да им обръщаш внимание. Хора които мислех за приятели обаче, или ако не приятели, то поне познати, и които никога не са видели нищо лошо от мен нито като отношение, нито като държание, та точно тези хора направиха това което описвам по-горе. Да, мислех да си премълча и да си замина без да правя сцени - но ето какво се случи - обидиха ме с изключително груба псувня, при което аз - прибързано и импулсивно, вярно - отговорих с 'изритване', в което се извинявам на човека който ме напсува че го киквам, но просто се чувствах длъжен да го направя - и последва банването ми от друг човек тотално незамесен в случая. И двамата бяха от онези малко хора, на които (колкото и странно да звучи) държа, и чието мнение (колкото и странно да звучи) ценя. Това което последва беше, че човека който изритах ми се "включи" и ме засипа с неоснователни и груби думи - измежду които ще спомена 'мижитурка' като единствената която успях да запомня ясно. В последвалият опит от моя страна да изясня нещата, да обясня мотивите си и да поправим ако можем проблема, БЕЗ на свой ред да обиждам съответният човек, получих още обидни думи и на въпроса ми дали този човек не мисли че ми дължи извинение за .. ами за всичко което описах дотук ... отговора беше "не". Самите обидни думи не ми горчаха толкова; горчеше ми това което направиха с мен; в един миг просто осъзнах, че не искам повече да оставам на това място, защото ... ами защото просто вече не го чувствах като свое. Почувствах се чужд ...

(празно място в което можете да ми се смеете колкото искате)
... а за мен начина, по които усещам дадено място е много много важен; да, можех да остана и да кажа 'майната му', можех да кажа 'чо-чан на сапун' (courtecy of Digi :), но нещата вече никога нямаше да бъдат същите; нещата никога няма да са същите.

Ето това е глупавата история накратко; извиненията вече горчат, думите 'остани' вече не означават нищо. Биха означавали, тогава. Само че тогава не ги получих; сега вече не ги искам. И пак, както и в началото - всичко хубаво на всички и дано сте щастливи.

П.П. Tale, съжалявам че в онзи разговор употребих думата 'глупак'. Не бях прав и се извинявам.

I guess that's really all,
folks.

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » нед юни 27, 2004 4:29 pm

Ако щете вярвайте, но ако някой, който не е наясно с тези IRC сплетни чете темата, му е много тъпо. Ако е възможно, да пуснете някаква обяснителна тема, нещо като ретроспекция, плюс списък на участниците.

Потребителски аватар
Diablo
Регистриран: пон фев 11, 2002 5:55 pm
Контакти:

Мнение от Diablo » нед юни 27, 2004 4:37 pm

Xsming, къф е смисъла вече след като Коко си тръгва и няма намерение да се връща. Или може би искате да гледате сеир.баси.
Освен да кажа едно чао на Коко и 'надявам се да се виждаме в irc и национални' друго нямам.
Последна промяна от Diablo на пон юни 28, 2004 1:23 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
RaynerApe
Регистриран: съб дек 22, 2001 11:52 pm
Контакти:

Мнение от RaynerApe » нед юни 27, 2004 5:29 pm

Интересно обаче защо се напуска форум, след като караницата е станала в IRC.
Форумите са за обсъждане на теми, а IRC - за простотии и сплетни.
По-скоро човек би трябвало да напусне канала, а не обратното.
Жалко все пак, че ни напускат интелигентни хора, при това поради неинтелигентни причини.

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Мнение от Morbeo » пон юни 28, 2004 12:43 am

Предимно заради неинтелигентни хора са тези неинтелигентни причини, но такъв е животът в IRC - "днеска едни, утре други - все едни и същи" (duh, всеки да го тълкува както си иска).

Sux to be or sux no to be...

Все пак остава едното ICQ, райт?
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » пон юни 28, 2004 9:33 am

Ако аз ще да съм другият човек, който дължи извинения на 10Things бих го посъветвала да си прегледа както трябва логовете. Защото секунди след като го напсувах в irc канала, в момент на гняв, му се извиних най-най учтиво, дори не знаех, че е той, защото беше под някакъв друг ник. Но въпреки това си получих кик-а, поради нарушаване на неговите принципи. Нито молих някой да го кик-ва след това, нито нищо. Сгреших спрямо "правата", така да кажа, на въпросния човек, и наистина съжалявах. Но освен извинение какво повече можех да направя.
За мен това всичко е направо фарс, защото все съм си мислела, че това са сериозни, трезвомислещи хора. Изобщо отказвам да служа за "удобно основание" на 10Things, решил да напуска обществото. За irc-канала как да е, защото светът не се ограничава в него, но не и за форума.

edited:
P.S <нещо е модерно>

Ако за 10Things е толкова ужасяващо трудно да дели форум и irc канал с хора като мен аз съм готова да го напусна, за да се върне той. Все пак е смехотворно да се прави сравнение за заслуги и полза за обществото между мен и него, нали така? Но ако и това не е достатъчно за него...е не знам.
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пон юни 28, 2004 9:50 am

Цялата история е толкова нереална че няма накъде.

Аз си мислех че станало кой знае какво, а то скарване в малоумен чат, където много хора се мислят за велики като не виждат събеседника си и имат някакви "права".
Това не е свързано с никой, нито с канала, а по принцип. Според мен по-голяма идиотщина и времегубка от тези чатове няма. Резултата е че стоиш и губиш време и накрая се случва това дето сега се разисква.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » пон юни 28, 2004 11:13 am

Вижте сега от личен опит по тръгвния от разни места мога да кажа:

1. Ако човек иска да си тръгне от някъде, той просто си тръгва мълчишком.
2. Ако човек си тръгва с пост "Тръгвам си! не ме убеждавайте! Няма да се върна!" значи очаква точно да се юрнат всички да го убеждават.

Браво на Коко направи ни всички на маскари, мисля че достатъчно хората са се унижавали или са се пулили неразбиращо в тази тема заради едната глупост.

Нека се проявя като най-голямата клюкарка и обясня на несведущите великите идиологически причини Коко да се разгневи толкова и да напусне нашето общество:

Чо Чан нагруби Коко в канала, той я кикнал, Мухата в състояние на афект го баннал ....след което махнал бана. И сега Коко е потресен в дън душа че това нещо му е причинено от хора които са се водели негови приятели (хнък хнък). Напълно го разбирам. Довиждане Коко, ще ни липсваш на всички ни....

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Контакти:

Мнение от xsmind » пон юни 28, 2004 11:59 am

PSSSSSSSSSSSSSSSSssssssss! Сстова не е посссслеписсс, ассссз просссссто сссзъм сссзмията Сссспасссска!

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пон юни 28, 2004 12:06 pm

Чо Чан нагруби Коко в канала, той я кикнал, Мухата в състояние на афект го баннал ....след което махнал бана. И сега Коко е потресен в дън душа че това нещо му е причинено от хора които са се водели негови приятели (хнък хнък). Напълно го разбирам. Довиждане Коко, ще ни липсваш на всички ни...
Вие гледахте ........ (попълнете номера на поста) от сериала... :wink:

Това поведение е "меко" казано смешно и неуместно. Всъщност какво да се прави. Има израз с който хората оприличават такъв тип действие - "детска му работа".
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Grimalkinn
Регистриран: вт фев 25, 2003 6:57 pm
Контакти:

Мнение от Grimalkinn » пон юни 28, 2004 1:50 pm

Конан...мисля, че това твое последно изказване хич не е на място. Може за теб да е така, но за Калоян не е. Той има по-различно разбиране за нещата. Така че не го съди според свойте си разбирания. Ние, в комапнията му най-добре си го знаем какъв е ..
Авис той не го прави, за да се юрнат всички да го връщат. Просто иска да отбележи явно ( поне според мен) колко е лъжливо мястото ирс и как можеш да очакваш там от всички ..всичко. Поне си мисля аз , че го прави заради нас..т.е. нещо като предупреждение, че това може да се случи на всеки. Калоян си е достатъчно емоционална личност Конан, затова надявам се да не обърне внимание на твоите думи. Някои приемат ирс по един начин някой по друг.
И ако някъде в поста си съм писала "Коко върни се" да ме обесят веднага !!.
Така и си мисля също така, че цялата работа е между Калоян и Ивелина ( ако не бъркам името на Чо^Чан )...така че пийпъл време е да спрем да пишем...ако не е нахално да го кажа..

Потребителски аватар
Tale
Контакти:

Мнение от Tale » пон юни 28, 2004 3:31 pm

Чочо се е извинила. Тя те е объркала за друг, защото си си бил сменил никнейма. Аз ти се извиних...
какво повече? Оттук насетне сам решаваш как ще действаш. Станало е объркване и това, което сега
правиш е прибързано. Доста прибързано. Но ти си знаеш.

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Контакти:

Мнение от xsmind » пон юни 28, 2004 3:59 pm

Ссссссссссссс!
Ако оссще някой, сссс, напише няакаква просссстотия сссза irc, ще го ухапя!
Ссссссссссссс!

Подписсс: Сссзмията Ссспассска!

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Контакти:

Мнение от Kpucu » пон юни 28, 2004 4:20 pm

Абе, цялата тази работа взе да понамирсва, не се ли усетихте вече :roll:

Потребителски аватар
CHOP
Регистриран: пон дек 15, 2003 10:44 am
Контакти:

Мнение от CHOP » пон юни 28, 2004 9:14 pm

I smell something ... Bullshit !!!
"Човек е осъден да разсъждава"

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » пон юни 28, 2004 10:06 pm

Така. Ще си позволя да изпреваря колегите модератори и да заключа темата. Мисля, че страстите станаха твърде горещи а и тъй или иначе не тук е мястото за решаване на подобни конфликти.

Заключена

Върни се в “Метафорум”