Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Търси се: модератор на Обща Ролева Дискусия

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Търси се: модератор на Обща Ролева Дискусия

Мнение от Аквариус » ср юни 16, 2004 11:20 pm

Добър ден, утро, вечер.

През месец юли, многообичния ни модератор на Обща Ролева Дискусия заминава за шест месеца на екскурзия на едно популярно, но твърде неприятно място - казармата. И понеже с него не успяхме да се сетим за подходящ заместник, решихме да изнесем една покана към всички желаещи да поемат тази отговорност до към края на годината.

Не мисля, че задълженията на модератора са непознати на повечето от вас, но ще ги изброя накрактко - да съблюдава спазването на правилата и да използва правата си там, където не са спазени. Това значи да трие спама, да трие flame-а, да разделя теми където и уместно и т.н. Всичко това трябва да се върши относително редовно - почти всекидневно. Предполагам се досещате.

Ако някой от вас желае да предложи помоща си, може да го направи чрез лично съобщение на мен или CTAHuMuP, или пък да пише в тази тема. Ако някой има конкретни предложения за такъв модератор, може да ползва същите методи за комуникация. Подчертавам, че за модерато ще изберем този, който сметнем за най-подходящ, така че резултатите от тази тема няма да бъдат натежаващи.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » чет юни 17, 2004 2:45 am

a_wanderer ...ako estestveno e syglasen .... mislq che moje da se spravi

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » чет юни 17, 2004 8:38 am

Вече говорихме с момчето (a_wanderer) и той учтиво отказа (разбирам го, нали знам с какво го карам да се захване:). Затова давайте други предложения.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
Lord Vader
Детерминиран Форумен Философ
Регистриран: съб май 10, 2003 11:11 pm
Контакти:

Мнение от Lord Vader » чет юни 17, 2004 11:20 am

Колкото и нескромно и грандоманско да звучи, смятам да предложа себе си. Главната причина да искам този пост е, че определено ме е грижа за този форум и мисля, че имам нужните качества, за да бъда негов модератор - Сериозен съм, което е според мен едно от основните качества, които са необходими; Освен това съм изчел бая форуми, и мисля, че мога да отсявам Офтопика и Спама от съдържателните и интелигентните мнения. Имам и доста свободно време напоследък, което значи, че ще мога без особени затруднения да преглеждам по 3-4 пъти дневно форума. Мисля, ще успея да се справя с тази отговорна работа задоволително добре.
Всички в парка,до един
друсаме и пием джин.

Потребителски аватар
Nirangor
Регистриран: нед дек 23, 2001 11:53 am
Контакти:

Мнение от Nirangor » чет юни 17, 2004 12:07 pm

Аз мога да помодерирам.
"Die Mathematik ist ein Spielzeug, welches die Natur uns zuwarf, um uns in diesem Jammertal zu trösten und zu unterhalten."
Jean Baptiste le Rond d'Alembert (1717-1783)

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » чет юни 17, 2004 2:50 pm

Не знам защо взимате тази тема за предложения за тема за гласуване. Няма нужда да гласувате за своите любимци. Темата има за цел да събере предложения за модератор, не да сканира общественото мнение. Щом някой е предложил Нирангор и вие сте съгласни, тогава просто премълчете, няма нужда да "гласувате" и спамите. Ако искахме гласуване, щяхме да пуснем анкета. Бих замолил Близард да изчисти спама. Благодаря.

[edit by Aquarius]Темата бе изчистена. Моля вземете предвид това изказване.[/edit]
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » чет юни 17, 2004 11:39 pm

Ами да взема и аз да се кандидатирам ;)

Ето, кандидатирах се!

Потребителски аватар
DeepBlue
Grandinquisitor
Регистриран: вт юни 18, 2002 7:42 pm
Контакти:

Мнение от DeepBlue » пет юни 18, 2004 12:24 am

Ми освен и аз да се кандитирам ... Ще трябва ли да пиша есе на тема "Какво ще направя като модератор на ОРД"?

Потребителски аватар
Bilbo
Регистриран: чет яну 03, 2002 7:08 am

Мнение от Bilbo » нед юни 20, 2004 9:21 pm

Не мога да разбера защо всички се кандидатират. това не са избори. Това е просто временно заемане да отговорната длъжност модератор. Дотук Вейдър каза най-смислените неща. Все пак поста няма да е задълго, но пък за сметка на това си е отговорен, така че мисля че Вейдъра би могъл да стане Мод за 6 месеца.
От друга страна бих искал да предложа себе си като евентулаен модератор. Няма да се хваля колко съм велик :). Просто ме имайте предвид. А, да и на тези, които искат поста само заради това да могат да кажат - "Аз съм мод!", ще кажа че въобще не е толкова яко - трябва да угодиш на всички. Не забравяйте, че редовия юзер може да прави големи поразии....така че - със здраве и прочие. 8)

There goes the siren that warns of the air raid
Then comes the sound of the guns sending flak
Out for the scramble we've got to get airborne
Got to get up for the coming attack.

Потребителски аватар
5ko
Регистриран: пет яну 04, 2002 11:28 pm
Контакти:

Мнение от 5ko » нед юни 20, 2004 9:31 pm

Предполагам и Стан би искал 6 месеца да минат бързо, но се боя че не са толкова малко :(
Изображение

Потребителски аватар
Bilbo
Регистриран: чет яну 03, 2002 7:08 am

Мнение от Bilbo » нед юни 20, 2004 9:34 pm

5ko написа:Предполагам и Стан би искал 6 месеца да минат бързо, но се боя че не са толкова малко :(
Да но на заместника ще му се сторят съвсееем малко :wink:

There goes the siren that warns of the air raid
Then comes the sound of the guns sending flak
Out for the scramble we've got to get airborne
Got to get up for the coming attack.

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Мнение от Morbeo » пон юни 21, 2004 1:15 pm

Само да отбележа, че времето когато модерирах (май около 2 месеца) ми се струваше доста дълго, т.е. обратното на това което казва Билбо :)

Относно работата, според мен трябва да е някой доказано вече добър модератор, с опит и други такива хубости, или с други думи Нирангор.

Nirangor uber alles :D
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

Отговори

Върни се в “Метафорум”