Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

моля ви за помощ

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
marti13
Регистриран: пон май 17, 2004 8:39 am

моля ви за помощ

Мнение от marti13 » пон май 17, 2004 8:43 am

Знам, че това може би не е мястото където да питам, но не знам към кого да се обърна.

Преди около месец пуснах един форум на своя сайт и всичко беше наред докато реших да не "бъзикам" настройките. И явно съм доста ТЪП щото омазах всичко.

Моля ви погледнете тук http://carpbg.board.dk3.com/2/и ми кажете кое не е наред?! Защо не ми се отварят темите?

Предварително ви благодаря за помоща!

Поздрави :wink:

Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Мнение от Blizzard » пон май 17, 2004 11:08 am

Принципно този форум не е посветен на такъв род проблеми, така че заключвам темата, но призовавам ако някой може да помогне да отговори на автора с Лично Съобщение.
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Заключена

Върни се в “Метафорум”