Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Hail to thee... :P Имам и идеия също

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Buda
Регистриран: чет апр 29, 2004 12:47 am
Контакти:

Hail to thee... :P Имам и идеия също

Мнение от Buda » чет апр 29, 2004 1:04 am

Та първо добър вечер на всички :) Аз ся се регнах тук 'щот съм в процес на зарибяване :P Пък то и как попаднах.... бе търсих в google "лего" да намеря нещо за племенника ми и глеам вашия сайт "нов дизайн" и не знам си кво та ей ма тук... всъщност да уточня аз пристигнах към обяд па ся е полунощ :lol: мани мани. не че нон-стоп съм пред монитора ма тоя сайт беше отворен доста време така че заслужавата похвала, имате хубави статии и форум. Аз всъщност първо по една стара игрица "Betrayal at Krondor" по Reimond Feist, после един приятел по БГ, и после една нощ Ендивал... ух че беше смешно но пък и малко несериозно щот всички се изцепвахме даже един приятел още го ебаваме дет се обърка "ослушах се и видях следи....." а описанието му беше еднооооо... "боксерки на светкавички" - защото бил маг човека от ония от енергото :lol: . Та както и да е, после имаше и един такъв момент че останахме на сухо за вечрта нямахме терен къде да пиинем и решихме да си купим кремвирши и леб да мааме докат си играем (уж) на няква измислена РИ (в една култова градинка в един през нощта - беше страхотна картинка...) ма пак беше весело щот мен ми хрумна че кремвирша трябва да е "кремвирш of orc confusion" та го метнах (беше много гаден)......
Уфффф тъй де аз малко се поувлякох. Мисълта ми беше че съм играл само един път на настолна игра и за това не съм много опитен и не мога толкоз да се вживея, за това и тук не намерих подходящ раздел за себе си а именно "newbies" защото си трябва... ако бях съвсем незапознат нямаше и да си направя труда да чета тука защото не мога да разбера нищо... Това е моето предложение - раздел за новаци кудето да им се подава информацията малко по малко а не всичко на веднъж така да се зариби детето докато не поиска повече и да почне да играе...

Ае, че вече ми писна пък и съм спал малко и сигурно на сутринта като чета тия си писания ще си умра от срам :lol: пък и не стига че този ми пост е най-дългия през живота ми... Със здраве да си кажем едно "Наздраве!" :P
Това е текстови блок, е прикачан в края на съобщенията, които пускам. Има ограничение от 255 символа. Нарича се подпис, и е в този вид защото нямам идея за друг сега.

Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Мнение от Blizzard » чет апр 29, 2004 8:19 am

Здравей и добре дошъл на форумите! Раздел за новаци имаме, а именно секцията "първи стъпки" на сайта. Засега не изглежда така, както би трябвало, но работим по въпроса да става все по-добри и по-добре...
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » чет апр 29, 2004 9:25 am

Добре дошъл, мда. :)
Приятно и ползотворно прекарване тук (където и да е това тук :D )
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Daggerstab
Регистриран: съб яну 19, 2002 12:49 pm
Контакти:

Re: Hail to thee... :P Имам и идеия също

Мнение от Daggerstab » чет апр 29, 2004 2:17 pm

Здравей и от мен. Към думите на Близърд ще добавя, че някога имахме на форума секция "За новодошлите", която обаче бе закрита при една реорганизация, просто защото почти никой не я ползваше. Функциите и поеха Метафорум-а за представяне и по-несериозни въпроси, и Общата за по-конкретно ролеви такива. Сего процедурата е да оставяме новаците да се ровят на сайта, защото преди на никой не му се занимаваше да им обяснява на форума, въпреки декларирания ентусиазъм. Така че - дерзай, и ако нещо не ти е ясно - питай. ;-)
Buda написа:пък и не стига че този ми пост е най-дългия през живота ми...
Тук обикновено гледаме да са по-дългички, тъй че ще ти се наложи да свикнеш ;-) :twisted:
Daggerstab. Скромно ламе.
Списъкът на българските ролеви проекти... (отдавна неподдържан)

Отговори

Върни се в “Метафорум”