Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Къде ще се качват снимките от НС 4?

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Nirangor
Регистриран: нед дек 23, 2001 11:53 am
Контакти:

Къде ще се качват снимките от НС 4?

Мнение от Nirangor » вт апр 13, 2004 12:50 pm

Понеже ми надуха главата със "снимки та снимки", се хванах да ги кача в hit.bg. Но връзката ми додам е много слаба и не мога да ги кача, т.е. мога, но с много нерви, които те не заслужават.

Та, ако ще се качват някъде организирано (из техно-линк или нейде тамзи), нека някой да ми прати ЛС с данните (FTP адрес, потребителско име и парола) и да видим какво ще покаже сабята.

Aere Vaere Unholy Black Metal
"Die Mathematik ist ein Spielzeug, welches die Natur uns zuwarf, um uns in diesem Jammertal zu trösten und zu unterhalten."
Jean Baptiste le Rond d'Alembert (1717-1783)

Потребителски аватар
Tale
Регистриран: ср май 14, 2003 10:17 pm
Контакти:

Мнение от Tale » вт апр 13, 2004 1:55 pm

Нира, прати ми таз дето снима на гарата в Пловдив на пощата плс - kolio@muncho.org -

Мухата
The question is not when he gonna stop but who is gonna stop him.

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

Мнение от Morbeo » вт апр 13, 2004 2:29 pm

Аз също се оплаквам от надута глава и също апелирам към компромисно решение за опмещаването на снимките.

Помнете - не всички хора имат достъп до някои от популярните безплатни БГ сървъри, като evro.net и data.bg!

Балячец да има, балячец...
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » вт апр 13, 2004 4:09 pm

а на мен ми писна да повтарям - rpg-rebellion.net е готов да отдели 100 Мб за разместване на галерия от снимки НС4 .... стига пак някой да не повдигне въпроси за разделение и т.н. които за мен са несъществени , но на някои явно им бъркат в здравето и са готови да напарвят нещата по-сложни само и само да не им пострада гордостта ...

така че ако все пак преглътните "разделението" още утре мога да направя поддомейн и да дам достъп на тези които биха искали да качат снимките там

Потребителски аватар
Bezimenniq
Регистриран: пет мар 08, 2002 5:31 pm

Мнение от Bezimenniq » чет апр 15, 2004 6:05 pm

avisian, предложението е много благородно и достойно за уважение, само дето има една хава, която представлява проблем за качването на снимките в лимит от 100мб - толкова няма да стигнат само за снимките на мо, какво да говорим за всичко. в смисъл, всичкото всичко - бая фотоапарати видях на тая среща, особено шифрови.
Jim Martin also now has the 235th largest pumpkin ever measured.

Потребителски аватар
5ko
Регистриран: пет яну 04, 2002 11:28 pm
Контакти:

Мнение от 5ko » чет апр 15, 2004 6:19 pm

Ако 100 мб не ви стигат няма какво да търсите международни (нормални) сайтове. Качвайте в дата, техно, бубу и арена и дано максимален брой хора могат да ги гледат там...
Изображение

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » чет апр 15, 2004 6:20 pm

О, непросветено бези - снимките на Мо са 45 мб, а са най-много от всички, според мен. Ако 100 мб не ни стигнат - значи сме се снимали твърде много и няма да видим част от снимките!
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » чет апр 15, 2004 6:32 pm

Абе според мен от тези 100 Мб сигурно има само 15-25Мб които си заслужава да се качат ... освен ако някой не настоява да му гледат простотиите сумати хора

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » чет апр 15, 2004 6:45 pm

Абе, снимките на Мо в момента са в мене - да ти кажа определено си струва да се видят почти всички. Единственото, което аз бих орязала са две серии, които иначе са весели, но са да речем около 6-7 почти едни и същи снимки. Иначе няма някакви фрапиращи простотии - доста хора на едно място и всеки се занимава с нещо/някой :roll:
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Bezimenniq
Регистриран: пет мар 08, 2002 5:31 pm

Мнение от Bezimenniq » чет апр 15, 2004 6:53 pm

united states of whatever... при такова положение или мо ми е казвал цифри със стотица повече от реалното, или яко е трил снимки.
Jim Martin also now has the 235th largest pumpkin ever measured.

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Контакти:

Мнение от херцог Авис » чет апр 15, 2004 7:02 pm

Ами даваите ги да ги качвам!

Отговори

Върни се в “Метафорум”