Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

НС 4- коментари за прекарването.

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » съб апр 10, 2004 10:11 pm

Бла-бла-бла. Бла-бла. Бла.
Хъм. Тука трябваше да се карам с едни хора, обаче реших да не го правя. За сметка на това, ще се скарам на групата най-отговорна за моето недоволство и разгулничество(да, ето, мен леко ме гризе съвестта още, заради възможността да съм обидил Чо или Криси с участието си с лекота в развратни сцени и деяния). Ъм, всъщност, преди да се скарам... искам да се извиня на тези две дами. Извинявайте, значи. Човек уж се прави на порядъчен, уж предупреждава народа че не е, и накрая излиза че в крайна сметка, че наистина не е. Още веднъж, на тези и други народи извинявайте.
Сега, карането:
(цензурирано)(ваш роднина от женски пол)(още ваши роднини)(заболяване)(цензурирано)(орган)(инструмент)(строителен материал)(сладкарско изделие)(заемка от турски език)(цунзура)(нарицателно)(форма). Казано по по-цивилизован начин, ще да се потретя. И след срещата има хора които се оплакват от липса на игра, при положение, че аз лично не ги видях да се редят при мен на опашка. Честно казано, върнах само един човек, при все че дълго преди това много ми се събраха. Ватевер. Разочарован съм, както казах не от разврата, който си е нормален, ами леко от себе си и много от ролевия ентусиазъм на народа. Аквариус ако още веднъж ми повтори мое предложение, след като е опитал по другия начин и е видял че не става, ще гу муъм с тежката социалистическа ютия.
П.П. Миленче, не знам как, ама имам чувството че понякога в ролевите игри опит е право пропорционално на възможност за растеж. Съсвем не като при военните неща. Иначе и "Играта" и другите съм чел, но достатъчно показателно за мен сигурно е факта, че харесвам най-вече последната книга. Философия, сълзливост, психология и любов, почти без грам насилие.
П.П.П. Що ли пък ни е тази тема? Все сме простаци, ама що все да се караме по въпроса. По-добре да вземен да се прегърнем, да се напием и да заспим блажени, достигнали разбиране с противния и околните.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » съб апр 10, 2004 10:49 pm

Yago!!!! Ти си прeстъпник!!!! Що не знам че си приемал хора! аз пак не можах да играя! Само арени тъпи ми бутаха да тествам разни системи! :(

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » нед апр 11, 2004 10:00 am

Не знам защо не си знаел, при положение че:
А)Тема с големи букви на форума
Б)Лична покана, веднъж на форума след като написа как "и аз я смятам за бозава, но ми се играе", втори път наживо на срещата
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
херцог Авис
Форумно Зло
Регистриран: нед фев 16, 2003 1:10 am
Контакти:

Мнение от херцог Авис » нед апр 11, 2004 10:15 am

а бъркаш се нещо - наживо на НС не си ме канил!!!

В поста на Нирангор не съм видял поканата... вероятно не съм влизал след 1 април по форумите

А темата... и нея не съм виждал - дай линк да си посипвам главата с пепел!!!

[от TBoNe: Ависе, писна ми да ти кирилизирам мненията. Ползвай си бутончето]

Потребителски аватар
Tale
Регистриран: ср май 14, 2003 10:17 pm
Контакти:

Мнение от Tale » нед апр 11, 2004 12:35 pm

От това което прочетох извода е следния: "перверзна, незадоволена, развратна и отчасти злобна ролева
група е фалангирала много злобно сериозната организация на сериозните организатори по шевовете и
така сериозно е омацала няма да казвам с какво хубавото име на НС 3, което останах с впечатлението,
че е много хубаво... и освен всичко това вече не се чувствам прецакан, задето не дошдох, защото освен
цялата хали-гали оргия и леглата не изглеждали хубафо"

Дет се вика, нищо ново под слънцето. Иф иу миит ми хеф сом къртъси, хеф сом тейст! Ма иначе съм на
страната на наще, щото лошите мацат лошо. Общо взето не е хубафо да се правят мизерии, когато някой
друг се е старал толкоз да направи пребиваването ви приятно. Срамуфайте се. Марш в стаята с женското
парти или не, аз ще ходя там, вие стойте тук наказани.

Мухата
The question is not when he gonna stop but who is gonna stop him.

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » нед апр 11, 2004 1:30 pm

Не че искам да се оправдавам, но аз до последния момент не бях особено сигурна дали ще идвам, за да нагърбвам хора с мое участие в сесии или т.н.
То си стана оправдание, но както и да е. Идеята на темата не беше ли всеки чисто и просто да си изкаже мнението от срещата, от това как е видял нещата и всичко. Трябваше ли да се започват спорове? Не, но това, че се започнаха не е нещо необичайно и без друго.
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Ithilmor
Регистриран: съб авг 09, 2003 9:29 pm
Контакти:

Мнение от Ithilmor » нед апр 11, 2004 1:37 pm

Добре нека и аз "свежата кръв" да се обади и да заяви, че независимо от странностите на някои от вас аз лично се забавлявах много макар в началото и края на срещата да ми беше тъпо и гадно. В началото защото не познавах никого и не съм особено контактен а в края, защото ми беше кофти, че се разделяме. Да си го кажа честничко когато ми омръзвахте си правех разходки из околностите и се пилеех там дори и нощем на лунна светлина. Имаше несериозност но какво да се прави, хора сме нали? Човешко е да се лигавим и да ни мързи да правим нещо, което не ни се прави да речем. Лично на мен ми беше приятно и полезно да бъда там където бях. Амин.

Итилмор
Shatter the walls of your mind

Потребителски аватар
Grimalkinn
Регистриран: вт фев 25, 2003 6:57 pm
Контакти:

Мнение от Grimalkinn » нед апр 11, 2004 1:45 pm

Тъй...аз почвам да хвърлям огън и жупел.Предварително казвам , че няма да си спестявам думите и ако някой ми се обиди му се извинявам от сега...но на мен сериозно ми писна.
1.Чо...аз не се оплаквам от това, че някой ми е развалил играта ( когато каза на Коко, че съм викнала в канала) , а за това че ме ПРЕЦАКАХА.
2.Започнахте да правите от мухата слон за провалянето на срещата.Никой не знае какво щеше да стане ако не се беше лигавил никой.
3.На предните национални срещи сте били къде къде по-малко.А не всички са като Чо да познават 50% от 'пасмината'.
4.Признавам , че това със заколението на Стан беше грубо...но няма смисъл да се споменава постоянно.Няма връщане назад , няма какво повече да се направи.Драгани и Авис са направили една много тъпа грешка ,която надявам се повече няма да се повтори.
5.Престанете с тея нападки !.Все обвинявате другите .Ми погледнете малко себе си.Както казах на Стан оня ден ИМАШЕ начин да се предотврати всичката тая цигания! А не да си кажете туй не ми харесва онуй не ми харесва на 5 човека.Така , че вината не е само на тея които решиха да разпуснат, а и на вас-влюбените в рпг ( това да не се приема лично!).
6.Чо щом не искаш и не можеш да се развикаш заради това , че нещо те дразни и щом това би го сметнала за казване на другите какво да правят..просто не се оплаквай мила.Никой не спомена през цялата среща , че му е гадно или има съсипана сесия.Прогледнете малко около себе си не ходете като кон с капаци и не поддържайте само една теза затова какво се случи на гадната среща !
7.Според мен няма смисъл да се казва каквото и да било повече по срещата , защото се повтарят само едни и същи...[цензура].Задълбочават се нещата, търси се виновника и се скарваме по м/у си.Така , че МОЛЯ ВСИЧКИ да престанем с това и да се затвори топика.Това е !

П.П. И пак казвам не искам някой да ми се обижда...казвам това което ми е на сърцето.И още мога да продължа , но няма абсолютно никакъв смисъл.

П.П.С И се обръщам специално към Стан..личните нападки-или на прайвът или на живо..плс :wink:

Христос Воскресе...
Nine lives are not enough to understand this cat !!!

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » нед апр 11, 2004 2:04 pm

Гри, благодаря ти за осветляващото мнение. Ще го имам в предвид на следващата /евентуална/ ролева среща.
*си записва*

- когато някой се лигави и мен това ме дразни имам право да им кажа - "Я, престанете бе, темерути, това ви е ролева среща, а ни някаква друга."
- при провалена сесия, в която съм щяла да участвам е съвсем нормално да отида в конферентната, всяка от стаите, където се играе и лично на организатора да кажа "Ауей, много ми е тъпо, прецакаха ме лошо, деа, тъпата среща, искам си парите"

Та, не разбрах защо трябавше да бъда замесвана в нещо в тази тема, само защото Стан и Караджов ме отбелязаха като особено разочарована, каквато си и бях. Както и в предното мнение казах, безсмислено е тази тема да се превръща в арена на лични глупости. Повече нямам намерение да си "изказвам впечатленията" в темата, ако някой все пак иска да ми докаже, че греша, моля на лична или в ИРЦ. :)

~peace~

edited за наколко допуснати в момент на ярост грешки
Последна промяна от ChoChan на нед апр 11, 2004 2:08 pm, променено общо 1 път.
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Korin
Регистриран: нед мар 14, 2004 11:11 pm

Мнение от Korin » нед апр 11, 2004 2:07 pm

Евала!!! Най-после някой да го каже както трябва!

Потребителски аватар
Rogue
Регистриран: нед ное 30, 2003 9:11 pm
Контакти:

Мнение от Rogue » нед апр 11, 2004 3:44 pm

Дотук разбрах няколко неща: всички са прекарали отврат, без някои, които се броят на пръсти, срам ви е едни от други, ненавиждате играта "Истината или се осмеляваш", ненавиждате жмичката (която нищо, че е за по-малки лапета, като например мен, но все пак е весела) и май нещо ви дразни фактът, че не играхме денонощно ролеви игри.
Значи... съжалявам ви. Аз си прекарах супер. Не ми пука какво ще кажат след това за мен, да, играх на жмичка, беше ми забавно, да, играх на Мафия, беше ми забавно, да, играх на"Истината или се осмеляваш", да, беше ми забавно. Нека ви е яд ;)
И големите интелекти, дето пооплюха срещата не изглеждаха нещо да имат против, но го казаха чак сега, добре.
За виковете "Искам секс" не знам нищо, но пък от друга страна, винаги си има лиготий.
А и освен това. Никой не е правил гаф с каквото и да е.... има само един гаф, един единствен.
Това е, ако на някой не му е харесало, догодина да не ходи, а не да плюе по срещата, или просто най-нормално да обнясни, без да обижда другите.

Плевел4ето каза .
Изображение

Потребителски аватар
mage
Регистриран: вт яну 21, 2003 9:15 pm

Мнение от mage » нед апр 11, 2004 7:35 pm

Такаа, нямам време, а и ме мързи да 4ета вси4ките нови постове. Но от това което забелязах докато скроолвах из темата е: Тук ве4е май никои не коментира как е прекарал, а коментира другите. ЗА това с голямо уважение моля Blizzard и TBoNe да заклю4ат темата. Занм 4е най-вероятно това нямя да стане, но...
[Lol witty signature!]

Потребителски аватар
Enso
Регистриран: пон юли 01, 2002 9:17 pm

Мнение от Enso » нед апр 11, 2004 8:48 pm

Понеже се надявам да си кажа мнението, моля модератора да не взема присърце молбата на Мага... поне още ден - два...

П.П.: оправданието ми е че ако вашия интернет върви бавно, то моят върви три пъти по- бавно...:(
E.N.S.O.: Electronic Networked Sabotage Organism

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » вт апр 13, 2004 2:27 am

Ех, странни същества са това хората...

Не мога да разбера, как някои излагат само хубавите моменти от НСто, а други, само негативините прояви на остатъка от Обществото... и как мислите вие, има ли баланс... естествено 4е да, то ако нямаше баланс навсякъде, нямаше да съществува подобно определение (оуф, не е то4но определение, просто страшно много ми се спи и заради това пиша глупости)...
Да не знам дали някой схвана какво имах предвид, но аз смятам да го кажа (напиша) още веднъж, за да мога и аз да разбера за какво то4но говоря.
Та исках да кажа 4е както и да ги погледнеш нещата, винаги Хубавото= (е еквивалентно на) Лошото
=> (следователно) единственият критерий, по който може да се даде оценка на преживяването на НС е според нагласата на съответната персона.

Когато аз и Бургазлии пътувахме към ПЛ с влака аз през цялото време им повтарях 4е ще бъде страхотно и как миналата година направо съм се размазал от кеф и как вси4ки са ме гаврили в на4алото(разказвах им как когато видях тайфата за 1ви път и им казах " Драсти, аз съм ФайърДет" те ми казаха в един глас "ми хуу!" и продължиха да си играят хек), но след това когато тръгнахме към хижата и вървяхме 20 минути пеша нагоре как съм усетил как вси4ки около мен сякъш са 4аст от едно голямо семейство и как със всеки изминал ден все пове4е и пове4е сякаш това семейство се сплотява... подобно 4увство не може да бъде описано!

Ако трябва да разказвам на дълго и на широко (пък тъй като гледам аз на там съм тръгнал) за мен срещата на РПГ запо4на още на 1ви, когато Караджов ми се обади да ме пита кога ще ходим в ПЛ. През целият ден не спрях да мисля за това, как на 3ти ще се съберем и ще отидем в Хижата и отново ще се 4увствам като 4аст от едно огромно семейство, разпръснато из цяла България.

Това оба4е така и не се слу4и! Когато на 3ти се изсипах на Авто гарата там имаше невероятно много хора, и може би 5/6 ти от тях аз не познавах. Много се зарадвах, 4е има толкова много хора и 4е от 10 4овека на кръст в канала сега има 60-70 4овека, които дори са се навили да дойдат да се видиме какви изруди сме. И тогава дойде Първото разо4арование. Останових, 4е има доста хора, които дори не желаят да се запознаят със новите. Аз се хвърлих напред и се запознах с когото мога, нарадвах се на хората които ве4е познавам, но за Тип4етата от Бургас работите не седяха така. Докато седях при тях се 4увствах като някакъв отшелник. Вместо някой да каже "Ей, кои са тия, от нашите ли са" вси4ки плахо поглеждаха към нас и след това извъртаха глава и говореха с хората, които са до тях и които познават от години. Някак си семейството се беше назлобило на Малкият и Нищожен Бургас!

Другото огромно разо4арование дойде от такива като Праксис, която каза 4е не е запомнила имената на по4ти вси4ки, освен 5-6 4овека. Еми да, това наистина е великолепно. Да не знаеш кой с какъв ник се подвизава в интернет или да бъркаш някой е допустимо, но да не запомниш имената на 30 4овека с които си ял, пил и спал 3 дена това е Ужасяващо!

Третото (естествено 4е трябва да са три) нещо, което много ме надразни бе, 4е имаше няколко 4овека, за които много активно се говореше през цялата среща и които бяха обсъждани нон стоп от до... не 4е нещо, 4ак такива клюкарки да са някои хора не бива... ама не се притеснявайте, аз пак си ви оби4кам:)

От Друга Страна

Има някой работи, които особенно много ми харесаха... и това бяха:

отношението на хората, които бяха там към онези които ве4е познават. Вси4ки е толкова добро, мирно, тихо, радостно, по4ти като във хипи комуна :) наистина е трудно да се опише... на няколко пъти запо4вам, но все го трия... просто вси4ко живо е толкова приятелски настроено, 4е направо ти иде да ти се пръсне сърцето!

На тази национална среща, както и на предната се запознах с Изклю4ително много хора, които силно ми допадат. Вси4ки казват, 4е няма да изброяват имена. Защо пък аз да се цепя от колектива. Сигурен съм оба4е, 4е ако имах малко пове4е време щях да се изкефя на вси4ки.
4естно да ви кажа, вси4ки ми липсват! Много ми е тъжно 4е пове4ето от вас няма да видя поне 1/2 година!:(

Не бих могъл да пропусна факта, 4е станах у4астник в една много здрава сесия... аз винаги съм знаел, 4е Миро и Джов и Ангера играят много добре и 4е Аквата е супер разказва4, но никога не бях ставал свидетел. И междо другото се извинявам на групата за дето не успях да допринеса за постигането на МН добра сесия, поне пък за сметка на това другите компенсираха... (естествено имаше някои издънки като цяло, но това няма зна4ение, нали?:))

И като край на вси4ките простотии, които казах искам да спомена, 4е въпреки 4е имаше много тъпи моменти с всеки изминал ден вси4ки ми липсват все пове4е и все пове4е. Още не мога да свикна с мисълта, 4е съм в Бургас и 4е като се събудя няма да видя как един крак ми премазва топките и няма да отида в 10 4аса (май не беше в 10, а? :) ) на закуска и 4е след това няма да се съберем в конферентната зала, няма да се гаврим с Ту4ковал (no mean no harm, Tu4ko, my men) и 4е като кажа някоя тъпотия никой няма да се провикне "Къци", 4е няма да пия Ром4е на аванта, 4е няма да поднасям разни хора щото са космати и други, щото приятелките им са дъсковидни, няма да ям булама4и и няма да псувам обслужващият персонал, 4е няма да крънкам за цигари, 4е няма да обсъждам ДнД, 4е няма да моля да ми обесняват едно и също нещо докато някой се усети 4е се гавря, 4е няма да дрънкам като побъркан, докато избивам разни хора и се правя на невинен...

Е, дано времето лети толкова бързо, колкото казват хората и дано следващата среща дойде след един пти4е полет! :)

Потребителски аватар
mage
Регистриран: вт яну 21, 2003 9:15 pm

Мнение от mage » вт апр 13, 2004 12:26 pm

!!!spam warning!!!

Е заради постове като по-горния направих темата! :) Това да с 4ъва от всеки! Е без лошите неща де... :) Май има живот в тая тема все още! А да, Енсо, аре казваи де 4овек, тебе те 4акаме :D
[Lol witty signature!]

Потребителски аватар
CuMnaTu4ko
Регистриран: ср апр 14, 2004 3:53 pm
Контакти:

Мнение от CuMnaTu4ko » пет апр 16, 2004 3:57 pm

Искам и аз да си кажа мнението за срещата. Аз съм един от "новобранците", така да се каже и от тази гледна точка на тази среща много ми хареса. Най-малкото заради хората, с които се запознах. А в това, че през цялото време не се играха рпг-та, не виждам нищо лошо. Такива все пак се играха, макар и да не бяха кой знае колко. Относно игри като мафия, жмичка, "истината или се осмеляваш" - не виждам какво лошо има в тях. Мероприятия като национални рпг срещи са идеалното място за подобни игри (ако се бъркам поправете ме). А единственото неудобство от женското парти беше, че ни остави без жени в сесията, която играхме в момента :) За другите "екцесии" нищо не знам, сигурно защото съм бил достатъчно зает да се забавлявам. Единствено случката със Стан помрачава иначе прекрасните ми впечатления от тази среща. Ако мога да обобщя - беше яко fun.

Потребителски аватар
Headless
Регистриран: ср мар 13, 2002 7:15 pm

Мнение от Headless » съб апр 17, 2004 1:11 pm

Мои ред да си кажа мнението явно.
Смятам да говоря само в лично отношение това което бе за мен тази среща. Разочарован сам първо ще кажа че това е срещата на която наи-много съм спал (това не е добре повярваите ми). Просто нямаше какво друго да правя. Забавлявах се малко с извън сесиата ж която очаствах а там не бях на висота (абе изобщо не се справих) зареди което се извинявам на Яго. Сравнения между другите срещи нарочно няма да правя просто за четири дена имах много малак коефициент на полезно деиствие на тази среща (за това сам си виновен и аз самият). Много съм доволен обаче от презентациите на нови системи познавах от части тази на Енцо и знаех колко добре се справя тои с молива но презентациата му само затвърди мението ми че тази система искам да я играя много много ама много. Е тои презентира световете тогажа но знаем че без сжят не може да се пробие а неговите бяха изклучително добри. Благодаря ти Енцо за това което правиш дано един ден го видя завършено в ръцете си с автограф. Варненци те представиха точно системата си за разлика от презентациата на сжетожете на Авалон така че тук ще кажа малко впечатление което е маловажно наи вече зареди това че не сам я пробвал още системата. Доста сериозна работа и явно сполотен екип които работи по този проект браво но (има го винаги това нали) останах с впечатлението че системата е тежка и разиграването на една битка а камо ли арена би отнело доста време а маи някаде споменахте че представяте олекотена версия ако е така надявам се да греша в първоначалната си преценка. И все пак имате много суперлативи от мене не се съмняваите просто много хора по горе са изписали всичко за което мога да се сетя.
Не се запознах с много нови хора но това е нормално за мен аз сам необщителен тип и все пак тези с които се запознах ми направиха добро впечатление така че всички имате по една добра дума от мен.

П. П. Киури ножа тип Кама на срещата беше мои и аз не по малко съжалявам за случилото се още веднъж се извинявам: Стан прощаваи зареди моята глупост се получи така. Извиняваи и ти Киури беше голяма глупост от моя страна. Принципно кадето и да ходя аз си нося нож но този път се бях разпуснал и позволих твърде свободен достъп до него Извиняваите. За в бъдеще ще преобмисля възможноста да нося опасни предмети при наличието на толкова хора.

П. П. П. Това мнение е кирилизирано и грешките из него сигурно са премного (аз по принцип пиша с грешки) моля за извинение от всеки които го чете
Слепият вижда това, което иска, Зрящият - това, което мрази, а Mечтателят - това, за което бленува. Реалността не е за човечеството.

Потребителски аватар
WildHunter
Регистриран: ср фев 19, 2003 7:31 pm
Контакти:

Мнение от WildHunter » съб апр 17, 2004 10:08 pm

Добре, гледайки колко много хора са се изказали положително, виждам че съм сгрешил. На мен лично срещата не ми хареса толкова, колкото миналата в ролеви аспект. Имаше много по-малко ролева активност, а аз лично това търсех. Но, като се замисля, действително не бих предпочел да си бях прекарал времето някъде другаде. Дори последната вечер, покрай различните забавляния, аз имах приятна компания - все хора, които много харесвам и ми беше добре. Не очаквах точно това от срещата, но като гледам пак не се е получило зле. Ми сгреших за това да плюя по срещата - очевидно се е харесала на хората. Аз лично има какво още да искам от нея, но е била забавна.
This is how iTroll

Отговори

Върни се в “Метафорум”